Ką žada 2018 – Geltonojo žemės Šuns metai?

Pagal rytų tradicijas kiekvieni metai yra priskiriami tam tikram gyvūnui ar totemui, kuris valdo metų energetiką. 2018 metai patenka į Geltonojo žemės Šuns globą. Ši tradicija laikosi taisyklės, kad kiekvieni metai prasideda stojus pirmajai Mėnulio jaunačiai metų kalendoriuje. 2018 metais pirmoji Jaunatis įvyks vasario 16 dieną, rašo Asmeninis Astrologas.  
Geltonasis žemės Šuo yra apdovanotas ištikimybe ir atsidavimu, draugišku nusiteikimu, atsakingumu. Jam ypač svarbios šeimos vertybės. Šuo labai atsidavęs ir ištikimas gyvūnas, gebantis saugoti artimuosius ir jais rūpintis. Jis labai darbštus ir kryptingas, savo tikslo siekia mažais žingsneliais ir iki galo.

 

Žemės stichijos akcentas 2018 metais stiprins aiškius ir apčiuopiamus ketinimus ir tikslus. Visi veiksmai bus nukreipti materialinio gerbūvio stiprinimui ir stabilumo kūrimui bei išsaugojimui.

 

Norintiems sulaukti metų globėjo Šuns palaikymo, prasminga garderobe naudoti daugiau geltonos spalvos, žemės atspalvių, ypač palankiai veiks kailis.

 

Darbas, karjera

 

Tai puikūs metai turintiems karjeros ir profesinių ambicijų. Metų totemas padės jų siekti judant mažais žingsneliais ir labai kryptingai. Šuo labai darbštus ir kantrus gyvūnas, todėl metų palankumo ir sėkmės sulauks tie, kurie myli darbą, yra kruopštūs ir atsakingi.

 

Metai palankūs tiems, kurie turi svajonių ar planų imtis savo verslo ar asmeninės veiklos. Bendrai, metai palankūs bet kokiam verslui ar esamo plėtrai. Palaikymo sulauks tie, kurie yra drąsūs ir nebijo rizikuoti.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Meilė, santuoka

 

2018 metai gali būti drąsiai vadinami šeimos metais. Šuo ypač vertina artimus ir tamprius ryšius, todėl linkęs kurti šeimą. Tai gera žinia tiems, kurie svajoja turėti laimingą šeimos lizdą.

 

2018 metais, tikėtina, daugybė porų nuspręs įteisinti santykius, dalintis vienu stogu. Ieškantiems poros metai žada ilgalaikes pažintis, stabilius ir harmoningus santykius.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Pinigai

 

Finansinė situacija gerės tiems, kurie būs drąsūs ir darbštūs. Taip pat Šuo yra apdovanotas ekonomiškumu ir racionaliu pajamų planavimu. Todėl yra didelė galimybė sukaupti tam tikras lėšas ir atitinkamai investuoti.

 

Metai ypač palankūs finansinėms investicijoms, rizikoms.

 

Sveikata

 

Pagrindinė sveikatos sutrikimo priežastis gali būti persidirbimas. Prasminga daryti pertraukėles darbo metu, pakankamai išsimiegoti, tada sveikata rūpesčių kelti neturėtų.

 

Anomalija.lt primena, kad tai yra bendro pobūdžio informacija. Jeigu norite sužinoti kaip metų fonas paveiks Jus asmeniškai, pasikonsultuokite su Asmeniniu Astrologu (Rasa Baliutavičiūtė Kungienė).

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Alvydas

Pirmasis2018 jaunas menulis -vasario 16???? Siais suns metais menulio fazes keisis kas pora menesiu!!!!

pūtė vėjas į rytus

Mano šuniukas gers per Naujus, belaukiant 2018 metų!

Prikol

Nu tu ir prikolistas

Taip pat skaitykite