JAV ir NATO ruošiasi III Pasauliniam karui? (Papildyta)

Jungtinės Valstijos ir NATO planuoja sukelti III pasaulinį karą. Bent jau taip skelbia Christopher’is Lehman’as savo NSNBC bloge.

 

Lehman’as teigia, jog per neseniai įvykusį vizitą į Kiniją, Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas buvo informuotas apie karinius Jungtinių Amerikos Valstijų ir NATO planus.

 

Šią informaciją Kinijai nutekino buvęs „Blackwater“ (privati užsienio saugumo firma, kurią samdė JAV ir NATO pajėgos) darbuotojas ir JAV konsulato apsaugininkas Brian’as Underwood’as, kuriam dabar gresia įkalinimas iki gyvos galvos už konfidencialios informacijos perdavima užsienio valstybėms.

 

Remiantis perduotais dokumentais, karo planas šiuo metu yra įgyvendinimo etape. Lehman’o žiniomis karo planas prasidės nuo to, kad tam tikri veikėjai sukels chaosą Amerikos ir Europos ekonomikoje, ko pasėkoje visą finansų sistemą palaipsniui bus suardyta. Būtent tai turėtų tapti karo pradžios priežastimi.

 

Per karą bus panaudotos biologinis ginklas kuris galės nusinešti net iki kelių milijardų žmonių gyvybių. Galų gale, kai konfliktas pasieks kulminaciją, bus siūloma įgyvendinti New World Order (NWO) doktrina, kuri taps dingstimi išgelbėti planetą.

 

JAV valstybės skola perkopė 15 trln. JAV dolerių ribą (Papildyta 2011.11.17, 17:00)

 

JAV valstybės skola pirmąkart perkopė 15 trln. JAV dolerių ribą, šiandien informavo „RIA Novosti“. Ekspertai teigia, kad JAV valstybės skola greitai gali pasiekti 100 proc. valstybės bendrojo vidaus produkto (BVP), t. y. 15,2 trln. JAV dolerių.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Priminsime, kad būtent per I Pasaulini karą, JAV iškilo kaip stipri dominuojanti pasaulyje jėga. Taip pat aiškiaregė iš Bulgarijos Vanga pranašavo, jog 21 amžiaus pradžioje prasidėjes III Pasaulinis karas bus visiškai kitoks: nematysime nei tankų nei lėktuvų, nei automatais ginkluotų divizijų.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Ar tik ne biologinius ginklus turėjo omenyje aiškiaregė Vanga?

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.


2500
33 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
dainioška

mane stulbina kai kurių žmonių bukumas: mato kas darosi pasaulyje,ir pas mus Lietuvoje ir vis tiek bliauna kaip veršiai ganykloje- JAV geriausia,taikiausia valstybė

Anonimas

Šitas straipsnis-rusiška propoganda.Net nekomentuosiu jo turinio,nes čia beviltiškos nesąmonės.

vygantas

visi kurie cia nusisneka siulau paziureti dokumentiniu filmu cikla jutube ir suprasti kas yra tikroji tiesa!!! isiveskit- alcyon pleyades

qulka

Nebus jokio karo ka cia nusnekat su tokiais straipsniais. Visa suirute ,tik politika. Is ginklu gamybos juk kraunamasi milijardus pelno. Ir siaip kaip gali NATO ruostis karui kad nukarpomi kariniai biudzetai PVz Prancuzija ir Vokietija. Ta suirute Ukrainoje pavyzdziui tera tik politine suirute (karo tiesioginio juk niekas nepaskelbe). O dalis islamo saliu jau kariauja tukstancius metu kariavo ,kariauja ir kariaus ten ramu niekada nebuvo. Taip kad miegokit ramiai jokiu Molotovo paktu niekas nesudarineja niekam to ir nereikia.

saule666

Mane nervina kad dėl dviejų šalių Rusijos ir JAv tiksliau Dėl Putino ir Obamos miršta tūkstančiai. Tegul tie gaidžiai ateina į ringą išdaužo vienas kitam snuki ir visi laimingi.. Ne blin dabar visą žmonyja išžudys o patys patogiai sėdės šiknas ant kėdžių padėja.

anona

Pasaulyje jau buvo 2 pasauliniai karai. Prieš juos abu buvo kilusios ekonominės krizės pasauliniu mastu ir abi jos užsibaigė pasauliniu karu… Tai pasakė vienas geriausių pasaulio finansininkų, dirbančių turtingiausiems pasaulio žmonėms (tik pavardės nepamenu). Antra vertus, nereikia ir Vangos pranašysčių bei informacijos nutekinimų apie tai, ką žmonės planuoja. Juk tiek apie mikročipus, tiek apie paukščių ir kiaulių gripus, visus tarptautinius karus ir visa, kas vyksta pasaulyje buvo pasakyta dar prieš tai, kai žurnalistai pradėjo kažką rašyti apie tai ar iki tam prasidedant (karų ir ligų atveju). http://www.thewarningsecondcoming.com/about/ Čia užrašyti visi Dievo perspėjimai žmonijai apie tuos dalykus, kurie jau įvyko (pranešimai… Skaityti daugiau »

vasia

šūdinas straipsnis !

nesuprantu

kiek galima pilti šiukšes ant JAV, gėdos neturėjimas visai, reikia džiaugtis, kad yra tokia šalis kaip JAV !

meow

sarcasm rules

rgthg

:DDDDDDDDDDDDDDD cia tokia nesamone parasyta

Mindexxxxl

europa didesne uz rusija rusija didziausia valstybe pasaulyje kazkas pamoku nelanko.

alex

Mano mielas, brangus asileli, Rusija yra didziausia pasaulyje valstybe plotu. O Europa yra zemynas, i kuri ieina ta pati Rusija, tiksliau jos dalis. Beje, rekomenduoju sudeti skyrybos zenklus, nes, manau, zmones nevisai suprato, ka norejai pasakyti.
Sekmes tau asmeniniame gyvenime :))