Intuicija, telepatija ir Déjà vu

sestasis-pojutisGeriausiai pažįstami pojūčiai yra regos, klausos , uoslės, skonio ir lytėjimo. Tačiau dar yra paslaptingas šeštasis pojūtis, kartais vadinamas ESP – ekstrasensoriniu suvokimu ir psichokineze. Ar mūsų smegenys turi nepaprastų galių, kurių mokslas dar nepaaiškino? Ar pojūčių yra daugiau nei penki? Ar be tų penkių pojūčių mes galime priimt daugiau, negu suvokiame – subtilius jausmus, cheminius signalus, labai žemo dažnio garsus?

 

ESP

 

Daugelis sutinka, kad ESP (ekstrasensorinis suvokimas ir psichokinezė) egzistuoja. Dėl jos prigimties nelengva ją tyrinėti. Šis terminas apima nepaprastą reiškinį, kurio metu koks nors žmogus gauna informaciją, nesinaudodamas žinomais penkiais pojūčiais. ESP apima ir telepatiją, ir ateities įvykių numatymą.

 

Kartais net ir šeštasis pojūtis gali būti fizinis. Manoma, kad nosies ertmėje esantys taškai gali priimti žemės elektromagnetinį lauką. Tai gali būti mūsų gyvenimo tikslo supratimo (mokėjimo orientuotis) šaltinis (vienų žmonių išvystytas stipriau, kitų – silpniau).

 

Gali būti, jog mes, kaip ir gyvūnai, galime pajusti per Žemę sklindančias vibracijas bei oro slėgio pakitimus. Nesvarbu, ar tai smegenų procesai, ar ne, bet tai yra juntama. Be galo daug žinoma apie šių procesų veikimą, tačiau dar nemažai dalykų reikia atrasti. Nepaisant tyrinėjimų naudojant funkcinį magnetinį vaizdo gavimo rezonansą, dar toli iki kompiuterio, kuris galėtų skaityti mintis.

 

“Deja vu” – apgaulingoji atmintis

 

“Deja vu” – prancūziškas terminas, reiškiantis “kažkur jau matytas”. Jis taip pat apibūdina pojūtį “aš jau esu buvęs čia anksčiau” arba “aš jau buvau patyręs šią būseną anksčiau” (psich. apgaulingoji atmintis). Tai labai skiriasi nuo paprastų prisiminimų. Kai įpusėjus filmui jūs suvokiate, kad jau jį esate matęs, tai nėra “Deja vu”.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

“Deja vu” yra kažkas daug keistesnio – tai jausmas, jog jūs jau buvote patyręs kažką panašaus anksčiau, nors žinote, kad to nebuvo. Gali būti, jog dažniausiai “apgaulingoji atmintis” nelauktai pasireiškia labai ypatingas ir ramiais momentais. Kai kas tvirtina, jog tai jaučiame todėl, kad jau esame gyvenę anksčiau. O gal gali būti taip, jog pasąmonė užfiksuoja mintį likus keletui mikrosekundžių prieš jai patenkant į sąmonę, nes, kai ji pasiekia sąmonę, tai suvokiama kaip prisiminimas?

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Telepatija

 

Telepatija yra idėjų ir vaizdinių priėmimas ir perdavimas per atstumą, kartais labai didelį. Gentinės bendruomenės tai laiko normaliu reiškiniu. Mokslininkai mano, kad tai yra ypatingas reiškinys, apimantis ir psichologiją, ir mistiką.

 

Galima lengvai telepatiją palaikyti įtartinu reiškiniu, kadangi magai scenoje gali tai imituoti. Daugybė atvejų gali būti paaiškinami. Daugelis žmonių sako “žinantys” arba “nujaučiantys”, jog kai kurie jų artimieji serga arba yra pavojuje, ir tai jie sužino daug anksčiau ir gana paprastu būdu. Kartais nutinka taip, jog žmogus galvoja apie savo draugą, kai staiga šis ima ir paskambina.

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite