Indigo, kristalo, vaivorykštės vaikai ir jų bendra misija

indigo-vaikasDaugybė žmonių pasaulyje tiki, kad į mūsų planetą ateina įvairios sielų grupės, bangos, kad padėti planetai ir visai civilizacijai pereiti iš senojo „geležies“ amžiaus, stipriai industrializuoto gyvenimo būdo, į labiau dvasiškai turtingas ir pašviesėjusias aukštumas. Jūs taip pat tikriausiai girdėjote apie „Indigo vaikus“ ar taip vadinamus „Lightworkers” (angl.), rašo tinklaraštis zulus.lt.
 
Ką reiškia „Lightworker” arba „Šviesadarbis”
 
Lightworker (angl. Šviesadarbis), tai žmogus, kuris jaučia, kad visam mūsų pasauliui, visai mūsų planetai, dideliu mastu yra reikalingas didžiulis gydymas. Modernus žmonių gyvenimo būdas yra neharmoningas, žalingas mums ir mūsų gamtai, ko dalis yra ir patys žmonės. Tai gimdo tokių žmonių pasąmonėje suvokimą, kad reikia kažką su tuo daryti, ypač su žmonėms, kurie yra gimę šioje modernioje visuomenėje.

 

Naujosios kartos yra nepririštos „grandinėmis“ prie žmonių ar dalykų, kurie kūrė šią dabartinę moderniąją visuomenę, kurioje jie patys tapo įkalinti. Kaip grandines, mes turime omenyje investuotą energiją, mąstyseną, pasaulėžiūrą ir charakterį, kas buvo išvystyta dar prieš tai buvusioje eroje, turint daug mažiau informacijos apie tai. Naujosios kartos, daug aiškiau gali matyti daug didesnį paveikslą ir jiems daug lengviau suvokti, kas šiame senesnių kartų kūrinyje neveikia ar veikia labai prastai…

 

Mokslo pasaulyje yra tokie apibrėžimai, kaip pvz. X, Y ar Z kartos, taip ir dvasinėje visuomenėje, egzistuoja tokie apibūdinimai kaip „Indigo vaikai“, „Kristaliniai vaikai“ ar „Vaivorykštės vaikai“.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Kokios rūšies „Šviesadarbis” jūs esate?

 

Čia galite sužinoti, kuriai iš šviesos karių ar kūrėjų grupei jūs priklausote, kaip ir kurie iš aspektų geriau apibūdina jus.

 

Indigo vaikai (Gimę tarp 1960 – 1980 m.)

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

– Maištininko ir kario dvasia
– Niekinantis sistemą
– Mėgstantis izoliuotis
– Turintis polinkį į priklausomybes
– Užsispyręs

 

Kristaliniai vaikai (Gimę tarp 1980 – 2000 m.)

 

– Švarios ir tyros širdies
– Turi išvystytą vaizduotę ir kūrybingumą
– Labai stipriai empatiškas ir jausmingas
– Jaučiantis aistrą mistiniams fenomenams ir super herojams
– Gero būdo

 

Vaivorykštės vaikai (Gimę po 2000 metų)

 

– Pozityvūs ir geri
– Techniškai išprusę, lengvai įsisavinantys naujas technologijas
– Mylintys ir nekantrūs
– Mėgstantys gyvūnus, gamtą, dažnai būna veganais
– Laisvi

 

Indigo vaikai

 

Indigo vaikai, gimė tarp 1960 ir 1990 m., panašiai kaip ir X kartos gimimų pikas, kada daugiausiai gimė vaikų.

 

Jie yra maištininkai, nepaklusnūs įvairiose situacijose, kaip namai, mokykla ar darbas. Jie turi karių dvasią.

 

Jie pyksta ant korumpuotos sistemos, kuri valdo visuomenę! Šis jų įgūdis gali pasireikšti ir per muziką, filmus, įvairius judėjimus, jaunimo sroves, gyvenimo būdą ir pan.

