Dievas septynis kartus sako, kad atsitiktinumų nebūna

 

1. Niekas nėra tiek užsiėmęs, kad jums neatsakytų

 

Vaikinas ar mergina greičiausiai neatsako į jūsų žinutę ne todėl, kad yra pernelyg užsiėmę. O potencialus darbdavys jau keletą dienų neperskambina ne todėl, kad neranda nei vienos laisvos minutės.

 

Jeigu jums kas nors neatsako, vadinasi, jie sąmoningai nenori to daryti. Ir kuo greičiau nustosite ieškoti pateisinimų žmonėms, kurie neskiria jums deramo dėmesio, tuo greičiau priartėsite prie žmonių ir situacijų, kurios tą dėmesį skirs.

 

2. Kiekvienas žmogus savo interesus iškelia aukščiau už kitų

 

Kad ir koks nuoširdus, malonus ar rūpestingas būtų žmogus, jis visada labiau domėsis savo problemomis negu jūsų. Net dėmesingiausias meilužis nežinos, kurį „mygtuką“ reikia paspausti, jeigu jam to nepasakysite. Sąžiningiausias pasaulyje vadovas gali nesuvokti, kad varo jus į kapus, jeigu jūs sutinkate imtis visų jums paskiriamų darbų.

 

Dauguma žmonių pasiima tiek, kiek jūs jiems leidžiate pasiimti, todėl pasistenkite nusistatyti ir išlaikyti ribas, kad neleistumėte jiems užsiropšti jums ant sprando. Stiprūs žmonės nebijo pasakyti „ne“ dalykams, kurių daryti nenori, nes jie žino, kad niekas jų neapgins, jeigu jie patys už save nepastovės.

 

3. Niekada negalėsite visiems įtikti

 

Jeigu įsiklausytumėte į viską, ko kiekvienas žmogus kada nors iš jūsų norėjo, seniai būtumėte virtę negyva, beforme, bejausme vėpla. O tada kas nors būtų atėjęs ir pataręs jums tapti įdomesniu.

 

Rimtai, neįmanoma visiems įtikti. Visada atsiras kas nors, kas pasakys, kad netinkamai gyvenate arba kad einate ne tuo keliu. Jus kritikuos nepriklausomai nuo jūsų veiklos, tad tiesiog darykite tai, ką mėgstate. Nes vienintelis teisėjas, kurio turite klausytis, esate jūs pats.

 

4. Pasaulis jums visiškai nieko neskolingas

 

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Galite būti pats šauniausias, geriausias, protingiausias, įdomiausias žmogus pasaulyje, bet jeigu su savimi nedirbsite ir savęs netobulinsite, visos šiuos nuostabios savybės taip ir liks jūsų vaizduotėje.
Yra du variantai: galima visą gyvenimą savęs gailėtis, nes nusipelnėte daugiau, arba galima pradėti veikti ir imti iš gyvenimo viską jau dabar. Atspėkite, ką rinktųsi brandus žmogus?

 

5. Ieškote sau pasiteisinimų

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Galima visą gyvenimą dejuoti, kad neturite pinigų, laiko arba resursų savo tikslams pasiekti. Ir visa tai, ką sakote, gali būti tiesa, tačiau įsidėmėkite, kad absoliučiai kiekvienas planetos žmogus turi bent vieną velniškai gerą pasiteisinimą, kodėl jis galėtų nejudėti norimo gyvenimo link.

 

Žmonės, kurie iš gyvenimo gauna tai, ko nori, ignoruoja savo pasiteisinimus. Jie ieško ir randa būdų įveikti savo ribotumus, užuot dėl jų sielojęsi – čia ir slypi jų pergalių priežastis.

 

6. Jus apibrėžia jūsų veiksmai, o ne mintys

 

Galite visą dieną sėdėti uždaroje patalpoje svajodami apie geresnį gyvenimą, bet kol iš jos neišeisite ir nepradėsite ko nors įgyvendinti, tol tai neturi jokios reikšmės. Gebėjimas kurti didelius planus – nuostabus dalykas, bet kol jis nėra lydimas veiksmų, jis yra bevertis. Galų gale, mus galima vertinti pagal mūsų veiksmus, o ne mintis.

 

7. Niekas neateis ir neišgelbės jūsų nuo jūsų pačių gyvenimo

 

Visi norime tikėti, kad už kampo mūsų laukia svajonių žmogus, tobulas darbas arba neįtikėtina staigmena. Kai esame nepatenkinti savo padėtimi, neracionaliai tikimės, kad kažkokiu stebuklingu būdų pasirodys burtininkas ir išgelbės mus nuo visų problemų.

 

Bet tiesa yra tokia, kad gyvenime taip nebūna. Problemos neišsprendžiamos burtų lazdelės mostelėjimu ir jeigu norite, kad gyvenime įvyktų pokyčiai, turite patys prie jų padirbėti.

 

Tai žino stipriausi žmonės. Kai ateina sunkūs laikai, jie užsideda šarvus, atsisėda ant balto žirgo ir patys save gelbsti. Nes jie supranta: jeigu kas nors ir gali, tai tik jie.

 

Šaltinis: http://vmarkus.lt/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite