Prieš laiką lygūs visi: mirė neoficialus pasaulio valdovas Davidas Rockefelleris

rokfelerisLegendomis ir sąmokslo teorijomis apipintos šeimos atstovas Davidas Rockefelleris mirė sulaukęs 101-erių metų. Jis vadovavo bankui „Chase Manhattan Bank“, buvo vienas įtakingiausių kapitalizmo evangelijos skleidėjų visame pasaulyje, žiniasklaidoje taip pat vadinamas filantropu.

 

“Jis mirė miegodamas, nustojus plakti širdžiai, savo namuose Pokantiko Hilse”, – pranešė jo atstovas Fraseris Seitelas (Freizeris Sitlas).”

 

Žurnalas „Forbes“ savo metiniame milijardierių sąraše, 3,3 mlrd. dolerių turto turėjusį D.Rockefellerį nurodė 581 vietoje, tačiau daug šaltinių nurodo, kad tikrasis Rokfelerio turtas yra didžiausias tarp visų pasaulyje esančių žmonių kartu sudėjus.

 

D.Rockefelleris buvo puikiai žinomas politiniuose pasaulio sluoksniuose. Jis regulariai susitikdavo su valstybių vadovais beveik iš 100 šalių. Neretai buvo vadinamas neoficialiuoju pasaulio valdovu.

 

“Keista, kad žmogus kuris nužudė milijonus, o nuskurdino milijardus, vadinamas filantropu. Jeigu bent viena didžiausia žiniasklaidos grupė nepriklausytų Rokfelerių šeimai, mes sužinotume tikrai daug intriguojančios informacijos apie šį asmenį”, – taip žinia apie Davido mirtį sutiko vienas sąmokslo teorijų šalininkas.

 

“Jis buvo tas asmuo, dėl kurio kiekvienas iš mūsų kentėjo. Visos didžiausios pasaulio krizės, machinacijos, turto grobstymai – tikrai neprasidėjo be jo žinios”, – užtikrintai kalba nepriklausomi ekspertai.

 

D.Rockefelleriui buvo atliktos net šešios širdies transplantacijos operacijos, tačiau galingiausias pasaulio žmogus, nesulaukė dienos, kai už pinigus būtų įmanomą nupirkti nemirtingumą.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Ash

Remigijus Ribaciauskas

Taip pat skaitykite