Vyro nesusiradusi moteris susituokė su vaiduokliu

Visiems gerai žinomo filmo herojaus Jacko Sparrow įkūnytoja ištekėjo už savo svajonių vyro – haitiečio pirato, mirusio dar XVIII amžiuje. Moteris savo išrinktojo niekada nėra mačiusi, rašo tv3.lt.

 

Šiaurinėje Airijos dalyje gyvenanti Amanda Teague (45 m.) 2017 metais ištekėjo už vaiduoklio, kurio vardas taip pat Jackas. Juodu, kaip ir kitos įprastos poros, net vaikšto į pasimatymus.

 

Neįprasti sutuoktiniai aukso žiedus sumainė tarptautiniuose vandenyse, kad judviejų santuoka taptų legali.

 

Aiškiaregės talentą turinti Amanda vaiduokliui Jackui ištarė „taip“.

 

„Jis – man skirtasis žmogus. Esu be galo laiminga. Man tokie santykiai yra idealūs“, – sakė moteris.

 

Nors Amanda negali matyti savo vyro, ji tiki, jog pastarasis atrodo visai kaip kapitonas Jackas Sparrow iš filmų „Karibų piratai“. Jis sakė, jog yra tamsios odos, o jo plaukai – juodi kaip degutas.

 

Moteris pridūrė, kad tokiu savo poelgiu ji nori skleisti informaciją apie neįprastas poras ir jų santykius.

 

„Pasaulyje yra dar labai daug žmonių, kurie nė nenutuokia apie vyraujančius dvasinius santykius, tačiau galbūt būtent tokia jų rūšis bus tinkama jiems. Būtent tokią žinią noriu jiems pasiųsti“, – sakė ji.

 

Penkių vaikų motina teigė, jog ji dar niekada su niekuo nejautė tokio stipraus ryšio, kaip su dabartiniu savo vyru, kuris, pasak Amandos, buvusiame gyvenime buvo paliktas prie altoriaus. Haitietis piratas už savo nusikaltimus buvo nužudytas.

 

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Visa ši dviejų būtybių draugystė prasidėjo dar 2014-aisiais. Amanda pajuto, jog šalia jos kažkas yra. Pora pradėjo bendrauti, pasakojo vienas apie kitą.

 

„Kuo daugiau apie jį sužinojau, tuo labiau jis man patiko“, – teigė ji.

 

Nuo pirmos pažinties praėjus dviem metam, pora susižadėjo.

 

„Jackas man pasipiršo. Pasakiau jam, jog aš buvau prieš kasdienį seksą su vaiduokliu ir norėjau, kad prieš tai darant mudu būtume kaip nors įtvirtinę savo santykius. Jei esu pasiryžusi su kuo nors kurti ilgalaikius santykius, turiu teisę į vedybas. Norėjau, kad ši šventė būtų didelė ir tradicinė. Dėvėjau baltą vestuvinę suknelę, nes man tai buvo labai svarbu“, – tęsė Amanda.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Poros vestuviniai žiedai buvo pagaminti iš Amandos ir Jacko mėgstamiausių metalų – balto aukso ir žalvario. Kadangi vaiduoklis negali nešioti žiedo, vestuvių ceremonijos metu jis buvo užmautas ant žvakės, reprezentuojančios būtent Amandos vyrą.

 

Bendras būstas

 

Po vestuvių pora įsigijo pirmuosius bendrus judviejų namus ir nors Jackas negalėjo prisidėti finansiškai, jis padėjo išsirinkti tinkamą namą ir prikišo nagus prie interjero dizaino.

 

Amanda atskleidė, jog seksas su vaiduokliu yra beveik toks pat, kaip seksas su žmogumi.

 

„Žmonės dažnai jaučia, kaip neaiškios dvasios ar būtybės prisiliečia prie jų rankų, veido ar pakedena plaukus. Vienintelis skirtumas, kuris atsiranda mylintis su dvasia, yra tas, jog tuo metu sustiprėja visi pojūčiai. Jaučiu vaiduoklio svorį, jo prisilietimus ir spaudimą. Jaučiu tai, ką daro dvasia, be to, vaiduoklis tai taip pat jaučia“, – pasakojo aiškiaregė.

 

Amanda ir Jackas vienas kitam perka Kalėdines ir gimtadienio dovanas. Tai, ko nori, Jackas pasako moters dukrai jos sapnų metu.

 

2015-aisiais Amanda pasikeitė savo pavardę į Sparrow ir tapo Amanda Sparrow. Ji taip pat išleido beveik 4500 eurų vien tam, kad savo išvaizda supanašėtų su kultiniu „Karibų piratų“ filmų herojumi. Šiems pokyčiams moteris ryžosi pirmą kartą gyvenime peržiūrėjusi visą šių visiems gerai žinomų filmų frančizę.

 

Moters kūną puošia tokios pat tatuiruotės kaip ir girtuoklį piratą. Jos spintoje guli ir juodų dredų perukas bei auksiniai dantys. Amanda šį garsų piratą nusprendė įkūnyti už pinigus. Moteris atlieka pasirodymus, dalyvauja renginiuose.

 

„Kartą mano dukra Carla Rose žiūrėdama televizorių sušaukė, jog esu be galo panaši į Jacką Sparrow. Tuo metu aš nežinojau, kas toks Jackas Sparrow yra. Prisėdau šalia jos ir 15 minučių žiūrėjau šį filmą. Mane jis be galo sužavėjo. Jo požiūris į gyvenimą, jo laisvė ir eisena yra man be galo artimi. Esu gan vyriška moteris, be to, į gyvenimą žiūriu panašiai kaip šis piratas“, – užbaigė Amanda.

 

tv3logo

Rekomenduojami video:


2500
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Kaunietis

Visokių būna psichikos ligų, bet kam reklamuoti ligonius.

Ana

Nesupratu, kur pasaulis ritasi… Kaip taip reikia sugalvoti. Džiugu kad ,,anomalija.lt” dalinasi štai tokiomis žiniomis (tikrai daugelį dalykų šiuose straipsniuose nežinojau, o tie faktai išties įdomūs ir įtraukiautys) . Tačiau nesuprantu kaip tokių nesamonių sugalvot. Panašiai kaip mano puseserė. Ji isivaizduoja kad turi ,,vyrą”.Sako kad su juo turi vaikų ir t.t…

Vaiduoklis

Gal mana vyras irgi vaiduoklis

Žmo

Citata: Amanda šį garsų piratą nusprendė įkūnyti už pinigus. Moteris atlieka pasirodymus, dalyvauja renginiuose.

Na kadangi tai perskaičiau, pagrindinė mintis man kilo tokia: ji yra geniali verslininkė. Kuo daugiau žmonių apie ją išgirs, tuo daugiau apsilankys jos renginiuose. Taigi pasidarė sau gerą reklamą – tipo susituokė su vaiduokliu, dabar daugybė tinklalapių apie ją parašys, dėl to ji taps populiari, ir aišku viskas dėl $$$€€€£££.

Taip pat skaitykite