Vaikai, tėvai, seneliai, proseneliai…. 7 kartos ezoterikoje

kartosDažnai tėvai negali priimti vienos svarbios tiesos: vaikai į šį pasaulį ateina jau asmenybės. Mama ir tėtis, galvoja, kad gimus vaikui jų šeimoje, jiems suteikiama galimybė tarsi iš molio lipdyti šitą žmogiuką…

 

Bet gyvenimo tiesa yra ta, kad visata siunčia žmogeliuką jau su savo nepriklausoma siela, kuri turi dalią, savo talentą turi pliusus ir minusus, sako chiromantė, astrologė, ezoterikė ir grupės “Magijos Šaltinis” įkūrėja Ingrida Poccia.

 

Ir šita siela, šitas vaikas jau turi misiją, savo kelią, savo likimą. Tad tėvų uždavinys yra – padėti vaikui suvokti save – sukuriant šiltą ir draugišką terpę, kurioje vaikas natūraliai atskleis savo savybes ir galės žengti teisingu gyvenimo keliu…

 

Iš tiesų vaikai gimsta su savo nepriklausoma siela, tačiau vaikai gimsta su dar ne pilnai suformuota vertybių sistemą, todėl jie ateina pas mus, kad suformuotume jų vertybių sistemą. Reikėtų pažymėti, kad visi mes gyvena tik vadovaudamiesi savo asmenine patirtimi, kurią įgijome vaikystėje ir gyvenimo eigoje.

 

Mūsų vaikai, pradiniame etape mokosi iš mūsų. Jų galva tarsi hard diskas – pasąmonė, į kurią įrašomi potyriai, vertybės, išgyvenimai ir t.t. Atkreipkite dėmesį, vaikų žaidimai yra visiškai nukopijuotas suaugusių žmonių elgesys. Jei nuolat kartosime kokią „nerišlią „ frazę, ta frazė anksčiau ar vėliau retrospektyvoje griš mums atgal.

 

Tėvų mentalinis suvokimas dažniausiai būna pačių tėvų programa, kurią jie įgijo savo vaikystės metu, jei tai sunkūs prisiminimai, tai liūdna savo patirtimi jie dalinasi ir su savo vaiku. Neigiamos patirties perėjimas ant vaiko prilygsta uždelsto veikimo bombai, pasireiškiančia vėlesnėse kartose. Vėl gi nepamirškime, kad tėvų tėvai, mūsų seneliai, proseneliai ir proproseneliai taip pat perėmė patirtį iš ankstesnių kartų… Visą tai atsispindi tolesnėse kartose. Ezoterijoje yra teigiama, kad net 7 kartos duoda įtaką žmogaus asmenybės ir likimo formavimui, primena Ingrida Kliaubaitė.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Pirmoji karta – „aš” gimęs vaikas, atėjęs su savo siela, tai atskaitos taškas mano naujame įsikūnijime. Valdo planeta Saulė – pagrindinis mūsų dangaus Šviesulys. Saulė atsako už džiaugsmą, pripažinimą, sėkmę, gyvybės energiją, optimizmą, gerą savijautą, sveiką savęs vertinimą, valią, norą gyventi, duoda šlovės. Saulė interpretuojama kaip žmogaus sąmonė. Kuo žmogus sąmoningesnis, tuo daugiau šviesos spindulių bus tiek jo, tiek aplinkinių gyvenime…

 

Antroji karta – tėvai. Jie formuoja mūsų pasąmonę, emocinį požiūrį į pasaulį, sveikatos potencialą. Taip pat galimybę toliau prisitaikyti gyvenimiškose aplinkybėse bei gebėjimą rasti savo vietą gyvenime. Antrąją kartą valdo planeta Mėnulis. Mėnulis- tai nuotaikos ir emocijų valdovas. Mėnulis pirmiausiai veikia nuotaiką ir emocijas, duoda švelnumą ir atsargumą.

 

Parodo charakterio inertiškumą, polinkį toliau gyventi ir elgtis taip, kaip įpratęs žmogus arba kažką keisti. Antroji karta yra labai svarbi asmenybės formavime, ji moko prisitaikymo ir formavimo visuomenėje. Moko laisvai bendrauti su giminingomis sielomis, suformuoja gebėjimą rasti teisingus sprendimus išoriniame pasaulyje. Tiesioginė motinos įtaka vaikui absorbuojama motinos pienu.

