Stengiamės, kad naršymas Anomalija.lt portale Jums būtų kuo patogesnis, bei norime, jog Jūsų asmeninių duomenų ir informacijos valdymas būtų paprastas ir aiškus.

 

Anomalija.lt saugo Jūsų asmeninę informaciją ir ją naudoja tik teikiant Jums reikalingas paslaugas laikantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nustatytų nuostatų, kitų Lietuvos Respublikos teisės aktų, reglamentuojančių šių duomenų tvarkymą bei apsaugą.

 

Anomalija.lt neatsako už Jūsų asmeninės informacijos ar duomenų panaudojimą trečiųjų šalių internetiniuose portaluose. Taip pat neatsakome už tuos atvejus, kai Jūs patenkate į kitas svetaines naudodamiesi nuorodomis, esančiomis mūsų portale (pvz. komentarų skiltyje ir pan.). Patariame atidžiai pasiskaityti ne mums priklausančių puslapių privatumo sąlygas ir nuostatas.

 

Slapukų paskirtis Anomalija.lt portale

 

Šioje svetainėje slapukai yra naudojami statistikos tikslais, siekiant įvertinti atskirtų portalo skilčių populiarumą bei pačio puslapio lankomumą (taip pat atliekant statistines analizes). Slapukai Jums taip pat leidžia lengviau naudotis mūsų puslapiu ir suteikia mums galimybę pateikti konkretesnę bei tikslesnę informaciją. Toks mūsų informacijos tvarkymas jokiais būdais neatskleidžia jūsų asmenybės.

 

Mes leidžiame trečiosioms šalims naudoti slapukus kurie yra tekstiniai failai patenkantys į Jūsų kompiuterį. Slapukai padeda analizuoti jūsų poelgius mūsų svetainėje, pagal juos reklamų agentūros ir partneriai kaip Google Analytics ar Facebook, pateikia jums patinkantį turinį ar reklamą. Jūsų galite išjungti slapukus savo naršyklės nustatymuose, tačiau verta atkreipti dėmesį į tai kad išjungus naršyklės slapukus svetainė gali veikti ne tinkamai.

 

Jūs bet kuriuo metu galite pašalinti slapukus iš savo kompiuterio pasinaudodami savo interneto naršykle. Įspėjame, jog ištrynus ar užblokavus slapukus, gali neveikti kai kurios mūsų paslaugos.

 

Anomalija.lt taip pat pasilieka teisę anonimiška statistinę informaciją perduoti trečiosioms šalims.

 

Informacija trečiosioms šalims

 

Trečiųjų šalių pardavėjai, įskaitant „Google“, naudoja slapukus skelbimams teikti atsižvelgiant į naudotojo ankstesnius apsilankymus svetainėje. Kai „Google“ naudoja „DoubleClick“ slapuką, ji ir jos partneriai gali teikti skelbimus naudotojams atsižvelgdami į jų apsilankymus jūsų svetainėse ir (arba) kitose interneto svetainėse.

 

Jūs galite atsisakyti naudoti reklamavimo pagal interesus „DoubleClick“ slapuką, apsilankę skelbimų nustatymuose.

 

Svetainės bendradarbiavimas

 

Svetainė bendradarbiauja su keletą trečiųjų asmenų reklamos agentūromis, taip pat svetainė naudojasi Google Analytics ar Google Adsense paslaugomis.Teik mūsų svetainės tikslais tiek trečiųjų šalių tikslais svetainėje gali būti naudojami slapukai (Angl. Cookies) kurie renka informaciją apie klientų apsilankymus apie jū veiklą ir pomėgius svetainėje. Šios paslaugos padeda atrinkti tinkamą jus dominančią reklamą ar tobulinti svetainę. Apie trečiųjų šalių slapukų naudojimo taisykles galite susipažinti apsilankę Jų svetainėse „Google reklamos ir turinio privatumo politika“, bei Google Privatumo politiką.

 

Kas yra slapukai?

 

Slapukai yra maži tekstiniai failai, saugomi naudotojo naršyklėje. Daugelyje slapukų yra unikalus identifikatorius, vadinamas slapuko ID. Tai simbolių eilutė, kurią svetainės ir serveriai susieja su naršykle, kurioje saugomas slapukas. Slapukai leidžia svetainėms ir serveriams atskirti naršyklę nuo kitų naršyklių, saugančių kitokius slapukus, ir atpažinti kiekvieną naršyklę pagal jų unikalius slapukų ID.

 

Svetainės ir serveriai slapukus naudoja teikdami daugelį pagrindinių internete teikiamų paslaugų. Jei apsiperkate svetainėje, slapukas leidžia svetainei atsiminti, kurias prekes pridėjote prie virtualaus pirkinių krepšelio. Jei svetainėje nustatysite nuostatas, slapukas leis svetainei atsiminti šias nuostatas, kai kitą kartą apsilankysite toje svetainėje. Arba prisijungus prie svetainės, ji gali naudoti slapuką, kad vėliau atpažintų naršyklę ir jums nereikėtų vėl prisijungti. Slapukai taip pat leidžia svetainėms rinkti duomenis apie naudotojų veiklą, pvz., kiek unikalių lankytojų puslapis sulaukia per mėnesį. Visi šie slapukų naudojimo atvejai priklauso nuo juose saugomos informacijos. Daugiau informacijos apie Slapukus – www.support.google.com/adsense/answer/2839090.