Mistika: visame pasaulyje danguje pasirodo paslaptingi kryžiai ir angelai

zenklai-dangujeVisame pasaulyje žmonės praneša ir fotografuoja danguje pasirodžiusius keistus ženklus: danguje matomi paslaptingi kryžiai, angelų siluetai ir kiti mistiški reiškiniai.

 

Havajuose milžiniško angelo danguje liudininkais tapo šimtai žmonių. Socialiniame tinkle Amy Langley pateikė ir lemtingos dienos nuotrauką su įvykio aprašymu.

 

angelas-danguje3
 
“Žmonės tiesiog neteko amo kai pamatė angelą danguje. Jis buvo milžiniškas. Tai nebuvo kažkokia apgaulė. Angelas buvo matomas netoli esančios bažnyčios mūsų miestelyje. Praėjus maždaug minutei, angelas akimirksniu dingo”, – rašė Amy.

 

Angelai taip pat buvo užfiksuoti Vokietijoje, Airijoje, Italijoje ir Olandijoje.

 

Vokietijoje nufotografuotas angelas danguje.

Vokietijoje nufotografuotas angelas danguje.

 

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Įdomu, kad meteorologai kol kas neturi racionalaus paaiškinimo. Pasak jų, galimybė, kad dėl oro sąlygų panašūs vaizdiniai susiformuotu danguje yra labai maža. Be to, šie įvykiai pasaulyje dokumentuojami tik per paskutiniuosius kelis mėnesius.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Floridoje matomas angelo siluetas.

Floridoje matomas angelo siluetas.

 

Teigiama, kad paslaptingi dangaus ženklai paprastai įspėja žmoniją apie blogus pokyčius, kaip antai prieš pirmą ir antrą pasaulinius karus, žmonės taip pat matė daug paslaptingų ženklų danguje.

 

Visame pasaulyje stebimi ne tik angelai danguje, tačiau ir milžiniški kryžiai, kurie lygiai taip pat kaip ir paslaptingai atsiranda, paslaptingai ir išnyksta.

 

Mechaele Loraff nufotografuotas kryžius danguje (Kanada)

Mechaele Loraff nufotografuotas kryžius danguje (Kanada)

 

Mistiškas kryžius danguje buvo matomas virš Olandijos.

Mistiškas kryžius danguje buvo matomas virš Olandijos.

 

Istorikai teigia, kad prieš kiekvieną pasaulinį įvykį, kuris paliečia labai daug žmonių, dangus tarsi siunčia tam tikrus įspėjimus. Taip buvo ne tik prieš pirmą ir antrą pasaulinius karus, tačiau taip pat ir prieš žemės drebėjimą Japonijoje ar uragano Katrina JAV susiformavimą.

 

Tačiau ką turėtų reikšti dabar dangaus siunčiami ženklai kurie yra matomi virš įvairių pasaulio šalių?

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
7 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Petkaa

biblija atsiverskit ar tevu paklauskit ar sneliu kuri tiki ir pasakys kad angelas neturi zmogaus formuos…jis kaip ir siela be kuno…

Tiesiog Lietuve

Siu zenklu reiksme aprasyta Apokalipseje, apie juos uzsimena ir Nostardamas ir Mikalda, bet issamiausiai Apokalipseje. Tai bausmiu laiko atejimas vadinasi zeme ant tiek istvirko, kad i zmoniu gyvenima isikis aukstesnes jegos. Kadangi zmogus pradeda mastyti tis susidures su baisiais padariniais tai vadinasi vienad is ju pasieks Pasauli. Pagal ekonomika ir poziuri i zmogu greiciausiai tai bus bado raitelis, nors pagal Korana islamas turi sunaikinti didziaja Europosdali tai juodasis mirties raitelis. Bet tam, kad visos pranasystes sugultui vietas zmones masiskai turi buti sucipuoti velnio zenklu- barkodu ir atsisakyta grynuju pinigu todel nuosirdziai noriu tiketi, kad Aukstesnes jegos keicia planus ir gerokai… Skaityti daugiau »

Balsas

Tai kodel taip reikia daryti kaip parasyta kokiu tai balamutu pranasystese :D gyvenat taip kaip kazkas jums sako kaip. Robotukai. Tikit tuo kas yra norima kad jus tiketumet. Kada pagaliau issilaisvinsit. Dar toli zmonijai iki suvokimo ribos. Mikaldom visokiom tiki. Koks tikslas? Jus ir naikinat si pasauli. Tikiu tik i save ir Dieviskaja galia is kurios esu. Tikrasis as, o nemano kunas.

lina

kad pagal biblija angelai kitaip atrodo, panasus daugiau i zveris ne i zmones su baltais sparnais

Jons

Nuo saulės viskas vakare fotkinta halas nieko ypatingo kol pats nepamatysiu

Agni

Tai reiskia, kad dievo karalyste visai arti…

Anonimas

Šitie ženklai rodo, kad bažnyčios amžius baigiasi ir greit kristus pasiims visus savo tikinčiuosius. Dings milijonai žmonių ir vaikų, tada prasidės 7 suspaudimo metai, kai antikristas Barakas Obama taps pasaulio lyderiu, o žmonių dingimas bus paaiškintas ,,ateiviais”.Pasiruoškit RFID čipui, kuris yra žvėries ženklas.

icke

Aha dar zeme plokscia

Magdeliete

Manyciau, kad prie dabartiniu technologiju dar ne tai gali parodyti.

Taip pat skaitykite