 

Trečioji karta – seneliai. Jie perteikia mums galimybę suvokti, intelektinius gebėjimus, talentus ir bendravimo įgūdžius, sugebėjimą bendrauti. Šią kartą valdo planeta Merkurijus, kuris valdo Dvynių ir Mergelės ženklus… Merkurijus – Saulės nešėjas, mainų ir prekybos globėjas.

 

Skatina mąstymą, valdo mąstymo ir mokymosi būdą ir jo ypatumus, reguliuoja judesius ir kalbą. Padeda suprasti jausmus ir emocijas, „integruoti“ vidinį pasaulį su išoriniu. Merkurijus skatina žingeidumą, smalsumą, proto lankstumą, sugebėjimą mokytis ir analizuoti.

 

Valdo kalbą , mimiką, gestus, motoriką ir braižą. Taigi, trečioji karta atsakinga už komunikacijas, mokymasi, keitimosi informaciją. Nuo mūsų senelių priklauso mūsų intelektinis pajėgumas, gebėjimas suvokti, talentai, daugelis mūsų elgesio ypatybių. Pasirodo, kad ši karta išlaikė svarbesnę genetinę informaciją ir poveikį pirmajai kartai, nei mūsų tiesioginiai tėvai.

 

Ketvirtoji karta – proseneliai. Jie formuoja mūsų likimą meilės srityje, sugebėjimą gyventi harmonijoje, taip pat materialinės gerovės lygį. Šią kartą valdo Venera. Venera- romantikos, harmonijos, mokėjimo savęs subalansuoti, grožio, taikumo, meilės ir materialinės gerovės globėja.

 

Veneros kalba- tai žmogaus jausmai, saiko jausmas, taktiškumas, mokėjimas išlaikyti mandagius santykius, romantinis požiūris, mokėjimas mėgautis grožiu, gebejimas bendrauti , mokėjimas mėgautis maistu ar bet kokia kita malonia akimirka… Venera formuoja žmoguje jo vertybių sistemą. Ketvirtoji karta – siejama su žmogaus požiūriu į meilę, gyvenimo džiaugsmus, prisirišimas prie materialinių gėrybių.

 

Manoma, kad turtas, uždirbtas ketvirtosios kartos sąžiningu būdu, bus perduodamas palikimu ir provaikaičiams, jei priešingai – turtas buvo įgytas neteisėtai, tad pirmos kartos finansinė padėtis šiame įsikūnijime kentės. Taigi, ketvirtoji karta nulemia materialinės gerovės lygį.

 

Penktoji karta – Proproseneliai. Suteikia mums valią, norą ir gebėjimą laimėti. Neigiama savybė – agresyvumas. Valdo Marsas veiksmo ir veiklos planeta. Marsas laikomas kovos simboliu, nors bendrąja prasme jis reiškia tiesiog patį energingumą, aktyvumą, sugriauna žmogaus lygsvarą ir sukelia įtampą.

 

Marsas atstovauja ryžtingiems veiksmams ir sprendimams visose gyvenimo srityse. Marsas tai energija norinti veikti, išreikšti valios jėgą ir ištvermę. Taigi, penktoji karta yra susijusi su Marsu, kuris formuoja valios jėgą, energiją, gebėjimą pasiekti tikslus, laimėti.

 

Marsas – tai veiksmų impulsas. Be valios, energijos, aistros, mes negalime pasiekti nieko gyvenime. Iš penktos kartos mes gauname karinių savybių, nusistatymo. Tačiau jei šios kartos atstovai buvo apatiški, bailūs ar intint žiaurūs, tuomet pirmoji karta perima nemotyvuotą agresiją kaip nuodėmingumo tęsinį arba visišką apatiją ir nenorą veikti.

 

Šeštoji karta – proproproseneliai. Jie atsispindi mūsų santykius su tradicijomis, doktrinas, principus, kurie yra mūsų gyvenime. Be to, ši karta suteikia ir socialinį pakilimą. Šeštąją kartą valdo Jupiteris- autoriteto, optimizmo, gerbūvio, realizacija socialinėje sferoje, gausos ir valdžios planeta.