 

Jiems yra ne svetima eksperimentuoti su psichodelinėmis substancijomis, svaigalais ar narkotikais, kad atverti savo sąmonę.

 

Jų veiklos rezultate gimė naujos verslo sritys, nauji išradimai, kurie pakeitė visam laikui žmonijos ateitį, kaip pvz. internetas.

 

Kristaliniai vaikai (Crystal)

 

Kristaliniai vaikai, dažnai esantys X kartos tėvų vaikai. Jie gimė apytiksliai 1990 – 2000 m. Truputį kitaip, nei Y karta, kuri laikoma kad gimė nuo 1980 iki 2000 m. Tačiau, Y kartos ir kristalinių vaikų savybės yra beveik tokios pačios.

 

Jie yra intuityvūs, dvasiškai sąmoningi ir jaučia aistrą paranormaliems reiškiniams. Jie turi išvystytą vaizduotę, kūrybingumą ir lengvai supranta įvairius dalykus. Yra empatiški ir gero būdo. Didelis prieštaringumas tarp jų emocijų, juos kartais verčia vartoti vaistus ar net lankytis pas psichologus. Kartais jie jaučia didžiulį nerimą ar net paniką, o kai kurie iš jų dėl to net turi rimtesnių psichinių problemų.

 

Jie gimė permainų metu, kada žmonija padarė savo didžiausią technologinį šuolį, kuris įtakojo visas visuomenės sferas. Jie užaugo tame laikotarpyje, kai internetas dar buvo neprieinamas daugeliui, o ne ką vėliau, gyvenimas tapo neįsivaizduodamas be jo… Šie dideli pokyčiai įvyko per pakankamai trumpą laiką, viso labo tik dešimt metų ir tai įtakojo jų požiūrį į pasaulį. Dėl to, jiems prireikė atlikti labai staigų šuolį savo sąmonėje, per labai trumpą laiko periodą. Tačiau, kadangi tai kristaliniai vaikai, jiems tai pagal jų jėgas. Jie visada mato pasaulį tyromis, lyg kristalinėmis akimis, kas visada charakterizuoja šio tipo vaikus.

 

Dėl savo vaizduotės, širdies tyrumo ir stiprybės, juos traukia super herojaus fenomenas. Jų menas, muzika, filmai, verslas ir net jų gyvenimo būdas yra įkvėptas įvairių super herojų, kuriuos jie idealizavo augdami.

 

Vaivorykštės vaikai (Rainbow)

 

Vaivorykštės vaikai, tai paskutinė, taip vadinama Z karta.

 

Jie yra daug labiau modernūs ir techniškai išprusę, nei X ar Y kartų žmonės. Nes jie gimė tuo metu, kada žmonės buvo labiausiai apsijungę į vieną tinklą, nei kažkada prieš tai, žmonijos istorijoje. Jiems augant, interneto pagalba, paspaudus vos kelis mygtukus, buvo prieinama visa pasaulio informacija apie viską!

 

Šie vaikai yra linksmi ir pozityvūs. Jie yra tarsi šviežio oro gūsis. Jie neša gerumą ir laimę visam pasauliui, visokių išradimų, platformų ir medijų dėka, kurias sukūrė X karta, o Y karta po to patobulino.

 

Per savo šviesą ir pozityvumą, jie tapo labiausiai laisva iš visų kartų karta, turint omenyje moderniąją istoriją. Jie mėgsta keliauti. Nemėgsta būti prisirišę tik prie vieno žmogaus. Jie nemėgsta būti supančioti senų tradicijų, ritualų ar pasenusių sistemos dogmų. Jie tada jaučiasi lyg kalėjime. Galvokite apie juos lyg apie šviesą; jie suteikia šilumą, gyvybę ir negali būti sugauti ar supančioti. Jie yra labai tyri, dėl ko dauguma iš jų yra veganai.

 

Pagrindiniai šių trijų kartų skirtumai

 

Indigo vaikai – čia yra tam, kad sunaikinti tai kas šioje civilizacijoje neveikia ir grysti kelią, padaryti pradžią, geresniam pasauliui.

