Atsitiktinių susitikimų nebūna

Mūsų pasaulyje kiekvienas susitikimas ar atsitiktinė pažintis turi kažkokį konkretų tikslą. Kartais reikalingi žmonės, kurie mus pažadins ir padės pakeisti gyvenimo kryptį. Kartais – kad pažvalintų ir primintų, kas esame, ir kokiu tikslu čia atėjome. O kartais susiduriame su žmonėmis tik akimirkai.
Likimo ironija ta, kad mums nebūtina žinoti kiekvieno sutikto žmogaus paskirties, tačiau turime likti atviri viskam, ką atneša kiekviena nauja pažintis.

 

Į pasaulį vertėtų pažvelgti kaip į daugybės susikertančių gijų rezginį, kur kiekviena gija yra ryšys su kiekvienu konkrečiu žmogumi, galbūt kol kas dar ir nesutiktu.

 

Visas mūsų gyvenimas – tai sąveika tarp žmonių. Ir nors šiuolaikinės technologijos, socialiniai tinklai bando įtikinti, kad šią sąveiką galima sumažinti iki minimumo, vis dėl to kažkas mūsų protuose pasikeičia, kai suprantame, jog nieko atsitiktinio mūsų gyvenime nebūna.

 

Ne visi susitikimai turi būti ilgalaikiai, kai kurios pažintys gali trukti kelias minutes. Pavyzdžiui, kad sustabdytų mus minutei ir padėtų išvengti autoavarijos. Ar kad susitiktume su potencialiu gyvenimo partneriu. Kartais pasaulis atsiunčia mums į pagalbą žmogų, net jeigu jis po to ir netaps labai svarbiu.

 

Ir nors negalime šito numatyti ar prognozuoti, visgi galime iš anksto pasiruošti tokiems gyvenimiškiems netikėtumams.

 

Žmonės, kurie turi mus pažadinti. Tai tie, kurie ateina ilgam laikui. Kartais tai mūsų partneriai, taip vadinamos giminingos sielos. Asmenybės, kurios visiškai pakeičia mūsų gyvenimą.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Žmonės, kurie padeda prisiminti, kas esame. Žengdami per gyvenimą, galime pasiklysti. Kasdieninėje rutinoje pamirštame, kuo norėjome tapti, apie ką svajojome ir tebesvajojame iki šiol. Kas esame iš tikrųjų. Kalbame netgi ne apie veiklą, miestą ar gyvenimą, o apie širdį, vidinę savijautą. Ir štai ateina žmogus, kuris padės suprasti, kas esame, kad pagaliau imtume žengti būtent savo keliu.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Žmonės, kurie svarbūs tik vienu konkrečiu momentu. Kai pradedame pokalbį su atsitiktiniu pakeleiviu ir niekaip negalime sustoti. Ar kai apsikeičiame šypsenomis su šalia eskalatoriumi važiuojančiu žmogumi prekybos centre. Ir tai mums atrodo kaip išties kažkoks be galo svarbus ryšys.

 

Vien tai, kad žmogus neliks mūsų gyvenime ilgam, dar nereiškia, kad toks susitikimas neturi prasmės ir tikslo. Prasmę šiame pasaulyje turi viskas. Ir būtent tos neregimos gijos, jungiančios mus vieną su kitu, ir paverčia gyvenimą šiame pasaulyje tokiu sukrečiančiai neprognozuojamu, nes mes niekada nežinome, kada sutiksime tą, kuris privers mus pakeisti gyvenimą.

 

Šaltinis: http://balarama.lt

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Makaronas

O tai kam tada egzistuoja toks žodis kaip “atsitiktinis”?

Taip pat skaitykite