Kodel nepatariama miegoti priešais veidrodį?

veidrodziai-miegamasisParengė: Vilijos Magiškos Kortos

 

Veidrodis jau seniausių laikų apipintas mitais, mistika ir stebuklais. Įvairiose kultūrose jis buvo vertinamas nevienareikšmiškai – lyg koks tiltas, jungiantis šį ir anapusinį pasaulius.

 

Net mūsų proseneliai į veidrodžius žvelgė atsargiai ir naktį visuomet uždengdavo, kadangi egzistavo nerašytas įsitikinimas – priešais veidrodį miegoti nevalia.

 

Kokie patarimai jums praverstų?

 

Veidrodis priešais lovą sujaukia dviejų žmonių intymumą ir paslaptis, todėl ilgainiui kyla daugybė nesutarimų ir nemalonumų.

 

Jeigu jau norite tureti veidrodi miegamajame, geriausia ji statyti taip, jog jame matytųsi kampai, kuriuose, kaip manoma, slepiasi blogis. Taip veidrodis apvalo kambarį, kadangi sugeria neigiamą energiją. Neužmirškite veidrodį dažnai nuvalyti.

 

Yra manoma, kad astralinė dvasia, kuri naktį palieka žmogaus kūną, gali užstrigti veidrodyje, todėl ištrūkti jai bus nebeįmanoma.

 

Taip pat būtent veidrodžiai iš žmogaus gali „išsunkti“ visą teigiamą energiją, potencialą, o tai neigiamai veikia jo sveikatą ir savijautą, tuomet mus kamuoja nemiga, blogai jaučiamės net po ilgo miego, tampame nervingi, sudirgę, įsitempę. Būtent dėl šių priežasčių patariama veidrodį išnešti iš kambario arba bent jau pridengti audeklu, kad žmogus galėtų pailsėti ir atsipalaiduoti.

 

Kalbama, kad sutuoktinių miegamojo lovos atspindys gali pritraukti netgi neištikimybę, o situaciją dar labiau pakursto tai, jeigu veidrodyje matote kambario duris.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Veidrodžiai gali sugerti neigiamą energetiką, pykčius, nemalonumus, laikyti neigiamas emocijas, būtent todėl verta įsigyti naują veidrodį. Sename, kartu su istorija, slepiasi ir daugybė neatsakytų klausimų.

 

Magijos atstovai teigia, kad veidrodžius anksčiau siedavo su demonu Mara, vertusiu žmones gėrėtis savo atvaizdu veidrodyje ir tuo pačiu įskiepydavusiu juose puikybę ir išdidumą. Kai kuriuose kraštuose dar ir dabar labai atsargiai žiūrima į šį, regis, tokiu kasdieniu ir įprastu namų apyvokos reikmeniu tapusį daiktą. Net ir Lietuvoje, namuose, kuriuose ką tik mirė žmogus, ne veltui namiškiai skuba uždangstyti veidrodžius audeklu.
Taip pat, jeigu pažvelgtume į mūsų tradicijas, papročius ir burtus, dauguma ateities spėjimų susiję būtent su veidrodžiais.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Nėščioms ir ką tik pagimdžiusioms moterims veidrodis taip pat buvo tabu – buvo manoma, kad verčiau prie jo praleisti kuo mažiau laiko, per daug nesigražinti. Esą kitaip, gali būti, moteriškas organizmas nusilps, o ir veidrodžio magiškos galios pridarys bėdos.

 

Taip pat nepatariama statyti veidrodžio priešais veidrodį. Ir verčiau jame išreikškite teigiamas emocijas, net jeigu šiais prietarais ir netikite.

 

Kodėl verčiau prie veidrodžių nesifotografuoti?

 

Veidrodis kaupia visą aplinkinių energiją. Deja, neigiamą taip pat. Parapsichologai teigia, kad veidrodyje atsispindi dalelė žmogaus sielos. Taigi, fotografuodamiesi prieš veidrodį, darome sau meškos paslaugą, t. y., savanoriškai atveriame duris į save tai informacijai, kuri veidrodyje kaupėsi ilgus metus.

 

Taip pat egzistuoja prietaras, kad jeigu namuose laikote nuotrauką, kurioje jūsų atvaizdas – veidrodyje, jūs save pastūmėjate į įvairias nelaimes, jūsų siela tampa nerami. O juk daugelis nuotakų mėgsta savo nuostabią dieną įsiamžinti veidrodžio fone.

 

Tikėti ar netikėti, kiekvieno žmogaus asmeninis reikalas, tačiau kartais pravartu ir pasvarstyti. Visgi ne veltui kai kurie daiktai ilgus amžius išlieka apgaubti paslapties ir mistikos šydo. Kai tiesiog žinai, jog turi taip daryti, neieškodamas logiško patvirtinimo.

 

Parengė: Vilijos Magiškos Kortos

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite