Trys pagrindiniai visatos įstatymai

visatos-pagrindas-rankaNorėdami suprasti, kas vyksta mūsų gyvenime, kodėl ateina ir nueina įvairūs žmonės, kaip kurti santykius su artimaisiais ir vaikais, kaip padėti artimiesiems keistis į gerąją pusę, reikia žinoti tris labai svarbius visatos įstatymus.
 
Jie atsakys jums į daugelį klausimų ir padės formuoti šviesią ateitį, rašo Roma Vičienė, projekto Mėnesiena: Būrimas kortomis įkūrėja.
 
Pirmasis, visiems žinomas įstatymas: Panašus pritraukia panašų
 
Savo vidine būsena mes pritraukiame į savo gyvenimą įvairius įvykius ir įvairius žmones. Todėl visoms moterims, kurios nori ištekėti už tikro vyro, reikia tapti tikromis moterimis, su pilnu moteriškų savybių rinkiniu.
Jeigu norite, kad žmonės atsižvelgtų į jūsų jausmus, atkreipkite dėmesį į kitų žmonių jausmus. Vienu žodžiu – elkitės su žmonėmis taip, kaip kad norėtumėt, kad jie elgtųsi su jumis.
 
Jeigu norite būti turtingais, nustokite vaikščioti po išpardavimus ir socialines parduotuves. Tai tik pritraukia skurdą.

 

Jeigu norite matyti šalia gerus žmones, kurie jus mylėtų – išsikuopkite savo viduje negatyvo krūvas ir pradėkite galvoti džiaugsmingai.

 

Kartais galima išgirsti: „Jos vytas šioks, toks ir anoks, o ji tokia gera tyra mergaitė“. Tai melas. Taip nebūna. Reiškia, jos viduje gyvena visa griaunančios programos, jos tai ir pritraukia. Kaip kalba Marina Targakova: „Tu verta tokio vyro, kokį turi“.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Kai mūsų viduje gausa ir džiaugsmas, net patys blogiausi žmonės, pradeda šalia mūsų keistis ir tampa geresni. Nusiteikite teisingai ir reikalingi žmonės ateis į jūsų gyvenimą.

 

Antrasis įstatymas taip pat gerai žinomas, nors ir mažiau už pirmąjį: Panašus pagimdo panašų

 

Yra toks žinomas posakis: „Obuolys nuo obels netoli terieda“. Ir tai tiesa. Bet koks veiksmas pagimdo panašų veiksmą. Taigi, jeigu jūs blogai elgiatės su savo tėvais, nelaukite, kad vaikas elgsis su jumis gerai, net jei ir stengiatės jį išauklėti.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Tai, ką jūs kuriate, yra jūsų holografinė kopija ir linkusi elgtis taip pat, kaip ir jūs. Svarbiausia yra tai, kas tu pats iš tikrųjų esi, o ne tai, ko tu mokai. Todėl pažiūrėkite, kas jūs ir ką jūs sukuriate. Ir kokia nuotaika tai darote.

 

Yra gera naujiena, susijusi su tuo įstatymu. Jeigu santykiuose jūs pradėjot elgtis kaip moteris, nuoširdžiai ir džiaugsmingai atliekate savo pareigas, tai ir jūsų partneris, koks jis bebūtų, pradės elgtis vyriškai ir rūpintis jumis. Tai tik laiko ir jūsų sąžiningumo su savimi klausimas.

 

Trečias įstatymas mažai žinomas, bet labai svarbus: Tas, kas negali tapti panašiu – atmetamas

 

Jeigu jūs tapome gerais, elgiatės padoriai ir gerai elgiatės su žmonėmis, o kažkas jūsų aplinkoje nepajėgus kažko panašaus pasiekti – tai jūsų bendravimas nutraukiamas, visata jį nuveda nuo jūsų.

 

Jeigu jūs tapote moteriška, mylinčia, o jūsų vyras nenori keistis, nenori dirbti, augti, neleidžia gimdyti vaikų, tai visata padarys taip, kad jis labai lengvai, neskausmingai jums abiems, išeis. O prie jūsų pritrauks panašų į jus.

 

Jeigu jūs pradėjote pozityviai galvoti, siekti dvasinės ir vidinės darnos ir gausos, o jūsų draugės gyvena kaip ir anksčiau, „narsto visiems kauliukus“ susitikus ir įtraukia jus į šį bjaurų reikalą, nepergyvenkite, greitai visata jums duos naujų draugių.

 

Viskas, ką reikia daryti- dirbti su savimi, tik su savimi. Tai vienintelis šansas ką nors pakeisti jūsų gyvenime. Todėl valykite vidų nuo viso blogio ir susikurkite teisingą mąstyseną gyvenimui.

 

Parengė: Būrėja Roma Vičienė, Mėnesiena: Būrimas kortomis

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Meskutis

Geras pamokymas—- Aciu uz straipsni.

Mer

Labai geras straipsnis!! ;)

Taip pat skaitykite