Senoviniai pakuždėjimai: magiška žodžių galia grožiui, sėkmei ir pinigams

magiski-pakuzdejimaiMūsų protėviai žinojo pakuždėjimų visiems gyvenimo atvejams. Magija dažnai jiems padėdavo kasdieniniuose reikaluose, rašo “Mėnesiena: Būrimas kortomis“.
 
Senovėje moteris galėjo kreiptis į anapusines jėgas įprastinių buitinių darbų metu – ruošdama maistą, tvarkydama namus ir net ravėdama daržą. Mūsų protėviams praktiškai visada pavykdavo sukurti tvirtas šeimas, turėti pavydėtiną sveikatą net senatvėje, gauti padorias pajamas ir padėti vaikams ir anūkams pinigais. Jų paslaptis – tai žinios, perduodamos iš kartos į kartą.

 

Praktiškai kiekvienas žmogus ryte geria kavą ar arbatą. Net jei jūs teikiate pirmenybę pienui ar sultims, ant jų galima pakuždėti specialius žodžius. Jie suteiks jums jėgų ir energijos, nepriklausomai nuo to, kaip anksti jūs atsikėlėte ir kiek pavyko pamiegoti:

 

„Geriu jėgą, geriu sveikatą, geriu šios dienos energiją“

 

Daugelis žmonių mėgsta vakare praustis vonioje ar po dušu. Tiesa, ne visi tuo metu susimąsto apie tai, kad dušas nuplauna ne tik purvą, bet ir nuovargį, blogas emocijas ir negatyvią energiją. Tam, kad išsivaduotumėt nuo susikaupusio per dieną streso ir blogos energetikos, maudymosi metu pakuždėkite:

 

„Nuplaunu negatyvą, skalbiu nuoskaudas, išplaunu ilgesį.“

 

Taip galima kalbėti ir plaunant rankas. Šie stebuklingi žodžiai pagerins nuotaiką ir padės pailsėti. Jūs greitai pamiršite apie tokią problemą, kaip subjurusi visai dienai nuotaika po nesėkmingos darbo dienos.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Namų ruošos darbai – pagalbininkai kerėjime

 

Namų ruoša – svarbus užsiėmimas. Kuopdami fizines šiukšles, jūs galite susitvarkyti ir su energetiniais užteršimais. Tam reikalui šeimininkės naudojo druską, šventintą vandenį, valančių žolelių nuovirą ir daugelį kitų dalykų. Mūsų dienas pasiekė ir pakuždėjimai, kurie sakomi tvarkant namus:

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

„Savo namus švarinu, sėkme, pinigais ir meile juos pripildau.“

 

Baldų perstatymo ar šiaip smulkių daiktų dėliojimo į vietas metu galima kuždėti:

 

„Darau namuose tvarką, kad laimė (pinigai, džiaugsmas, meilė – žiūrint ko jums trūksta) gyventų juose.“

 

Ne tik namų ruoša gali tapti maginiu užsiėmimu. Tai liečia ir valgio gamybą. Pavyzdžiui, pjaustant kopūstą galima kuždėti, kad padaugėtų pinigų:

 

„Kopūstą kapoju, pinigus dauginu. Kopūstui kapotis, pinigams į mano piniginę ristis.“

 

Verdant sriubą, jos maišymo ar jai skirtų produktų pjaustymo metu galima kuždėti laimei, turtui ir sveikatai:

 

„Sriubą verdu, kad kiekvienas valgytų, sveikesnis ir turtingesnis būtų, Kad tas, kuris tik mano sriubą valgys, laimę ir meilę pažins.“

 

Košė visada buvo laikoma piniginiu patiekalu, todėl kuždėti ant jos maišant geriau piniginius žodžius:

 

„Košelei virtis, pinigėliams rastis, daugintis.“

 

Pakuždėjimai dėl grožio

 

Esant augančiam mėnuliui, nukirpti nedidelę plaukų sruogą ir mesti ją į bet kokį greitai tekantį vandens srautą. Jeigu arti nėra tokio vandens telkinio, tiks ir unitazas – greitą vandens tekėjimą sukurti jis pajėgia, reikia tik iškart nuspausti vandens nuleidimo mygtuką. Tuo metu kuždėti:

 

„Aukite mano plaukai taip greitai, kaip teka šis vanduo.“

 

Prausiantis galima kuždėti dėl grožio ir jaunystės. Po tokių stebuklingų žodžių ir jėgų padaugės, ir energijos atsiras:

 

„Vandens angele, duok grožio, sveikatos, energijos. Paimk raukšles.“

 

Norint išlyginti raukšles ir atrodyti jauniau, ant vandens, kuriuo prausitės, galima pakuždėti:

 

„Lygi, švelni mano oda, į kūdikio odą panaši.“

 

Norint numesti svorio, kuždama žiūrint į mėnulio delčią:

 

„Kaip tu dyli, taip ir aš mažėju. Riebalai išeina, ant kiaulės pereina. Amen.“

 

Pakuždėjimai kiekvienai savaitės dienai

 

Įvairių pakuždėjimų yra labai daug. Toli gražu ne kiekvienas gali išmokti jų tekstus ir prisiminti situacijas, kuriose buvo panaudoti tie kerai. Yra kuždesių kiekvienai savaitės dienai ir jeigu juos kartoti reguliariai, tai galima apsiginti nuo problemų ir nemalonumų, įgyti turto ir atrasti meilę. Pradėti jais naudotis reikia nuo bet kokio pirmadienio.

