Pažiūrėkite, kaip žmogus valgo – tai rodo, koks jis yra…


Maistas – ne šiaip alkio malšinimas, tai emocinis procesas ir valgant sunku nuslėpti savo tikruosius jausmus! Jie yra akivaizdūs. Ne veltui majai laikė valgymo procesą sakraliu. Galėjai atvirai ir viešai mylėtis, bet valgyti reikėjo tik už uždarų durų su artimiausiais žmonėmis.

 

Ir mūsų įmonė samdydavo darbuotojus prieš tai juos pamaitinus. Stebėdavo kaip jie valgo ir tada spręsdavo, ar juos įdarbinti. Štai ir mums vertėtų pažvelgti, kaip žmogus valgo. Godžiai ir greitai, netvarkingai ir čiaupiant – tai neišauklėtas ir primityvus žmogus. Net jeigu pradžioje pasirodė kitoks. Taip viena mergina atsisakė eiti į pasimatymą su garsiu psichologu, gražiu vyru: jis taip bjauriai siurbčiojo arbatą, taip nemaloniai šliurpė sriubą, kad ji nežinojo kur dėtis. Tuo pačiu metu jis kalbėjo apie meną ir meilę… Jis viską labai greitai suvalgė ir netgi išlaižė lėkštę. Energingas žmogus! O kita istorija apie jaunuolį, kuris stebėjo, kaip mergina valgė su pasidygėjimu, atidžiai apžiūrėdama kiekvieną kąsnelį, visa savo išvaizda išreikšdama nepasitenkinimą: „Ak, šito aš nevalgau! Tai ne ta alyvuogių rūšys, prie kurios esu pripratus!“. Ji valgė lėtai, ragaudama maistą mažais kąsneliais, o nuo veido nedingo pasibjaurėjimo grimasa… Viskas buvo aišku ir nemalonu.

 

Energingas dalykiškas žmogus valgo greitai ir tvarkingai. Su juo galima turėti reikalų. Bet tokie žmonės gali kažkiek supykti, jeigu maistas vėluoja. Juos erzina kitų žmonių lėtumas ir laiko gaišinimas. Užtat jie retai kritikuoja patiekalų kokybę. Agresyvus žmogus mėgsta traškų kietą maistą ir mėsą. Reikia ką nors pagraužti arba pakramtyti! Agresyvumas savaime nėra blogis, jeigu jis yra saikingas. Tai būdas apginti savo interesus. Verslui tai netgi naudinga. O meilės trokštantis ir nerimastingas žmogus valgys daugybę saldumynų, nes jam trūksta endorfinų. Paglostymų. Pagyrimų. Ir kartais jam jų netgi per daug reikia, bet saldumynų mėgėjai patys nėra labai saldūs. Ir per daug tikisi iš aplinkinių. Tačiau jie yra romantiški ir tiki meile!

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Manieroms reikia skirti ypatingą dėmesį. Maistas – tai grobis. Grobio rijimo metu kai kurie žmonės savo lėkštę saugo uždengdami ją ranka – akivaizdu, kad gyvenime jie yra valdingi ir pavydūs. O kai kurie žmonės, patys to nepastebėdami, taip agresyviai gestikuliuoja šakute ar peiliu, tarsi būtų pasiruošę smogti peiliu tam, kas pabandys atimti bent kąsnelį… Subtilūs žmonės renkasi minkštą maistą: pudingus, putėsius, apkepus. Stiprūs teikia pirmenybę kietam maistui. Kaip pavyzdžiui, poetas revoliucionierius Bagrickis, kuris manė, kad maistas negali būti skystas. Tik kietumas, tik hardkoras!

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Valgymo procesas atskleis jums žmogaus pasąmonę. Todėl protingi žmonės ir sugalvojo stalo etiketą – gerai išauklėtą žmogų sunku perprasti, jis laikosi bendrų taisyklių. Tačiau jo pagrindinė savybė – gebėjimas atitikti visuomenės taisykles. Ir su juo galima turėti reikalų!

 

Šaltinis: http://https://vmarkus.lt//

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite