Moters dėkingumas vyrui

Vyrų ir moterų santykiai visada bus tema, kupina begalės įvairių niuansų. Kai į juos neatsižvelgi, labai sunku sukurti tikrus santykius. Žmonės pamiršta, kad gyvenimas susideda iš smulkmenų ir dažniausiai būtent nuo jų priklauso gyvenimo kokybė. Tai pasakytina ir apie vyrų bei moterų santykius. Šį kartą pakalbėsime apie dėkingumą ne kaip apie abstraktų dalyką, o apie tai, kaip dėkingumas gali padėti moteriai sukurti žymiai efektyvesnius santykius su vyru.

 

Kai kalba užeina apie dėkingumą vyrams, daugybė moterų su įsitikinimu tvirtina, kad visada pasako „ačiū“ už dovanas ar gėles. Ir žymiai rečiau pamini ar apskritai prisimena kitus atvejus. Reiškinio priežastis – netgi ne pikta moterų valia, tiesiog daugybė moterų visa tai, ką jų labui daro vyrai, laiko savaime suprantamu dalyku. Dėl to ir dėkoti lyg ir nebūtina. Moters pozicija tokia, kad vyras turi nertis prieš ją iš kailio automatiškai, pagal nutylėjimą. Ir baigiasi viskas tuo, kad vyras nustoja apskritai kažką daryti.

 

Štai šitą dalyką moteris pastebės žaibiškai ir lygiai taip pat staigiai sureaguos – įsižeisdama, užpykdama, priekaištaudama vyrui už dėmesio stoką. Paprastas pavyzdys – vyras atidarinėjo žmonai automobilio dureles, o paskui staiga nustojo tai daryti. Ir visa esmė slypi anaiptol ne išsiauklėjime. Nustojęs girdėti „ačiū“, vyras nusprendžia, kad šita jo paslauga moteriai daugiau nebereikalinga ir nustoja tai daryti. O kuriems galams?

 

Moteris visada laukia iš vyro pritarimo ir padėkos, kiekvienai damai malonu, kai vyras dėkoja už pagamintą vakarienę, pavyzdžiui, o juk iš esmės tai visiška smulkmena. Bet jeigu vyras to nedarys, moteris traktuos tai kaip įžeidimą su visomis iš to išplaukiančiomis pasekmėmis.

 

Tuo pat metu padėką vyrui už tokias pačias smulkmenas moteris kažkodėl laiko visiškai nereikalingu dalyku. „Baisaus čia daikto, ką jis čia tokio ypatingo padarė?“ – tokios frazės ir tokio tipo mąstymas yra pražūtingi santykiuose.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Dėkodama vyrui, moteris ne šiaip reaguoja į jo poelgius, nesvarbu, reikšmingus ar nereikšmingus. Pakabino naują liustrą, pasiėmė iš darželio vaiką, pastatė namą… Vyrui moters dėkingumas – tai visų pirma ženklas, kad jis šitai moteriai reikalingas, kad jai svarbu, ką jis daro. Negavęs tokio patvirtinimo, vyras pradeda manyti, kad moteriai jis neberūpi. Dėl to padėka – pats paprasčiausias būdas parodyti, kad vyras jai svarbus ir vertingas.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Be to, pati svarbiausia padėkos detalė – nuoširdumas.

 

Kai moteris dėkinga ir dėkoja, vyrui kyla noras nuveikti jos ir apskritai santykių labui dar daugiau. Tokia vyriška prigimtis. Santykiuose apskritai nereikia pamiršti, kad duoti ir dėkoti yra žymiai svarbiau, negu imti ir gauti.

 

Šaltinis http://seimairnamai.eu/

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Rolka

Siaip tai si taisykle galioja abiems pusems, nematau reikalo isskirti kazkuria butent lyti. Ir vyrams ir moterims rodomas dekingumas sukelia nora atsilyginti tuo paciu. Siaip vyrai savo emocijas linke slepti. Pabandyk kuri laika nepagirti vyro koks jis bravas – ir anksciau ar veliau reakcija bus lygiai tokia pati kaip ir moters… kazkodel visi pamirsta, kad viskas ka mes darome, tai darome ir stengiames tik del saves, o ne del kitu. Viska ka darome del kitu, tai tik todel kad nesamoningai ieskome naudos ar patogumo sau. Juk zmona giri del skanios vakarienes tik tam, kad ji “paskatinta” ir toliau gamintu tau… Skaityti daugiau »

Taip pat skaitykite