Turistai Niagaros atodangoje užfiksavo šiurpų kadrą

turistai-atodangaDaugelis jau net neskubame grįžti namo, kad galėtume pasidalinti nuotraukomis iš atostogų. Dažnas jas socialiniuose tinkle skelbia neataušus įspūdžiams, rašo tv3.lt.

 

Kartais nepavykusius kadrus dar galime perdaryti, jeigu pamatome laiku. Visgi, neperžiūrėjus kadro iškart, tik namuose apima liūdesys dėl nepavykusių kadrų arba kaip tik pastebima, ką pavyko užfiksuoti visai netikėtai. Taip nutiko ir vienam vyrui, aplankiusiam Niagaros atodangą.

 

Apie savo pastebėtą kadrą vyras paskelbė tinkle Reddit.com, kur yra atpažįstamas kaip vartotojas SlicedUpBeef. Jis aplankė Ontarijos regione esančiame Hamiltone su savo draugu, kurio pusbrolis apylinkes apžiūrėjo keliomis dienomis anksčiau.

 

Pusbrolis ir pasidalino nuotrauka, sakydamas, kad vaizdas nuo Niagaros atodangos – tiesiog puikus, nors šiek tiek ir baisoka ten būti.

 

Todėl du draugai nusprendė atkartoti giminaičio siųstą nuotrauką ir patys nuvyko į tą vietą. Kai draugai aplankė atodangą ir pakartojo kadrą, grįžo namo, kur norėjo giminaičiui parodyti nuotrauką.

 

turistai-atodanga2

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Tada jie ir pastebėjo fone kažką keisto… jie pastebėjo keistą siluetą nuotraukoje, nors realybėje nieko panašaus nematė. Negalėdamas suvokti, ką mato nuotraukoje, vyras įkėlė ją į Reddit.com, kur klausė kitų vartotojų nuomonės.

 

Juolab, pats parašė, kad ta vieta yra per stati bet kokiam žmogui atsistoti, net pačiam drąsiausiam – tiesiog neįmanoma vieta.

 

Komentatoriai taip pat suglumę komentavo nepaaiškinamą kadrą…

 

tv3logo

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
trollolol

Debesyse irgi iziurim visokio gerio

Evaldas

Sioj nuotraukoj net zmogus be fantazijos turetu yziuret zmogaus siluetus.

trollolol

Teisingai, bet paprastesnis atsakymas dazniausiai buna teisingas. Ten gyvas zmogus, ten zmogaus dvasia, ten seseliu zaismas…

Taip pat skaitykite