Kaip kovoti su „negatyvu sau“?

 Žmonės bijo būti sutraiškyti didelėje žmonių susibūrimo vietoje. Žmogus buna įsitikinęs, kad sveikata pablogėja nuo kontaktų su svetimais. Kodėl atsiranda baimė? Visų pirma tai žema savivertė, kritikos baimė, baimė kalbėti viešai, gėda prieš kitus. Pagrindinis „negatyvo sau“ šaltinis pats žmogus – jo mintys ir veiksmai. Dažniausiai negatyvą užsitraukia tie žmonės, kurie yra pernelyg savikritiški, jautrus ir labai įtarūs, aiškina astrologė, ezoterikė ir grupės “Magijos Šaltinis” įkūrėja Ingrida Poccia.
 
Bloga asmens savitaiga sutrikdo ne tik fizinius žmogaus procesus, bet ir čakrų veiklą bei viso kūno energijos balansą. Sakykim žmogus nuolat kartoja „ aš negražus“, „man nesiseka“ , „aš nevykėlis“ ir t.t. Šitaip asmuo pamažu traukia save į ilgą ir gilią negatyvumo duobę.
 
Pirmajame „negatyvo sau“ etape nuolat kartojant negatyvias frazės yra perdengiami energetiniai kanalai, uždedami blokai ant pasąmones. Po kurio laiko asmuo pradeda pastebėti, jog blogėja jo sveikata, užvaldo depresijos būseną. Esmė ta, jog žmogui perdengiant energetinius kanalus, energija nebegali laisvai judėti. O tai toliau gilina negatyvumo duobę.

 

Antrajame „negatyvo sau“ etape, žmogus pradeda visus keikti. Visų pirma jis keikia išorinį pasaulį. Jis pradeda galvoti, kad viskas aplink jį yra negatyvu, visi kalti dėl jo nelaimių, nesėkmių, be to, visi šaiposi iš jo ir nesupranta, kaip jam blogai. Asmuo pradeda darytis piktas, ginčytis su kolegomis, draugais ir artimaisiais.

 

Kitaip tariant, jis pradeda save izoliuoti nuo viso išorinio pasaulio. Sveikatos būklė blogėja dar labiau, nes blokuota energija negali tekėti ir dar labiau išbalansuoja žmogų. Žmonės, kurie ginčijosi su juo, prideda dar daugiau neigiamos energijos, nes po skandalo jį keikia ir peikia.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Taigi viskas, laiptelis po laiptelio ir rezultatas užtrauktas „negatyvas sau“. Šios rūšies negatyvas yra ne mažiau naikinantis, nei bet koks kitas tamsiosios magijos ritualas pvz. porčia.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Siekiant apsisaugoti nuo „negatyvumo sau“ reikia pradėti teigiamai galvoti:

 

1. Svarbiausi blaiviai mąstykite, nenurašykite visas nesėkmes magijai, neva kažkas nori jums pakenkti. Jei autobusas pavėlavo – tai nereiškia, kad su jumis kovoja visas pasaulis. Jei sergate sloga – tai nereiškia, kad kažkas nori, kad jus mirtumėte.

 

2. Neleiskite „bujoti“ negatyviom mintim, „nesirauskite“ savianalizėje. Ieškokite būdų kai nustatyti, kokios fobijos jus kamuoja, bei kaip atsikratyti tų baimių. Baimė – ši emocija gali perspėti apie artėjantį pavojų, leidžia sutelkti dėmesį į jo šaltinį, skatina ieškoti būdų išvengti grėsmės. Tačiau per didelė baimė gali signalizuoti apie išsivysčiusią fobiją.

 

Fobijos yra skirstomos: antrofobija (baimę nepažįstamų), socialinė fobija (baimė didelės minios), skoptofobija (baimės gėda) bei peirafobija (baimė viešai kalbėti). Atsiradęs noras išvengti žmonių bendruomenės yra radikaliausia forma, kitaip vadinama dar panikos sutrikimu.

 

Žmonės bijo būti sutraiškyti didelėje žmonių susibūrimo vietoje. Žmogus buna įsitikinęs, kad sveikata pablogėja nuo kontaktų su svetimais. Kodėl atsiranda baimė? Visų pirma tai žema savivertė, kritikos baimė, baimė kalbėti viešai, gėda prieš kitus.

 

Šie požymiai yra antrinės raiškos, nes asmens nerimas nėra pagrindinė ir vienintelė problema. Svarbiausia, šiuo atveju reiktų kalbėti apie vidinį diskomfortą, kuris veda prie streso. Beje, tam tikrais atvejais asmeniui kenčiant nuo šių baimių, jam pasireiškia ir kiti sutrikimai, tokie kaip piktos, įkyriomis mintys ar veiksmais, kurie suvokiami kaip savi, tačiau yra nemalonūs, beprasmiški ir varginantys. Tai trukdo susikaupti ties kitais darbais, žmogų kamuoja įkyrios abejonės. Turintis fobinių sutrikimų asmuo pradeda „savianalizę“ – pvz., skaičiuoti, arba kamuoja save nuolatinėmis mintimis apie gyvenimo prasmę.

 

3. Dar vienas niuansas. Išmeskite iš galvos tokias mintis, kaip pasaulis neteisingas jūsų atžvilgiu. Mintimis pasaulio nepasikeisite, tai yra lengviau jums prie jo prisitaikyti. Pagalvokite apie tuos, kuriems neproporcingai blogiau nei jums. Sakykim jus esate susirūpinęs dėl pinigų trūkumo naujam automobiliui, o kažkas tuo pačiu momentu miega alkanas ir basas po tiltu. Kyla klausimas, kuri iš judviejų gyvena neteisingumo pasaulyje?

 

4. Negalima sutelkti visą dėmesį tik į sveikatą. Bet kuris asmuo, serga gripu, peršalimo ligomis. Jūsų sveikata – yra jūsų psicho-emocinės būsenos atspindys. Bloga nuotaika – prasta sveikata, ir atvirkščiai . Daugiau optimizmo ir mažiau melancholijos gyvenime.

 

Mylėkite ir rūpinkitės savimi.

 

Parengė: Ingrida PocciaMagijos Šaltinis

Rekomenduojami video:


Naujausius Seniausius Geriausius
drakulaesu

tikra tiesa nerealus straipsnis aciu didelis visai komandai!!!!!!!

Karolis

Žydai užkariavo portugalijos negrus, ir ju bedvasius totemus? Pff… I lavonine per bėgius

Anonimas

Visiška šimta procentinė tiesa! Nėra ka ir be pridurti. Reikia dirbti pačiam su savim, ir tokiais atviejais turėti ramsti.

Panelei Ingridai Kliaubaitei

Būkit maloni, prašau nevartokit parazitinio žodžio “asmuo”. Vietoje jo vartokite “žmogus”. Matau, kad Jūs neturite nei menkiausio supratimo, kuo asmuo skiriasi nuo žmogaus. Pasidomėkite tuo, nuoširdžiai Jums linkiu. Ir daugiau niekada nebevartokite šio klaikaus žodžio.

jjjj

ką jūs čia šnekat?

;D

tai gal galejai parasyti ka gy tas asmuo reiskia? ir kurioje vietoje jis parazituoja? kuo jau tas zodis yra toks klaikus?

lolly

Bandysiu ir as…. bet tiesa yra ta kad lengviau pasakyti nei padaryti….

tiesa

Tiesa parašyta čia. Bandysiu naudotis šiais patarimais;)

Taip pat skaitykite