Anomalinės liūtys Europoje – slapto klimatinio ginklo rezultatas?

haarp-orai-liutysStiprios liūtys, žaibai ar užsitęsusi kaitra – tai šios vasaros Europos kasdienybė. Anot Postdamo universiteto klimato kaitos instituto mokslininkų išvadų, tokie orų pokyčiai negali būti paaiškinami natūraliais reiškiniais – jie yra iššaukti žmogaus veiklos.
 
Puse laipsnio pakilusi globali temperatūra – kaip pagrindinį kaltininką ekstremalių oro sąlygų įvardino mokslininkai. Tačiau ne visi su tokiomis išvadomis sutinka.
 
Sąmokslo teoretikai puse lūpų užsimena, kad tokios anomalinės orų permainos gali būti slaptos karinės technikos rezultatas.

 

Kaip rašo godlikeproductions.com, visai tikėtina, kad JAV atgaivino visai neseniai uždaryta HAARP projektą, kuris ir yra atsakingas už orų permainas visame pasaulyje.

 

Dar 2010 metais Rusijos mokslininkas Andrejus Areševas viešai pareiškė, kad JAV, tikėtina, pakeitė oro temperatūrą ir sukėlė sausrą Rusijoje bei Centrinės Azijos šalyse, panaudojusi klimatinį ginklą.

 

A. Areševas išreiškė savo įtarimus dėl Aukšto dažnio aktyvaus pašvaistės tyrimo programos (High Frequency Active Auroral Research Program, HAARP), kurią finansuoja Pentagonas ir Aliaskos universitetas. Pasak jo, tikrasis programos tikslas – naujo ginklo, gebančio destabilizuoti aplinką ir žemės ūkį, sukūrimas.

 

Įdomu ir tai, kad tikrąją HAARP paskirtį viešai kritikavo ir Jungtinės Karalystės, Prancūzijos, o taip pat Kinijos mokslininkai.

 

Kai visame pasaulyje vis daugiau žmonių pradėjo domėtis HAARP veikla, 2013 metais lyg iš giedro dangaus nuvilnijo žinia, kad HAARP programa uždaroma dėl lėšų stygiaus.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

„Dabar įstaiga apleista. Tai buvo pinigų klausimas. Mes jų neturime“, – sakė Dr. J. Keeney.

 

“HAARP pastatuose žmonių nėra, privažiavimo keliai užblokuoti, elektros tiekimas nutrauktas, HAARP puslapis nebeprieinamas – programos biudžete pinigų nebeliko niekam.”, – tvirtino mokslininkas.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Tačiau tokias kalbas sąmokslo teoretikai greitai įvertino kaip dėmesio nukreipimą, o kai prasidėjo sankcijų įvedimas Rusijai dėl aneksuoto Krymo, prie HAARP būstinės buvo vis dažniau pastebimi žmonės ir paslaptingi balti sunkvežimiai.

 

“Kai prasidėjo naujasis šaltasis karas su Rusija, JAV vėl atgaivino HAARP projektą. Būtent todėl dabar mes matome anomalinius orų reiškinius visoje Europoje. Šis ginklas tikrai nėra nukreiptas į Europą, galbūt dabar yra išbandomas, kalibruojamas ir esu įsitikinęs, kad jis bus nukreiptas prieš JAV priešus. Nereikės net karo, kadangi dėl tokių orų nukentės priešų ekonomiką.”, – godlikeproductions.com projekte dalinosi neprisistatęs dalyvis.

 

Nors oficialiai tokių liūčių priežastis įvardinama puse laipsnio pakilusi globali temperatūra, toli gražu ne visi sinoptikai sutinka su tokios išvadomis.

 

“Nesu įsitikinęs, kad dėl tokių orų kaltas HAARP projektas, tačiau teigti, kad dėl to, ką mes dabar matome Europoje kalta šiek tiek pakilusi temperatūra yra absurdiška”, – sakė nenorėjęs prisistatyti sinoptikas.

 

Taip pat pasigirsta vis daugiau kalbų, kad tokį klimatinį ginklą turi ne tik amerikiečiai. Pasak nepriklausomo žurnalisto Alexo Jones’o, rusai taip pat nesnaudžia ir bando atsakyti kažkuo panašiu.

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
gina

Chemtrailai su haarp savo daro

Andrius

Pacioje JAV ir liutys ir netgi baisiau ten nuo tornadu kencia

Taip pat skaitykite