Ezoterikai: nesifotografuokite ir nedarykite asmenukių prieš veidrodį

veidrodis-fotografijaMėgėjai fotografuotis prieš veidrodį turėtų gerai susimąstyti prieš pozuodami tokioms nuotraukoms/asmenukėms. Tiek nuotrauka, tiek veidrodis turi stiprią energetiką, energetinį poveikį žmogui, o sudėjus juos kartu maginė jėga tik dar sustiprėja – rezultatas dažnai gali būti net labai neigiamas. Dažniausiai tokiose nuotraukose matome dailiosios lyties atstoves ar gerai ištreniruotus vaikinų kūnus. Kuo jie rizikuoja?

 

Veidrodis – vienas iš mistiškiausių kasdiena naudojamų daiktų. Senovėj buvo tikima, jog jis simbolizuoja piktąjį demoną Marą, kuris žmonijai suteikė garbėtrošką, o jos dėka žmonės pradėjo rengtis puošniais apdarais ir valandų valandomis savimi ir savo išvaizda grožėdavosi būtent prieš veidrodį.

 

Tokiu būdu jie maitino Marą sava energija. Tiesa, mūsų laikais tokios legendos daugelis net nėra girdėjęs ir mažai ką apie tai nutuokia. Tačiau nepaisant to išliko prietaras mirus namuose žmogui veidrodžius uždengti audeklu, kad mirusiojo dvasia nepasiklystų veidrodyje ir ramiai išeitų į anapusinį pasaulį. Vadinasi, nors ir praradom dalį senolių išminties, tačiau kai kurie prietarai mumyse vis dar gyvuoja.

 

Kaip galėtume ezoteriškai išnarplioti ir paaiškinti veidrodžių ir nuotraukų su veidrodžio atspindžiu veikimą žmogui? Veidrodžiai geba sugerti energiją iš aplinkos, kuri juos supa. Verta prisiminti ir tai, jog bet koks žmogaus atvaizdas (nuotrauka, portretas ir pan.) savyje turi to žmogaus energijos dalelę, todėl juodojoje magijoje labai dažnai naudojamos nuotraukos, norint žmogų prakeikti ar kitaip jam pakenkti.

 

Taigi, ką gauname susumavę (t.y. besifotografuodami prieš veidrodį) du stiprius maginius objektus: veidrodį ir nuotrauką? Ogi užfiksuotą nuolatinį veidrodžio ir jame susikaupusios energijos (geros ar blogos), kuri kaupėsi tame veidrodyje, veikimą mums, kurie nufotografuoti ar nusifotografavę tokiose nuotraukose. Nuotraukos, kuriuose užfiksuotas žmogus atsispindintis veidrodyje gali negatyviai veikti jo likimą, prišaukti bėdas ir net ligas. Mes juk niekada nežinome, kokią energiją kaupė veidrodis, dažniausiai jo energetiškai nevalėme ir t.t.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Tokiose nuotraukose žmogaus energetinis laukas ypač susilpnėja, todėl net nenorėdamas Jums pakenkti žmogus gali to net nežinodamas Jus nužiūrėti, o ką jau kalbėti apie tikrą „piktą akį“ turintį ir gebantį savo energetika manipuliuoti specialistą.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Veidrodžiai puikiausiai kaupią negatyvią energiją ir labai mažai pasisavina teigiamos, todėl fotografuodamiesi veidrodžio atspindyje mes tarsi įkaliname save nuolatiniame neigiamos energijos veikime, mes visai amžinybei atsiduriame pačiame veidrodyje. Tokios nuotraukos ne tik gali neigiamai paveikti daugelį gyvenimo sferų (asmeninius santykius, darbą, karjerą ir pan.), bet ir susilpninti natūralią žmogaus energetinę apsaugą.

 

Štai dar keletas prietarų ir patarimų, ko nereiktų/reiktų daryti su veidrodžiu ir nuotraukomis:

 

– Mirus namuose žmogui veidrodį reiktų uždengti audeklu.
– Veidrodį apskritai geriau laikyti uždengtą, o atidengti tik norint pamatyti atvaizdą, taip jis sukaups mažiau neigiamos energijos.
– Jūs neturėtumėte žvelgti į veidrodį apsvaigę nuo alkoholio ar pan.
– Nereikėtų miegamajame laikyti veidrodžio ar atsispindėti jame miegant.
– Nereikėtų fotografuotis sergant – tai trukdys gijimui.

 

Rekomenduojami video:


2500
8 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Damn

O jūs toms ,,gražuolėms” , kur prieš veidrodį ,,selfius” daro, papasakokit.

mangirdas.bu

ka as zinau koks cia galetu but tiesos neigimas. tiesa yra tik viena. kuo tu tiki taip ir nutinka, o masiu nuomone buna prazutinga ir taip atsiranda nesekmes, begiok, slepkis, juoda, ryza kate ir dar visokie vemalai. Ir atmink, kad tai seni išvedžiojamai kurie gali būti melagingi. Jei rimtai tai, jeigu tu ar kasnors kitas tuo tiki aš pilnai suprantu, aš irgi tikiu. Bet turiu savo normalu, bei logini paaiškinimą. Jeigu pasižėjas į veidrodį ar kašką padaręs ir jeigu tada kašką padarau sąmoniškai ar pasamoniškai, nesvarbu. Tai taip pats ir apsisaugau. Tikiu tuom, kad pats apsaugau savo energetinį lauką, o… Skaityti daugiau »

ji

Blogai kai dauguma sita tiesa neigia,o paskui aimanuoja del nesekmiu ivairiausiu…

dudu

geras straipsnis ir skaityt man nereik ir y veidrody neziuriu kai nera reikalo.

dudu

geras straipsnis ir skaityt man nereik ir y veidrody neziuriu kai nera reikalo.

mangirdas.bu

Yra tiesos: žmonės tikėdami tokiais pezalais vis degraduoja.

Nah

Ar yra nors kiek tiesos šiutuose pezaluose?

Jancius

Ir nekakokit prieš veidrodį nes gumbai nuo žpakalio apaugs.

Taip pat skaitykite