Amerikiečiai paviešino didžiulį kiekį duomenų, susijusių su NSO ir ateiviais: dabar prie „Breaktrough Listen“ projekto galite prisidėti ir patys

Jei iš tiesų domitės ateiviais, tuomet tikrai žinote kas yra „Breaktrough Listen“ projektas. Jis turi 100 mln. dolerių finansavimą ir siekia atrasti nežemiškos gyvybės pėdsakus. Tiesa, dabar prie šio projekto galite prisidėti ir patys, nes neseniai buvo paviešintas vienas petabaitas (1000 terabaitų) duomenų, kuriuos per daugelį metų pavyko surinkti mokslininkams ieškantiems ateivių.

 

Duomenys buvo paviešinti ne be reikalo ir ne netyčia – taip prie projekto dirbantys mokslininkai tikisi, kad ateiviais besidomintys žmonės patys ims nagrinėti duomenis ir, galbūt, ras kokios nors naudingos informacijos. Visus šiuos duomenis sudaro informacija gauta iš radio ir optinio teleskopo.

 

Iki šiol nė viena organizacija nėra aptikusi jokių ateivių pėdsakų, tačiau „Breaktrough Listen“ komanda tiki, kad taip bus ne visada.

 

„Šis duomenų paviešinimas yra labai didelis žingsnis „Breaktrough Listen“ komandai. Artimas žvaigždes ir kitus kosmoso objektus mes stebėjome labai ilgai, turime tūkstančius valandų sudarančius įrašus“, – sakė vienas iš projekte dalyvaujančių mokslininkų Danny Princesas.

 

Vienas iš „Breaktrough Listen“ įkūrėjų buvo garsus fizikas Stephenas Hawkingas, pats projektas yra vykdomas „Nežemiško intelekto paieškos centre“ (SETI – Search for Extraterrestrial Intelligence Centre), esančiame JAV.

 

Prie projekto dirbantys mokslininkai sako, kad daugiausia laiko yra skiriama siekiant aptikti ateivių kurtas technologijas ir jų skleidžiamus signalus. Deja, bet kol kas nieko išskirtinio rasti nepavyko.

 

„Mums nepavyko rasti jokių nežemiškų signalų iš už Žemės ribų, bet tai nereiškia, kad kita gyvybė neegzistuoja. Galbūt mes paprasčiausiai ieškome ne toje vietoje, kurioje reikėtų ieškoti arba ieškome nepakankamai giliai ir neaptinkame silpnų signalų“, – teigė D.Princesas.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Žinoma, tai nereiškia, kad „Breaktrough Listen“ nesurinko jokių naudingų duomenų.

 

Vasario mėnesį projekto sukurta sistema aptiko naujus greituosius radijo pliūpsnius (angl. Fast radio bursts, FRBs), kurie kilo iš kartotuvo (prietaisas, kuris stiprina signalą) FRB 121102, esančio už 3 mlrd. šviesmečių nuo Žemės.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Įprastai vienas FRBs yra užfiksuojamas vieną kartą, kitaip sakant, šie signalai nesikartoja. Tačiau šie nauji FRBs yra vieninteliai, kurie pasikartoja. Nuo 2017 metų mokslininkai užfiksavo 21 pliūpsnį.

 

Mokslininkai iki šiol negali paaiškinti iš kur atsiranda FRBs, tačiau yra nemažai teorijų, kuriose teigiama, kad juos kuria neutroninės žvaigždės, itin masyvios juodosios skylės ir, galbūt, pažangių ateivių civilizacijų sukurtos technologijos.

 

„Breaktrough Listen“ projekto dėka, šiandien ir patys galite pasijusti tikrais ateivių medžiotojais, visus jų paviešintus duomenis galite rasti čia.

 

Tiesa, duomenys yra išsaugoti specialiais formatais, todėl norint juos atsidaryti gali prireikti specialių programų, o vienas duomenų paketas gali būti keleto gigabaitų dydžio.

 

„Prieš atsisiunčiant informaciją iš mūsų svetainės pirmiausia rekomenduojame susipažinti kaip šie duomenys yra išsaugoti“, – rašoma „Breaktrough Listen“ svetainėje.

 

Parengta pagal „Metro“.

 

Šaltinis: http://www.technologijos.lt/

Rekomenduojami video:


2500
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
ezoterikas

Earthlings (2005) metų, kraupus filmas

ezoterikas

zeme karts nuo karto aplanko ateiviai, o jie matai neranda jokių ryšių kontaktų su kitomis civilizacijomis, su tokiais pat kaip mūsų lygio, beabejo kad šancų nėra. Pylna ir tokių atsilikusių civilizacijų galaktijoje kaip ir mūsiškė- pusdegradų …r…….., kuriems žudynės gyvūnų, gyvulių yra pateisinamas reikalas. Padaryti bloga kitam, daug kas traktuoja kaip smulkmena. Kol žmonija neišsiris iš blogio kiauto, nenušvis. Jokių čia draugysčių su ateiviais nebus, o kad kontaktai, žemę karts nuo karto aplanko ateiviai, čia šitą žino beveik visos pasaulio vyriausybės

Rotor

Jai visame pasaulija vienai savaitei butu nustota žudyti givunus, butu milžiniška katastrofa. cia nuo urviniu laiku ira naturali gamtos atranka, medziokle.

ezoterikas

susirges kazkuom esi, cakros 5 6 7 pas tamsta sustoje! Kalba aina apie medzioklę, po to pramoninius kiaulių, visų kitų gyvių fermas, kokie ten vyksta kankinimai…………..jutube yra zemliane filmas, ang. pavadinimo dabar tiksliai nepasakysiu, gal perziurėk, ateisi į protą gal

CNN

neesu moksliukas, bet ir man aišku, kad 1 petabaitas ira 1024 terabaito. visu antra, šia info buvau rades deep web’e prieš pusantru, metu. ir trečia, kai rašote, kad paviešintus duomenis galite rasti ČIA, tai da\niausiai buna ikeliama nuoroda :D

Taip pat skaitykite