 

Pirmadienį reikia sugalvoti norą ryte, dar gulint lovoje. Po to išlipti iš lovos dešine koja su tokiu kuždesiu:

 

„Išsipildys, tikiu, išsipildys. Tegu bus taip.“

 

Antradienį reikėtų prišaukti sėkmę, išeinant už namų slenksčio su tokiais žodžiais:

 

„Antradienis sėkmei, aš nepravirksiu. Amen. Amen. Amen.“

 

Trečiadienio ryte, prausiantis, kuždama:

 

„Veidą prausiu, sėkmę šaukiu. Taip įvyks.“

 

Ketvirtadienį reikia išlipti iš lovos ir iškart atsisukti į rytus, kad pakuždėtumėt apsisaugojimui nuo nesėkmių ir problemų:

 

„Ketvirtadieni, ketvirtadieni, dovanok be kartumo.“

 

Penktadienį rengdamiesi pasišaukite džiaugsmą:

 

„Šventasis penktadienis atėjo, man džiaugsmą atnešė.“

 

Šeštadienis – apsisaugojimo nuo priešų ir prašymo atsilyginti nedraugams diena. Ryte šukuodamiesi ir tvarkydamiesi prieš veidrodį, kuždėkite:

 

„Šeštadieni, šeštadieni, tegu visi nedraugai išgaišta.“

 

Sekmadienis – puiki diena norų išsipildymui ir sėkmės magijai. Kada ryte pirmą kartą atversite laukines duris, tris kartus pakuždėkite:

 

„Savaitės valdove, leisk pragyventi šią dieną taip, kaip norėčiau aš.“

 

Aplamai, kuždesius visiems gyvenimo atvejams ne taip sunku prisiminti. Juos galima naudoti beveik kiekvienoje kasdieninėje situacijoje, kai reikia maginės pagalbos. Naudotis tokia liaudies išmintimi nėra sudėtinga, bet ji gali rimtai pagerinti gyvenimą, pritraukti sėkmę bei turtą, padėti pasijusti geriau, išsaugoti jaunystę ir grožį ilgus metus.

 

Parengė: Būrėja Roma Vičienė, Mėnesiena: Būrimas kortomis

Rekomenduojami video:


2500
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
paprika [aitrioji]

na nezinau ar galima snabzdeti ”kad nedraugai isgaistu”.. jei jau tuom uzsiimt, tai tik pozityviai reiketu… o del proteviu seimu tvirtumo ir darnumo irgi daug abejoniu – juk tos seimos ne is meiles kuriamos buvo= tevai sutare ir sutuoke, paskui del kraicio bares visa gyvenima ”zadejot karve, o davet gaisena”, ”zadejot zemes valaka, o davet saltiniuotos pelkes, tai ir jusu dukte tiek ter verta”.. net liaudies dainose apdainuojama karti marteles dalia… o sveiki ilgaamziai tai naturalios gamtos atrankos deka- is seimoj gimusiu 15 vaiku uzaugdavo kokie 3 ar 5. yra teke girdet, kad net varda maziesiems duodavo pries tai mirusiu… Skaityti daugiau »

Goda

Nezinau apie ju sveikata, ar ji tikrai buvo taip jau puiki, bet anksciau zmones gyveno zymiai trumpiau, dabar gyvenimo trukme yra zymiai pailgejus, net keista…

Petkaa

zmogus meldziasi Dievui visa gyvenima bet vistiek numirstai ubagu…. Ajajai kaip negerai Dievu daug bet pinigu per mazai…. :(

Menkysta

“Mūsų protėviams praktiškai visada pavykdavo sukurti tvirtas šeimas, turėti pavydėtiną sveikatą net senatvėje, gauti padorias pajamas ir padėti vaikams ir anūkams pinigais.” “Tvirtos šeimos” būdavo tik iš išorės, bet nesakau, kad visos. Kaip autorius tvirtina “praktiškai visada”. Tai lemia aplinkinių požiūris. Dar atsimenu senelio pagiežingą nuomonę apie išsiskyrusius žmones. Jam jie buvo “nurašyti”, niekam tikę. Išvada- kentėk, bet išlaikyk “tvirtą” šeimą. Sveikata priklauso nuo to ką suvalgai, o ne nuo murmėjimų. Iš kitos pusės, kiek anksčiau būdavo luošų, subjaurotų ligos žmonių, kuriuos šiuolaikinė medicina lengvai pagydo. Apie pinigus šnekant, šeimoje jų užtekdavo tik vyresnėliui. Jis būdavo leidžiamas į mokslus arba… Skaityti daugiau »

Taip pat skaitykite