Pamišęs mokslininkas į save susileidžia milijonus metų senumo bakterijas

Prieštaringai vertinamas Rusijos mokslininkas Anatolijus Bruchovas į save susileido 3,5 milijono metų senumo bakterijas. Didžiausia įspūdį kelia mokslininko žodžiai, jog šios bakterijos yra raktas į amžinąjį gyvenimą. Šios ląstelės yra atrastos Sibiro amžinajame įšale ir jos jam leidžia jaustis stipresniu bei sveikesniu nei ankščiau ir pasak mokslininko jis tapo gyvybiškesnis ir atsparesnis aplinkos poveikiams. Taip pat teigiama, kad atlikus bandymus su gyvūnais, šios ląstelės žymiai padidino fizinį aktyvumą ir sustiprino imuninę sistemą.

 

Pasak Rusijos žiniasklaidos, Maskvos valstybinio universtiteo Geokrelogijos fakulteto profesorius Anatolijus Bruchovas per dvejus metus nepasiligojo ir nemirė, net ir kai pats savarankiškai pradėjo eksperimentus. 3,5 milijono metų amžiaus bakterijos dar žinomos kaip „Bacillus F“ ir yra laikomos kaip vienu iš pagrindinių komponentų prailginti žmogaus gyvenimą. Išsiaiškinus bakterijų DNR, jos buvo išbandytos tiek su pelėmis, tiek su žmogaus ląstelėmis. Bruchovas nusprendė tapti tarsi bandymų kiaulyte ir išbandė pats. Jis dabar teigia: „Tvirtas ir sveikas kūnas priešinasi laiko tėkmei geriau nei ankščiau“.

 

Taigi kokia yra šios bakterijos paslaptis?

 

„Bacillus F“ sugebėjo išgyventi milijonus metų Arktinėje Sibiro tundroje, kuri yra žinoma kaip viena iš labiausiai ekstremalių vietų žemėje. Kadangi pasaulinis atšilimas palietė visą Sibirą, amžinasis įšalas pradėjo tirpti, o tai pasak Bruchovo  bakterijos pateko į išorinę aplinką, geriamąjį vandenį. Jis tiki, kad eksperimentuoti su savimi nėra jokio pavojaus, nes jis teigia, kad Jakutijos gyventojai jau kuris laikas įsisavina bakterijas ir nepaisant sunkių gyvenimo sąlygų, ši žmonių rasė ilgiau gyvena. „Aš pradėjau dirbti daug ilgesnį laiką ir per dvejus metus nė karto nesusirgau“, – jis sakė „The Sibirian Times“.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Kaip ir daugelio mokslininkų atradimų atvejų ne visada lengva praktiškai nustatyti kaip išrasti dalykai veikia.  Tačiau mokslininkas teigia, kad toliau atlikinės bandymus, kad sužinotų apie bakterijos poveikį žmogui ir žinoma, nustatyti šalutinį poveikį. Jis duodamas interviu pasakė: „Jei mes galime sužinoti kaip bakterijos išlieka gyvos, galbūt mes galėtume rasti būdą kaip prailginti savo gyvenimą“. Pasak mokslininko, ši bakterija taip pat gali būti neatsiejamas vaisingumo ir ilgaamžiškumo faktorius. Į vyresnes peles pateles buvo suleista „Bacillus F“, bakterijos sugebėjo vėl daugintis, nors prieš tai jau to nebegalėjo atlikti. Be to ši bakterija gali išgydyti augalus.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Jakutsko epidemiologas Viktoras Černevskis sakė: „Bakterijos per visą savo gyvenimą išskiria biologiškai aktyvias medžiagas, kurios aktyvuoja bandomųjų gyvūnų imuninę sistemą“.

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite