Kam reikia valyti giminės karmą ir kaip tai padaryti

gimines-karma-valymasJeigu jūsų giminėje buvo savižudybės, skyrybos, alkoholizmas, abortai ir kiti panašūs neigiami įvykiai, tai jums derėtų susimąstyti apie giminės karmos valymą, sako Vedinės astrologijos mokyklos atstovas ir tinklalapio gubinas.lt įkūrėjas Egidijus Gubinas.
 
Dažnai gyvenime vykstantys nepalankūs įvykiai gali reikšti blogą giminės karmą, kurią reikia apvalyti, o tai reiškia -pradėti užsiimti dorybinga veikla. Karmos valymas gali prasidėti nuo sužinojimo apie savo giminę.
 
Giminės karmą atspindi septynios protėvių kartos
 
Įprastai giminėje yra geneologinis medis kurio dėka galima sužinoti apie savo protėvius. Šiuo atveju tai giminės kartų pozityvi arba negatyvi įtaka žmogaus gyvenimui. Informacija apie septynias kartas pateikta remiantis zoroastrizmo šaltiniais.

 

Pirmoji karta tai mes patys, o antroji mūsų tėvai. Pagal vedų astrologiją vyriškąją giminę atspindi -Saulės planeta, o moteriškąją- Mėnulio planeta. Kokie mūsų santykiai su mūsų tėvais, toks ir mūsų gyvenimas. Tėvas atspindi finansus, socialinę padėtį, o mama asmeninį gyvenimą, šeimą, todėl jeigu mes užaugome darnioje šeimoje, tai mums seksis šiose srityse, jei ne, tai lydės nesėkmės, patiems reikės dėti labai daug pastangų, kad susilaukti sėkmės. Taigi vienas svarbiausių etapų giminės karmos valyme yra santykiai su mūsų tėvais.

 

Žmogaus pasitikėjimas pasauliu, priklauso nuo tėvų, tėvai duoda supratimą apie meilę tėvynei, tradicijoms. Tėvas savo elgesiu su mama-vaiką mokina elgtis su moterimis. Tėvai bendraudami tarpusavyje moko vaiką santykių su kitais. Tėvai perduoda vaikams savo įpročius ir tai vėliau atsispindi vaiko elgesyje. Tėvai tarsi įdiegia vaikui programą. Kaip bebūtų, žmogus neturėtų kritikuoti savo tėvų, nes pagal karmos dėsnius gavo geriausia ką galėjo gauti. Karmos valyme santykiai su tėvais vienas svarbiausių etapų.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Ar giminės karma gerės ar blogės daug kas priklauso nuo elgesio su tėvais. Vaikai neturėtų pykti ant savo tėvų; skųstis jais; reikšti pretenzijas; linkėti jiems negatyvo; elgtis grubiai; žeminti; skriausti; nekęsti; teisti. Vaikai turėtų stengtis išmokti klausytis tėvų, ginti juos prieš kitus, gerbti, jausti jiems dėkingumą, sveikintis rūpintis, atsiminti tėvus be negatyvių emocijų, todėl karmos valymas prasideda nuo savo pareigų laikymosi.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Trečioji giminės karta atspindi palankią ar nepalankią giminės karmą, tai mūsų seneliai. Per juos žmogaus gyvenime pasireiškia talentai, gabumai, bendravimas. Per senelius ateina stichijų energijos. Jeigu seneliai buvo dori, tai žmogus gauna iš jų papildomai energijos. Du seneliai ir dvi močiutės atspindi keturias stichijas-ugnį, orą, vandenį ir žemę. Senelis iš tėvo pusės-vyrui žymi ugnį. Ugnis-tai lyderystė, nepriklausomybė, intelektas, iniaciatyva, optimizmas, kūrybinis pradas. Tai pagrindinis vyriško prado atstovas. Jei senelis buvo stiprus, gyveno aktyvų socialinį gyvenimą, tai ir vyras turės gerą ryšį su ugnimi, o jei senelis buvo nedoras, tai ir anūkui šiose sferose bus sudėtingiau.

 

Močiutė iš tėvo pusės-vyrui žymi žemę. Žemė-tai stabilumas, namų ruoša, materialinė gerovė. Močiutė anūkui atspindi tokią energiją, kaip materialinė gerovė. Jeigu močiutė buvo dora, tai ir pas anūką bus finansinis stabilumas. Jei močiutė buvo nesąžininga, godi, tai reiškia, kad giminės karmos valymo procese anūkui reikės būti dosniam, valytis nuo egoizmo.

 

Senelis iš mamos pusės giminės karmoje-vyrui žymi oro stichiją. Oras-tai ryšiai, kontaktai, sociumas, kalbos išraiška, gabumai mokytis, komunikacija. Jeigu senelio gyvenime ši sritis buvo silpna –tai anūko gyvenime bus konfliktai, melas ir išdavystės, o kad apvalyti karmą, jam reikės dėti daugiau pastangų.

 

Močiutė iš mamos pusės-vyrui žymi vandens stichiją. Vanduo atsako už intuiciją. Šios močiutės įtaka mistiškiausia, nes ji atspindi intuiciją, aplinkos pajautimą ir stabilumą. Jeigu močiutė šiose srityse neturėjo žinojimo, tai pas vyrą gali būti tokios problemos, kaip baimė, kompleksai, stigs savisaugos jausmo, lydės problemos mentaliniame lygyje, žmogus neras sau vietos. Karmos valymo procese jam reikės dirbti su savo vidumi, užsiimti meditacijomis ir kitomis protą raminančiomis technikomis.

 

Moterims: Močiutė iš mamos pusės-ugnies stichija; senelis iš mamos pusės-žemės stichija; močiutė iš tėvo pusės-oro stichija; senelis iš tėvo pusės-vandens stichija.

 

Ketvirtoji giminės karta, tai keturi proseneliai ir prosenelės. Šios aštuonios asmenybės, tai žmogaus apsauga iš aštuonių pasaulio krypčių.

 

Vyrams Pagrindinė kryptys-Šiaurė, Rytai, Pietūs, Vakarai– susijusios su vyriška lytimi (proseneliais), o šalia esančios kryptys, tai prosenelių žmonos. Asmeniškai pats senelius iš tėvo pusės vadinau dieduku ir baba, o iš mamos pusės seneliu ir močiute, todėl žemiau tai pažymėjau irgi, kad būtų suprantamiau.

 

Šiaurė-Prosenelis. Tėvo senelis iš tėvo pusės. (Dieduko tėvas)

 

Šiaurės rytai -Prosenelė. Tėvo močiutė iš tėvo pusės. (Dieduko mama)

 

Rytai-Prosenelis. Tėvo senelis iš mamos pusės (Babos tėvas)

 

Pietryčiai-Prosenelė. Tėvo močiutė iš mamos pusės (Babos mama)

 

Pietūs-Prosenelis. Mamos senelis iš tėvo pusės ( Senelio tėvas)

 

Pietvakariai-Prosenelė. Mamos močiutė iš tėvo pusės ( Senelio mama)

 

Vakarai-Prosenelis. Mamos senelis iš mamos pusės (Močiutės tėvas)

 

Šiaurės vakarai-Prosenelė. Mamos močiutė iš mamos pusės (Močiutės mama)

 

Moterims atvirkščiai:

 

Šiaurė – Prosenelė. Mamos močiutė iš mamos pusės (Močiutės mama)

 

Šiaurės rytai- Prosenelis. Mamos senelis iš mamos pusės (Močiutės tėvas)

 

Rytai- Prosenelė. Mamos močiutė iš tėvo pusės ( Senelio mama)

 

Pietryčiai- Prosenelis. Mamos senelis iš tėvo pusės ( Senelio tėvas)

 

Pietūs -Prosenelė. Tėvo močiutė iš mamos pusės (Babos mama)

 

Pietvakariai- Prosenelis. Tėvo senelis iš mamos pusės (Babos tėvas)

 

Vakarai- Prosenelė. Tėvo močiutė iš tėvo pusės. (Dieduko mama)

 

Šiaurės vakarai -Prosenelis. Tėvo senelis iš tėvo pusės. (Dieduko tėvas)

 

Ką reiškia šios kryptys?

 

Šiaurė-misija, užduotys, askezės, idealai. Per šį kanalą ateina dvasingumas, gerumas, todėl žmogui lengviau atsispirti ydoms. Tai kelias į idealą į misiją į šviesą. Jeigu prosenelis buvo silpnas šiose srityse, tai giminės karmos valyme žmogui gali tekti susidurti su vidiniu ir išoriniu grubumu, neteisingais idealais, polinkiu į fanatizmą.

 

Pietūs-tai pasirinkimų kelias, kova su blogiu. Jei kanalas sutrūkęs-tai žmogaus gyvenime gali vyrauti chaosas, destrukcija, reikštis demoniškos savybės.

 

Rytai-atspindi naujus darbus, gebėjimus kūrybai, naujų darbų pradėjimą, atvirumą, sunkumų nebijojimą.Jei kanalas sutrūkęs-tai bus baimė gyvenime pradėti kažką naujo.

 

Vakarai-tradicijos, darbų užbaigimas, stabilumas, turtas, patirtis, išmintis. Jei prosenelis buvo išmintingas, tai ir žmogus savo gyvenime nedarys daug klaidų. Jei kanalas sutrūkęs-tai tokio žmogaus gyvenime vyraus tingumas, nenoras imtis ko nors naujo.

 

Šiaurės vakarai – įstatymų laikymasis, tvarka, autoritetas, gebėjimas priimti autoritetą.

 

Šiaurės rytai – profesionalumas, sėkmė veikloje, šlovė, padėtis visuomenėje. Jei kanalas sutrūkęs-tai gyvenime gali lydėti gėda, degradacija, išdidumas.

 

Pietvakariai-viena pavojingiausių krypčių. Jei veikia pozityviai, tai žmogus gali iškęsti ir išgyventi problemas. Jei kanalas sutrūkęs-tai polinkis į nusikaltimus ir intoksikantus.

 

Pietryčiai – ši kryptis susijusi su tamsiomis jėgomis. Gali būti kelionės ir nuotykiai. Jei kanalas sutrūkęs-tai gyvenime gali lydėti avantiūros, atsakomybės nebuvimas.

 

Šios kryptys – tai tarsi vartai per kuriuos į gyvenimą ateina palaiminimai arba išbandymai. Giminės karmoje sutrūkęs arba nesutrūkęs kanalas reiškia, jeigu asmenybė atsakinga už atitinkamą kryptį buvo dora, tai ateis palaiminimai, jeigu ne, tai gali ateiti ir prakeikimai. Todėl gyvenime ir giminės karmos valymo procese žmogus gali patirti daugiau išbandymų ir jeigu jis užsiims dorybinga veikla, tai tų kanalų energiją „išlygins“ir tuo pačiu padės sau ir savo protėviams.

 

Penktoji karta, tai šešiolika pro prosenelių. Per juos į gyvenimą ateina išbandymai arba gera karma. Per juos žmogus jaučia atitinkamos vietos stiprumą kurioje gali jausti ramybę. Todėl nenuostabu, kad kažkas nori vykti ir gerai jaučiasi prie jūros, kažkam patinka kalnai, miškai, tundra, taiga, upės, stepių miškai, dykumos, pusdykumės, kalnai, kalvos, pelkės ir t.t. Tai vietos kuriose žmogui gera ir jis jaučia komfortą. Taigi karmos valymo procese vertėtų suprasti, kad žmogaus veiksmų pasekmės niekur nedingsta. Šiandienos veiksmų, žodžių ar minčių pasėtos sėklos gali pridaryti žalos arba naudos jei ne mums, tai mūsų artimiesiems.

 

Šeštoji karta, tai trisdešimt du protėviai kuriuos atspindi trisdešimt du dantys. Viršutiniai dantys, tai protėviai iš tėvo pusės, o žemutiniai iš mamos. Jeigu pas žmogų yra tarpas tarp dantų, tai gali žymėti polinkius į neteisingumą, harmonijos gyvenime nebuvimą. Kreivi dantys gali reikšti šių protėvių problemas ir nedorą gyvenimo būdą. Protiniai dantys gali reikšti šeštos kartos protėvių apsaugą. Šeštos kartos protėviai padeda ekstremaliose gyvenimo situacijose. Jie gali žmogų įspėti apie atitinkamus įvykius per sapnus, gyvūnus, stichijas. Tokiose gyvenimiškose situacijose kai žmogus neranda raktų norėdamas išeitį iš namų, vėluoja į lėktuvą ar autobusą, sakoma, kad tai šeštosios kartos protėvių apsauga nuo nelaimingų atsitikimų. Giminės karmos valymo procese šeštos kartos protėvių pagalba žmogui- tai intuicija.

 

Septintoji karta – šešiasdešimt keturi pro pro pro pro protėviai. Septintos kartos protėvių įtaka pati mistiškiausia. Jie žmogui gali suteikti energijos daryti įtaką aplinkai ir žmonėms. Žmogus dažnai nori kažką pakeisti, bet vertėtų suprasti, kad meilės pakeisti nieko neįmanoma. Noras keistis gali ateiti tik tada kai žmogus jaučia meilę. Jeigu žmogus neturi septintos kartos palaikymo, tai jam gyvenime gali būti sudėtinga atsispirti nuodėmingiems veiksmams, jį gali lydėti negatyvas.

 

Yra kolektyvinė ir individuali karma. Kolektyvinė karma reiškia, kad mūsų protėvių gyvenimas turi įtakos ir mūsų gyvenimui. Tačiau vertėtų suvokti, kad priklausomai nuo kiekvieno žmogaus veiksmų galima pagerinti arba pabloginti ne tik savo, bet ir artimųjų gyvenimą.

 

Karmos valymo procese žmogui vertėtų suvokti, kad jeigu jis prikiša pasauliui, kad „tu ne toks koks aš norėčiau, kad būtum“, tai jis praranda galimybę tobulėti, matydamas tik problemas, o ne galimybes. Problemos su mūsų kūnu ir gyvenimu prasideda tada, kai mes nesame harmonijoje su visata.

 

Linkiu Jums ko geriausios kloties!

 

Egidijus Gubinas, šaltinis: gubinas.lt

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite