Kaip tapti Laimingu: Tibeto Vienuolio Žodžiais

Laimė. Šis žodis gali turėti tiek daug reikšmių, kiek yra žmonių pasaulyje. Bet kaip mes galime rasti laimę? Kaip gyventi gyvenimą, kuriame ši būsena yra ne tik trumpalaikė akimirka, bet ir nuolatinis jausmas?

 

Vidinė Ramybė yra Pirmaeilė

 

Laimė nėra išorinė. Ji nėra priklausoma nuo materialinių daiktų, socialinio statuso ar kitų žmonių nuomonės. Laimė yra vidinė ramybė, kurią mes galime rasti viduje, o ne siekiant išorinių dalykų.

 

Būkite čia ir dabar

 

Daugelis mūsų gyvenimo problemų atsiranda dėl to, kad esame pernelyg susirūpinę dėl praeities ar nerimaujame dėl ateities. Nors mūsų protas klaidžioja tarp šių dviejų laiko taškų, laimė yra įmanoma tik čia ir dabar. Meditacija gali padėti mums grįžti į dabartį ir priimti ją tokią, kokia ji yra.

 

Supraskite Laikinumą

 

Viskas gyvenime yra laikina. Skausmas, džiaugsmas, sunkumai, pergales – viskas praeina. Supratimas šio laikinumo gali atnešti didžiulę palengvinimo jausmą ir padėti mums neprisirišti prie tam tikrų įvykių ar jausmų.

 

Mylėkite Kiekvieną Būtybę

 

Visi esame susiję, ir kiekvienas iš mūsų siekia laimės. Kai suprantame, kad kiekvienas žmogus yra mūsų brolis ar sesuo, mes galime žvelgti į juos su meile ir gailestingumu. Tai ne tik padidina mūsų laimės jausmą, bet ir padeda mums sukurti gyvenimą, kuriame yra daugiau džiaugsmo ir meilės.

 

Grįžkite prie Paprastumo

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Gyvenime dažnai ieškome sudėtingų atsakymų į mūsų problemas. Tačiau kartais atsakymas yra labai paprastas. Grįžimas prie gyvenimo paprastumo, kuris yra susijęs su gamta, meditacija ir dėkingumu už tai, ką turime, gali būti didžiausia dovana mūsų širdims.

 

Pabaigoje, laimė yra ne tikslas, bet ir kelionė. Kiekvieną dieną, kiekviena akimirka yra galimybė rasti laimės viduje ir pasidalinti ja su kitais. Skirkite laiką savo vidinei ramybei, mylėkite, būkite dėkingi, ir jūs rasite kelionę, kuri yra kupina džiaugsmo ir šviesos.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite