Nesiseka gyvenime? Greičiausiai nesilaikote 7 Visatos dėsnių

isatoje viskas juda ir niekas nėra ramybės būsenoje. Mes tarsi plaukiojame pastoviai  judančiame  vandenyje. Čia galima sakyti ir  slypi didžiausia gyvenimo paslaptis. Mes visada kažkur judate ir viskas juda aplink mus. Judame kažko link mes ir kažkas juda mūsų link. Tai yra visur virpesiai ir trauka. To pačio dažnumo virpesys rezonuoja su tokiu pačiu dažniu, tokiu būdu energija pritraukia tokią pačią energiją. Viskas yra energija, taip pat ir mūsų mintys, žodžiai. Mūsų mintys ir žodžiai yra virpesiai, kuriuos mes siunčiate į Visatą. Kuomet susikaupiame, mūsų virpesiai tampa stipresni ir dažnesni. Mūsų mintys – kosminių bangų energijos, kurios prasiskverbia į Laiką ir Erdvę. Tokiu būdu, koncentracija į kažkokią mintį ar idėją iššaukia panašius virpesius, to pat dažnio.Dažnai žmonės skundžiasi gyvenimu ir klausia savęs kodėl jis toks jiems neteisingas ir negailestingas. Tačiau mažai kas žino, jog ne pasaulis kaltas, o tiesiog mes patys kažką darome ne taip. O dar dažniau mes tiesiog nežinome kaip daryti teisingai.
 
Tai, ką žmonės vadina likimu, iš tiesų yra griežti Visatos dėsniai, kurie veikia mūsų gyvenime. Kai gyvenime prasideda problemos, dažniausiai mes kaltiname kitus žmones ir aplinkybes. Mes jų nekenčiame, kovojame su jais ir stengiamės pašalinti iš savo gyvenimo. Ir nesuprantame, kad jie – tiesiog likimo vykdytojai, o likimo šaknys – mumyse.
 
Visatoje egzistuoja 7 esminiai ir pagrindiniai dėsniai, pagal kuriuos ji egzistuoja. Kiekvienas iš šių dėsnių yra savaip reikalingas ir svarbus. Jie veikia visada ir visur, nepriklausomai ar mes juos žinome ar ne, suprantame ar ne, norime ar ne. Jų nežinojimas neatleidžia mus nuo atsakomybės, o žinojimas padės nedaryti klaidų, pasiekti harmoniją savo gyvenime ir gyventi laimingai.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Jūs galite šiuos dėsnius panaudoti, kad pritrauktumėte į savo gyvenimą turtus, sveikatą, nuostabius santykius.

 

1. Atsinaujinimo dėsnis

 

Jeigu jus trokštate naujo palto, išmeskite seną. Jeigu reikia naujų batų, atiduokite senus tiems kas jų apskritai neturi. Jeigu reikia naujų drabužių, peržiūrėkite savo spintą. Kas netinkama – išmeskite, kas tinkama – paaukokite labdarai. Prisiminkite, kad nauja ateina tik tada, kai atsikratote seno.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

2. Cirkuliacijos dėsnis

 

Būkite pasirengę paleisti tai, kas jau jums nepriklauso. Jeigu jūsų mylimas žmogus, susirado kitą, supraskite, kad meilė ateis pas Jus tik tada, kai jūsų širdis bus laisva. Paleiskite ir palinkėkite sėkmės tiems, kurie jums jau nepriklauso. Tai gali būti mylimi žmonės, suaugę vaikai ir pan.

 

3. Traukos dėsnis

 

Norėti reikia atsargiai, nes norai išsipildo. Turite suprasti, kad mintys materializuojasi. Kiekviena mūsų mintis turi savo energiją, kurios dėka mūsų svajonės tampa realybė. Jeigu mintyse neįsivaizduosite savęs sėdinčio prie jaukaus nuosavo namo kamino, to niekada nebus ir realybėje.

 

4. Davimo ir gavimo dėsnis

 

Prisiminkite, kai jus kažką duodate, tai jums sugrįš dešimteriopai. Gal ne rytoj, ar poryt, tačiau faktas, kad jus ne tik imate, bet ir dalinatės, nebus užmirštas Visatoje. Jeigu esate laimingas, pasidalinkite laimę su aplinkiniais, apkabinkite juos, pasakykite komplimentą. Svarbu, kad jus suprastumėte, kad tik nuoširdžiai duodant pritrauksite dar daugiau gėrio į savo gyvenimus.

 

5. Dešimtinės dėsnis

 

Turite susitaikyti su tuo, kad Visata visada pasiims savo dešimtinę. Tai tarsi savotiškas avansas ir Jus niekada nežinosite kada jis jums sugrįš. Bet sugrįš jis jums nebūtinai piniginiu vienetu. Tai gali būti ir sveikatos pagerėjimas, nauji reikšmingi santykiai, susitaikymas su jums svarbiu žmogumi ir t.t. Tad kitą kartą kai pamesite kokį nors savo mylimą daiktą, nenusiminkite – tai savotiškas avansas kuri sumokėjote Visatai. Tai tie 10%, kurie jums ateityje tikrai sugrįš jums labiausiai norimu pavidalu.

 

6. Atleidimo dėsnis

 

Jeigu neišmoksite atleisti, kaupsite pyktį ir kerštą – negalėsite priimti turto kuris jums priklauso. Visata tiesiog neras tam vietos. Jeigu jūsų kūnas ir siela užpildyti neapykanta, meilė negalės joje rasti vietos. Jūs privalote įsisąmoninti, kad tik atsikratydami nuo neigiamų jausmų, jus aplankys sėkmę ir laimę.

 

7. Poliariškumo dėsnis

 

Visa Visata yra poliariška ir viskas kas joje yra turi savo poliariškumą. Visada yra kairė pusė ir dešinė, galas ir priekis. Jei yra gėris, yra ir blogis. Jei jūsų gyvenime įvyksta kas nors blogo, tuomet tame yra ir gėrio. Visuomet ieškokite tik gėrio žmonėse ir bet kokiose situacijose. Pozityvus mąstymas jūsų prote leis jums pasijusti daug geriau. Apie tai, apie ką jūs galvojate, automatiškai padauginsite savo gyvenime.

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
24 Comment threads
11 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius

Visiški paistalai, skirti idealuistams paaugliams

inkognito

šiaip jau kiek žinau Visatoje yra ne 7 o 30 Dėsnių-įstatymų,o pagrindinis Įstatymas skelbia- Nedaryk kitam to ,ko nenori kad būtų tau daroma…Gyvenk juo remdamasis ir tau tikrai pradės sektis…

Sss

Tiesa :) saunu, daugiau tokiu.

JUOZAS

Gerbiamas Liudai Mikalauskai, esame visi Žmonės Dieviško palaiminimo, kaip buvo nuo pradžios, taip ir bus, kol mes jausime savyje Dievo buvimą, kol savyje jausime širdies buvimą, kuri ištikimai tarnauja tiems, kurie veda sveika gyvenimo būdą, vadinasi reikia suprasti- mes esame visi Dieviški, nes Dievas mumyse, juk taip parašyta, suprasti nebūtinai skelbti ir viešinti, kad tai tikėjimo paslaptis, mes ir taip apie save mažai kam atsiveriame, jaučiame vyraujančias nesantaikas tarpe tikėjimo ir tų kurie nieko nebetiki ir atsuka Dievui nugarą, o tai labai mumyse regima pilkoje kasdienybėje. Viskas gerai tam, kuris tiki Dievu ir save pateikia Dieviškom malonėm, kurios yra šalia,… Skaityti daugiau »

raimundas

Zmogus susikure dieva is baimes ir nezinojimo, visi dievai ir religijos nesamone. Mes tikrai gyvenam pagal visatos desnius

Tindi

Taip sutinku, nebent Dieva vadinsim absoliuciai kas egzistuoja tada nesuklysim. Nes kiekvienas esam mazyte Dievo dalis

Marija Sadau

Musu gyvenimui itakos turi 7-ios kartos…O isties ka pasejame ta ir pjauname.Visatos desniai tai ar 10 Dievo isakymu yra ta pati daina tik vinyl’ai skiriasi;)O Kurejas mus myledamas paliko teise rinktis mums kam tarnauti,ka auginti ir puoseleti….

Vilius Mažeika

Galima prisitaikyti prie visko ir būti laimingu. Tačiau, ne visiems žmonėms to užtenka. Žmonės suprato, kad pasauli gali pakeisti patys ir nori jį padaryti geresniu, teisingesniu, švaresniu. Dažnai jiems tai kainuoja savo asmeninio gyvenimo gerovę. Bet ne visiems svarbiausia yra savo gerovė. Juk mes čia tik trumpam, o kokioje aplinkoje gyvens mūsų vaikai? Kam susitaikyti, jei gali kažką pakeisti… Čia šiaip pamąstymai… Man be galo gražu, kad žmogus tiki teisingumu. Bet jo nėra – tai jo mes siekiame. Pasižiūrėkite, kokie geranoriški ir draugiški būna jauni šuniukai. Jie pilni vilčių draugiškai sveikinasi su gyvenimu ir visais bendražygiais. Ir kokie pikti ir… Skaityti daugiau »

Anonimas

Uź tėvų padarytas skriaudas, atsako palikuonys iki ketvirtoskartos.Lazda turi du galus.Už savo veiksmus atsakom prieš Dievą.

genna

lazda turi du galus…niekada nedaryk kitam bloga…galvoju,kad cia dievas nieko detas….viskas priklauso nuo musu kiekvieno…gime mazylis,atejo i pasauly asmenybe…kol mazi,mes visi norime tik laimes ,dziaugsmo,meiles be apykantos,be smurto esame nuosirdus…bukime tokie GERI IR MYLYMI visa savo gyvenima…tai svarbiausia

AUGUSTINAS

Taip, moksliškai jau senai įrodinėjama kad DIEVAS tai yra visuotinė energija , kurios dėsnių mes dar nesugebam išsiaiškint. Tik energija kuria įvairiausius materialinius daiktus. Energijos dėsnių yra begales, tačiau mokslas yra dar bejėgis juos kol kas atrasti. Tačiau ateitis yra šviesi. Žmonija sugebės nors ir išlieto iššifruoti tus dėsnius. Tada žmogus taps nemirtingas, bus vos ne dievas.

Taip pat skaitykite