 

Kristaliniai vaikai – yra tie, kurie čia atėjo kurti, statyti ir vystyti naujus būdus ar dalykus, kurti harmoniją tarp gamtos ir žmogaus potencialų.

 

Vaivorykštės vaikai – atėjo tam, kad duodi gyvybę ir patręšti naują, patobulintą pasaulį, kuris bus harmonijoje tarp gamtos ir žmogaus potencialų.

 

Kad pakeisti šio pasaulio tolimesnę evoliuciją, nukreipti ją į labiau pozityvią vagą, šiems trims dvasiniams tipams reikia dirbti kartu.

 

Tačiau, tai nereiškia, kad jeigu jūs esate indigo, tuo pačiu metu jūs negalite būti ir kristalinis ar vaivorykštės vaikas. Per savo dvasinę evoliuciją, jūs galite praeiti visus šiuos dvasinius kelius ir tipus, priklausomai kokia yra jūsų aplinka, suvokimas ir paskirtis. Ir daugelis žmonių eina būtent tokiu keliu. (past. panašiai kaip tai nutiko ir man).

 

Tai tiesiog yra trys atskiri, vienos didelės programos aspektai, reiškiantys, kad jūs esate Šviesadarbis (Lightworker), kuris dirba tam, kad gydyti šį pasaulį.

 

Kokiu būdu mes visi tampame šios dvasinės revoliucijos dalimi

 

Ši dvasinė revoliucija yra kolektyvinės žmonių sąmonės rezultatas. Kad tai suprasti, reikia suprasti, kaip viskas yra susiję. Jums reikia suvokti tokį faktą, kad VISKAS yra susiję su viskuo, net ir jūsų mintys.

 

Emilis Diurkheimas, buvo pirmasis žmogus, kuris 1893 m. pristatė kolektyvinės sąmonės sąvoką, kaip bendrus įsitikinimus, idėjas ir moralines nuostatas, kas veikia kaip visuomenę vienijantys faktoriai. Panašiai kaip mes kalbame apie kolektyvinę sąmonę, Karlas Jungas pasakojo apie „kolektyvinės pasąmonės“ fenomeną, kaip apie visos žmonijos pasąmonę.

 

Tokiu būdu, mes visi esame susiję. Tokiu būdu, žmonija nesąmoningai sukūrė idealią dirvą tam, kad galėtų ateiti ir dirbti „šviesadarbiai“, kaip priešnuodis prieš virusą, kuris gali mus visus sunaikinti. Galbūt tai buvo kolektyvinės pasąmonės ar aukštesnių mūsų sąmonės matmenų veiklos rezultatai, kad apsaugoti mus, kaip rūšį, nuo išnykimo.

 

Parengė ir išvertė: Arvydas Grigonis (facebook.com/Gnostical)

 

Šaltinis: zulus.lt projektas

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
lapute

as manau jei zmogus gali valgyti mesa,prisideti proe gyvunu zudymo,tai joks jis ne indigo ir joks ne kristalinis ir pan,tiesiog jo siela atsilikusi…

vika

o jeigu jis valgo mielai agurkus ir daug, vaikas cia, tai kodel?

Deividas

O mano nuomone taip griestai brezdama linijas jaigu gali ta tai nera toks ir yra taip, esi pati atsilikus nes gal paprasciausei gali buti toks zmogaus kelias per kuri jis tik pats supras ar jis indigo ar tiesiog zmogus. Nevisi yra tokie stiprus, kad stotu pries daugumos garsei skelbiama nuomone. Nevisi isvis zino kas tai yra indigo nes jai nepastebejote tai nera mokoma musu mokyklose tai nera net tikejimo pamokose pateikts jog yra ir kita alternatyva netik krikscionybe ar islamas. Zodiu issipleciau labai, bet esme NETEISK IR NEREIKS ATGAILAUT…

Taip pat skaitykite