Saulei nusileidus brolių kūnai patiria mistinius reiškinius

broliai-dvyniai-fenomenasTamsiuoju paros metu įvyksta pačių netikėčiausių situacijų. Ši brolių istorija yra išskirtinė ir sukrečianti, vos tik saulė nusileidžia su brolių kūnais ima darytis keisti dalykai, rašo tv3.lt.

 

Broliai savo tėvo yra praminti „Saulės vaikais“, ir ne be reikalo. Vos tik ateina naktis ir broliai užmiega, jų kūnus užvaldo tarsi nematoma jėga.

 

Berniukai ne tik nereaguoja į aplinką, tačiau miegodami patiria viso kūno paralyžių, kurio metu neįmanoma atlikti jokių fizinių veiksmų.

 

Vaikai patiria ne tik didžiulių sveikatos sutrikimų, tačiau ir baimių, kurios kamuoja kas naktį. Vaikų tėtis teigia, kad jis nesuvokia, kodėl berniukus kamuoja tokie reiškiniai.

 

„Mes labai nerimaujame dėl jų tokios sveikatos būklės“ , – teigė jis.

 

Deja, jokio medicininio gydymo daktarai berniukų būklei neatranda, todėl jų šeima daro viską, kad rastų atsakymus į šiuos nepaaiškinamus reiškinius.

  

tv3logo

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Dronas

Miego paralyžius kažkoks man it taip buna suparyžuoja atrodo kas spausti prie lovos ir negali kalbeti tai reki keista tikrai

Ziiza

Kiekviena nakti, ane?

Dronas

Rašyti komentarą Ne retai taip būna

Vardas

Tai prie ko cia tas tavo miego paralyzius kuris retai buna? Cia vaikams kiekviena nakti kazkas buna, ko negali niekas paaiskinti.

Taip pat skaitykite