Išsiaiškinta, kur Žemėje galėtų būti rojus


Edenas arba Edeno sodas yra geriausia vieta Žemėje krikščionims ir žydams. Tobulas, gražus, šviesus, be negatyvo – taip galima apibūdinti rojų, jei studijuojate Biblijos raštus. Neseniai mokslininkai norėjo išsiaiškinti, kuris žemės rutulio kampelis galėtų būti rojus.

 

Jei pradėsite nuo informacijos, esančios Biblijoje, galite nustatyti tikrąją rojaus geografinę vietą Žemėje. Yra žinoma, kad iš Edeno ištekėjo upė ir padalinta į keturias dalis. Kalbame apie tokius vandens išteklius kaip Phison, Gihon (Geon), Hiddekel (Tigras) ir Eufratas.

 

Edeno sodas buvo toje vietoje, kur šios upės susilieja. Tigras ir Eufratas prasideda Turkijoje, kerta tokias šalis kaip Sirija ir Irakas ir įteka į Persijos įlanką. O kur buvo Pisonas ir Gihonas? O kokios čia upės? Daugelį amžių tyrinėtojai manė, kad tai buvo apie Gangą ir Nilą. Buvo prielaidų, kad Dunojus buvo nurodytas Šventajame Rašte. Bet tada, pažiūrėjus į žemėlapį, bus daug netikslumų ir labai sunku rasti vietą.

 

Išstudijavę knygos turinį ir žemėlapį, kai kurie mokslininkai manė, kad Edeno sodas galėjo būti Irako ir Irano teritorijoje. Ši hipotezė nesulaukė tyrėjų palaikymo.

 

Istoriškai Afriką įprasta laikyti žmonijos lopšiu, o tai reiškia, kad ten buvo Edeno sodas. Daugiau tyrinėtojų yra linkę manyti, kad Edeno sodas buvo 50 km į šiaurės vakarus nuo Johanesburgo.

 

Pasak mokslininkų, Pietų Afrika ir Etiopija yra geriausios vietos. Irakas ir Iranas tiesiog neturėjo Senajame Testamente aprašytų klimato sąlygų. Be to, daugiausiai žmonių palaikų buvo rasta vykdant kasinėjimus Afrikos žemyne.

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
21 amzius

Lempa …..lempa…..lempa…

Taip pat skaitykite