 

Kai į jūsų likimą “pasibeldžia” Jupiteris, galima sakyti, kad į Jus dėmesį atkreipė aukščiausiosios jėgos ir ryžosi Jums padėti- apdovanoti gausa, sėkme, džiaugsmu ir optimizmu. Jupiteris – planeta nešanti perspektyvas. Šeštosios kartos atstovai padarė nematomą ryšį tarp asmens ir tautos dvasios (įskaitant religinį egregorą).

 

Kad sužinotumėte, kokį palikimą paliko pirmąjai kartai reiktų stebėti dantis, pavyzdžiui visiškai neišdygę protiniai dantys arba stipriai gendantys dantys byloja apie silpną socialinio statuso pakilimo galimybes šiame įsikūnyjime.

 

Septintoji karta – tai karta, kuri formuoja mūsų likimą. Ją valdo Saturnas. Saturnas susijęs su žmogaus noru įvesti savo gyvenime tvarką ir struktūrą. Žmogus siekia suvokti gyvenimo prasmę, ką reiškia krizės jo gyvenime…

 

Kai jaučiatės įspausti į kampą, atrodo esate vienui vienas tai reiškia, jog papuolėte į saturno griaužtus. Tačiau po saturno “atakų” mes sustiprėjame, įgauname pasitikėjimo savimi, patirties, išmokstame savidisciplinos, tikslumo, kantrybės, atsirenkame teisingą kelią , koncentruojames ir bręstame.

 

Per septintąją kartą ateina išbandymai, sunkumai, gyvenimiškos krizės ir fatališki gyvenimo įvykiai. Jei septintos kartos atstovai gyveno dorą ir sąmoningą gyvenimą, tai pirmos kartos atstovus šiame įsikūnyjime lydės ramybė ir tvarka, nebus fatališkų įvykių arba jie bus lengvos formos…

 

Mūsų tėvų, senelių, protėvių ir proprosenelių nuopelnai ir nuodėmės įtakoją mūsų gyvenimus, todėl pravartu žinoti savo giminės istoriją, nes mūsų giminės atstovų padarytos nuodėmės ir neišspręstos problemos gali padėti mums arba priešingai apsunkinti mūsų likimus. Žinodami savo giminės istoriją stengsitės nebekartoti tų pačių klaidų, kad nepablogintumėte savo, savo vaikų ir vaikaičių karmos.

 

Parengė: Ingrida PocciaMagijos Šaltinis

Rekomenduojami video:


Naujausius Seniausius Geriausius
bb

Pasąmonė manau daug realesnis terminas nei siela. Ir jei siela egzistuoja tai nebūtinai turi egzistuoti reinkarnacija. Ir tas vadinamas bendravimas su sielomis man greičiau primena nesąmonę, nes niekada neteko matyti, kad tai kažkam padėtų ir juolab būtų realu. Ne taip kaip psichoanalizė, kuri mano nuomone tikrai padeda pasiekti žmogaus pasąmonę ir iškelti žmogaus problemas į viršų, kad galėtų pradėti suprasti save ir savo problemas. Ir jei net egzistuotų sielos, aš tai suprasčiau kaip perėjimą į aukštesnį egzistencijos lygmenį, tada kokio velnio kalbėti su gyvu žmogumi, kuris gyvena dar materealiame pasaulyje ir empyriškai nesuvokia egzistavimo be kūno.

Astragas

Labai ginčytinas, nors ir įdomus straipsnis. Jei jau pripažįstame, kad egzistuoja siela, tai turime pripažinti ir reinkarnaciją, kas lietuviškai skambėtų įsikūnijimas ar persikūnijimas. Stebėdamas šį procesą įsitikinau, kad normaliomis sąlygomis, dažniausiai įsikūnija prosenolių sielos, t.y. ketvirtosios kartos, o prieš tai – aštuntosios ir t.t. Tačiau dėl įvairių priežasčių nereti atvejai kai įsikūnija ir senelių arba proprosenelių sielos, jei giminėje tokia situacija susidarė dėl vienų ankstyvų mirčių arba kitų ilgo gyvenimo. Taigi, KŪDIKIO SIELOS SAVYBES APSPRENDŽIA JO SUGRĮŽUSI SIELA. Prisitaikymas prie naujos aplinkos sėkmingesnis, kai laiko tarpas mažesnis. Nereikėtų atmesti ir to, kad sielą, laisvą nuo kūno, taip pat veikia tos… Skaityti daugiau »

Taip pat skaitykite