Griežtai draudžiama anomalija.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.

 

Jeigu toks sutikimas gautas, leidžiame cituoti, kopijuoti, platinti, perpublikuoti tik anomalija.lt autorystės medžiagą (straipsnius, naujienas). Perpublikuoti arba kitais būdais platinti kitų svetainių medžiagą be sutikimo griežtai draudžiama.

 

Draudžiame perpublikuoti mūsų autorystės medžiagą “urmu”, t.y. daug naujienų ir/ar straipsnių per labai trumpą laikotarpį. Optimalus perpublikavimo variantas: kas 4 ar daugiau dienų po 1 naujieną/straipsnį.

 

Draudžiame perpublikuoti medžiagą nepraėjus 24 valandoms nuo to laiko, kai ji pirmą kartą buvo publikuota anomalija.lt portale.

 

Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami portale anomalija.lt skelbiamą turinį, Jūs privalote įdėti gerai matomoje vietoje (pvz. iš karto po naujienos arba po kiekvienos naujienos dalies jeigu mūsų medžiaga yra padalinama į kelis puslapius) nuorodą į šaltinį (t.y. anomalija.lt). Nuoroda būtinai turi būti “dofollow” tipo.

 

Nuorodos (šaltinio) teksto dydis negali būti mažesnis už dydį, kuris buvo naudojamas perpublikuotame tekste. Anomalija.lt logotipas negali būti mažinamas (222 x 33 px), modifikuojamas ar keičiamas kokiu nors kitu logotipu.

 

Nuorodų į šaltinį pavyzdžiai:

 

Variantas nr. 1

 

 

Kodas:

 

<a href="https://anomalija.lt/" target="_blank"><img src="https://anomalija.lt/banner.png"></a>

 

Variantas nr. 2

 

Šaltinis: anomalija.lt

 

Kodas:

 

Šaltinis: <a href="https://anomalija.lt/" target="_blank"><b>anomalija.lt</b></a>

 

Nepatenkinus išdėstytų reikalavimų, anomalija.lt pasilieka teisę kreiptis į teismą dėl autorių teisių pažeidimų nutraukimo ir padarytos žalos kompensavimo nepavykus pasiekti bendro susitarimo po pirmo raštiško įspėjimo.

 

Visus anomalija.lt autorystės straipsnius ir naujienas galite rasti paspaudus čia. Kiekvienas mūsų autorystės darbas yra žymimas anomalija.lt logotipu kartu su autorystės teisių ženklu “©” – .

 

Iškilus klausimams ar norint gauti leidimą tekstų perpublikavimui, maloniai prašome susisiekti su mumis.