Ką reiškia, jeigu pastoviai arba beveik pastoviai prabundama 3 val. nakties?

3valandaJeigu pastoviai arba beveik pastoviai prabundate 3 val. nakties, reikėtų sužinoti ką Jums norima tuo pasakyti, rašo Vilijos Magiškos Kortos.

 

Ką reiškia tokie prabudimai iš kinų medicinos pusės?

 

Prabudimas tarp 1:00 – 3:00 val.

 

“Kaltas” energetinis meridianas, pagal Kinų mediciną šiomis biologinėmis valandomis praeinantis per Žmogaus kepenų liniją.

 

Toks Žmogus gali laikyti savyje užgniaužtą pyktį ir/ar nuoskaudas, taip pat jame gali vyrauti vyriška energija Jan.

 

Reikalinga būtų kuo daugiau gerti šalto vandens ir prisiimti sau atsakomybę už situacijas, dėl kurių pykstate/jaučiate nuoskaudas ir kaltinate kitus Žmones, aplinkybes bei “visą supantį pasaulį”.

 

Prabudimas tarp 3:00 – 5:00 val.

 

“Kaltas” energetinis meridianas, kuris eina per plaučių liniją ir rodo, kad pas jus galimas liūdesio bei depresinių nuotaikų perteklius.

 

Kad vėl užmigti, turite lėtai giliai pakvėpuoti ir pasimelsti. Galite tai padaryti savais žodžiais prašant pagalbos Aukščiausių Jėgų ar/ir Dievo jums svarbiuose reikaluose/dalykuose.

 

Prabudimas minimu metu gali taip pat būti dėl to, kad Jumyse vyksta virsmo į aukštesnį dvasinį lygmenį etapas, reikalinga būtų atkreipti dėmesį į sapnus, o ir kitus Aukščiausių Jėgų jums siunčiamus ženklus, kurie gali jus apsaugoti arba nurodyti, kaip pagerinti galite savo Karmą.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Dienos metu reikalinga stengtis kuo mažiau bendrauti su “blogiečiais” žmonėmis.

 

Prabudus 3:00 val., galimas stiprus baimės jausmas dėl to, kad tarytum kambaryje kažkas tai yra.

 

Baimintis nereikėtų, nes būtent tuo metu jus gali supti būtybės, kurios jums gali padėti (Angelai Sargai ar pan.), o ir jūsų baimės visai natūralios, kadangi jūsų energetinis lygmuo yra kur kas žemesnis, negu minimų būtybių, kas natūralu.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Tokiu metu geriausia sukalbėti maldą, kad ir savais žodžiais. Tada turėtų vėl ateiti Miegas. Keltis tokiu metu nepatartina.

 

Maginė trečios valandos reikšmė

 

Trečia valanda nakties dar vadinama ir “Raganų valanda”, ji labai stipri energetiškai, todel minimas laikas labai tinka “nusivalymui” nuo negatyvo, o taip pat bet kokiems kitiems Ritualams ir maginiams veiksmams.

 

Jeigu tuo metu prabudę pasiduosite baimėms ar/ir negatyvioms mintims, tada galite “nukristi” į žemesnį lygmenį,patys “nužiūrėti save” arba “įsileisti į save” jums siunčiamus kitų Žmonių, negatyvių būtybių ar/ir pan. prakeiksmus, jus gali būti lengva “pagadinti” (“porča“) ar pan.

 

3 val. nakties reikalinga nenueiti toliau nuo namų, geriau išvis iš jų neišeiti, jokiu būdu nesiprausti/nesimaudyti, nešukuoti plaukų.

 

Vėlgi, reikia pasimelsti, pasistengti kuo pozityviau nuteikti save.

 

Jeigu pačiam nesiseka “susitvarkyti” su negatyvu, reikalinga būtų kreiptis į patyrusį ezoteriką, kad jus energetiškai “nuvalytų”, o ir reikalinga po “nuvalymo” nešioti energetinę Apsaugą.

 

Inf. šaltinis: Vilijos Magiškos Kortos

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Nieko gero

Aš kiekviena kart kai vakare blogai jauciuosi naktį atsikeliu 3val 15min jausdamasi dar blogiau. Kazkas nenormalaus..
Visada galvoji “kad tik butu 5ryto kad tik butu 5ryto”. Pasižiūri į laikrodį ir… 3val 15min..

Taip pat skaitykite