Energijos mainų tarp vyro ir moters dėsnis


Pagal savo prigimtį vyras gauna savo energiją-idėją iš viršaus, o moteris gauna savo energiją-jėgą iš apačios. Idėjos įgyvendinimui vyrui reikalinga jėga, o energetiškai jis ją gali gauti tik iš moters. Moteris, būdama jėgos banku, negali panaudoti šios jėgos veiksmui atlikti, ji gali ją tik atiduoti, nes jai pačiai jėga buvo tik perduota.

 

Energijos mainai tarp vyro ir moters vyksta beveik nuolat – tai nustatyta pačios gamtos… Nuo pat gimimo kiekvienas berniukas turi motiną, kuri įkvėpia jį, dovanodama motiniškos meilės jėgą, sesuo, pirmoji meilė, antroji, trečioji… kolegė, draugė – kiekvienoje moteryje vyras ieško šaltinio, kuris jį užpildys ir padės visko pasiekti lengvai ir su įkvėpimu.

 

Vėliau, susijungus meilėje, moteris atsiduoda (ne tik fiziškai, bet taip pat ir morališkai, intelektualiai, atiduoda savo rūpestį), o vyras, gavęs iš jos jėgą, pradeda kurti ir veikti!

 

Nuostabu, bet tai tik pirma dalis, tame dar nėra pertekėjimo, nes dar nėra pačių mainų. Gavęs jėgą savo idėjos įgyvendinimui ir pradėjęs ją įgyvendinti, vyras turi grąžinti moteriai jos jėgos ekvivalentą (materialiai, dovanų, rūpesčio, fizinės pagalbos pavidalu) tam, kad įkvėptų moterį sekančiam jėgos perdavimui. Ir taip iki begalybės.

 

Meilė! Jeigu moteris pilna meilės, ji gali viską! Viską, kas padarytų vyrą sėkmingą. Be to, visa tai vyks savaime, be papildomų pastangų.

 

Taigi, mielos moterys, daug kas priklauso nuo jūsų ir jūsų atsakomybės jėgos, nes būtent jūsų potencialas pritraukia ir suformuoja jūsų išrinktąjį. Būtent jūs atsakote už savo minčių ir emocijų skaidrumą, vidines vertybes, vidinę harmoniją ir džiaugsmą, ir, be abejo, pilnatvės ir meilės jausmą.

 

Šaltinis: http://vmarkus.lt/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite