Pasaulis išpildys tavo prašymus, tu tik paprašyk


Ar esate kada susimąstę apie tai, kad visi mūsų norai išsipildo? Būtent taip – pasaulis išpildo visus mūsų norus. Kitas dalykas, kad mes dažnai neteisingai tuos norus formuluojame ar apskritai nieko nenorime.

 

Suprantu pirmą jūsų reakciją. Kilo noras ginčytis: “Tai netiesa, aš negalvojau apie avariją, ligas ir apskritai neįtariau, kad kils problemų. Aš visada svajojau apie laimę, sveikatą, gerovę…”

 

Šiame pasaulyje, tikime mes tuo, ar netikime, viskas yra gyva. Gyvos yra ir mūsų mintys, kaip ir troškimai. Pasaulis fiksuoja tas mintis kaip energetinius impulsus ir griežtai juos vykdo. Pasaulis pildo mūsų troškimus, o mes “maitiname” jį savo meile. Vyksta labai griežti mainai ir jei viena grandinėlė nutrūksta, tai sutrūkinėja ir kitos. Bėda ta, kad pasaulis nesupranta chaotiško triukšmo jūsų galvose, o taip pat žodžių “taip” ar “ne”. Pasauliui neegzistuoja tokios emocinės sąvokos kaip “pozityvas” ar “negatyvas”, “baimė” ar “džiaugsmas”. Viskas priklauso nuo to, kiek energijos mes įdėjome į savo mintį. Neretai atsitinka taip, kad apie kažką pagalvojome ir iškart to išsigandome. Baimė buvo tokia stipri ir generavo tokį stiprų energijos pliūpsnį, kad nežiūrint į tai, kad mintis tik akimirkai šmėstelėjo mūsų galvoje, pasaulis visgi ją išgirdo kaip įsakymą, kurio neįmanoma nevykdyti.

 

Pagalvokite apie tai, kaip galvojate. Pavyzdžiui, jūs dažnai galvojate štai taip: “Dabar sunkūs laikai, sunku susitaupyti butui ir apskritai neįmanoma jo nusipirkti” ir pasipila skundai dėl nelaimingo gyvenimo, pradedame koneveikti savo vyrus, žmonas, giminaičius, viskas aplinkui blogai ir ne taip, kaip mums norisi.

 

Pasaulis padarys jums tai, ką iš jo užsakėte, o būtent – sunkius laikus, sunkumus įsidarbinant, sunkumus susitaupyti butui, pritrauks arčiau jūsų “sutuoktinius ir giminaičius, kurie viską daro neteisingai” ir pateiks jums ant lėkštutės “nelaimingą gyvenimą”. Pasaulis vykdo visus pageidavimus. Tame tarpe ir negatyvius.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Taip kad jūs patys susikuriate sau programą, pagal kurią patys ir gyvensite.

 

Ką gi daryti, kad pakeistumėte gyvenimą į gerąją pusę?

 

Pasikeisti mums labai dažnai trukdo žodis “jeigu”, kuris gyvena mūsų praeityje ir dabartyje ir kurį tempiamės į savo ateitį. Laikas sustoti. Įsivaizduokite, kad šito “jeigu” jūsų gyvenime niekada nebuvo.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Sąžiningai atsakykite sau į klausimus:

 

Ko norite iš tikrųjų?

 

Kad leis jums gyventi laimėje ir harmonijoje?

 

Jei turėtumėte burtų lazdelę – ką jos dėka nuveiktumėte?

 

Įsivaizduokite savo naują, džiugią ateitį:

 

Apie ką svajojate?

 

Ką norėtumėte gauti per šiuos metus?

 

Ir prisiminkite – pasaulis pildo mūsų prašymus, mainais į tą meilę, kurią jaučiame savo širdyje. Nesvarbu, kur ta meilė nukreipta – į gamtą, gyvas būtybes, darbą. Kuo daugiau jumyse meilės, tuo greičiau išsipildys tai, ką galvojate.

 

O dabar leiskite sau pasvajoti. Įsivaizduokite viską taip, tarsi norai jau būtų išsipildę. Padėkokite likimui, juk jis sukūrė jus tokiu, koks dabar esate. Padėkokite pasauliui, kuris pildo jūsų norus, Dievui, kuris sukūrė tokį stebuklingą pasaulį, padėkokite mamai ir tėčiui, kurių dėka gimėte ir padėkokite sau už tai, kad gimėte ir esate.

 

Jeigu neturite ko mylėti ir kam dėkoti (taip jau atsitinka, kad žmogui tenka pernelyg sunkus gyvenimas ir nebeliko tikėjimo nei Dievu, nei velniu, nei žmonėmis, nei pačiu savimi) – išsirinkite sau kokį nors akmenuką, besimėtantį gatvėje, ir kiekvieną dieną dėkokite jam. Nesvarbu, koks meilės objektas. Svarbiausia – kad į jūsų širdį sugrįžtų sugebėjimas mylėti. Jeigu meilės nenusipelnė pasaulis, mylėkite bent jau tą kvailą akmenuką.

 

Atvažiavo autobusas tiksliai pagal grafiką – padėkokite akmenukui. Kažkas jums nusišypsojo – padėkokite akmenukui.

 

Išmokite mąstyti pozityviai. Paimkite pavyzdį iš marketologų, kurie iš anksto rašo pozityvų kompanijos plėtros scenarijų. Ir jeigu šiuo planu tiki visa kompanija, sėkmė jai garantuota. Visa tai veikia. Sugalvokite sau naują gyvenimą, kuriame nėra vietos liūdesiui.

 

Atminkite – jūs esate burtininkas, nuo kurio priklauso jūsų nusiteikimas. Jūs atsakingas už savo likimą ir už save. Ir turite pakankamai jėgų pakeisti savo gyvenimui į gera.

 

Šaltinis: http://sielosnamai.lt/

 

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Andrius

Cituoju vedas:”Dievai”- esame Mes,išvaryti iš dangaus., O už ką??… paklauski!?? O už tai kad Mūsų padermė “vardu žmogai” anais laikais bandėme konkuruoti su Kureju, bandėme tapti aukščiau nei Kūrėjas ( genomodifikacijos bei kitų nano technologijų pagalba). Kur randuosi Aš nežinau, tiesiog ieškau Brolių bei Seserų.
Su pagarba…
Gyvas vyras nuosavu vardu Andrius, Vito sūnus, Goberių gyminės

Marija ...Marijele

Labai pamokantis straipsnis,tiesiog tai gamtos motiveless ir Dievulio istatymai.Aciukas Jums, kad teko skaityti si straiosni,tikiu, kad isipildis visi mano norai, tepadeda man Dievas..

Marija ...Marijele

Persiprasau uz klaidas,,,

Taip pat skaitykite