Išspręsta penkių lėktuvų Bermudų trikampyje dingimo paslaptis


1945 m. Gruodžio 5 d. Penki JAV oro pajėgų torpedos bombonešiai buvo išsiųsti į Bermudų trikampį. 19 skrydžiui vadovavo leitenantas Charlesas Tayloras. Tada lėktuvai staiga dingo visiems iš radaro. Specialistas iš Australijos Shane Sutterly pasidalijo duomenimis, kas tada sukėlė tokį incidentą.

 

Jis mano, kad įvykio priežastis buvo toli gražu ne paranormalūs reiškiniai, kaip dauguma mano, bet tai, kad įgula padarė tam tikrų klaidų savo veiksmuose. Pasikeitus orams, Taylor nustojo naudoti kompiuteriniais irenginiais ir vadovavosi tik tuo, kas vyksta už langų. Mokslininkas pridūrė, kad tai nebuvo pirmas kartas, kai Tayloras pasimetė tamsoje. Anksčiau jis jau du kartus buvo išgelbėtas Ramiajame vandenyne.

 

Be to, įgulą daugiausia sudarė nepatyrę pilotai, kurie nemokėjo pakankamai gerai naudotis kompiuteriniais instrumentais, ypač jei buvo laikomasi sunkių oro sąlygų. Visi torpedos bombonešiai nuskendo per kelias sekundes, kai buvo priversti nusileisti tiesiai ant vandens.

 

Kai lėktuvai skęsta vandenyne, jų beveik neįmanoma rasti. Net ir šiandien tai yra didžiulė problema, ir beveik prieš 100 metų tai atrodė fantazija.

 

Mokslininkas taip pat pabrėžė, kad JAV kariuomenė puikiai žinojo, kas išprovokavo tragišką incidentą, tačiau Taylor motina teigė, kad niekas neturi teisės kaltinti tik jos sūnaus dėl įvykio. Ji pridūrė, kad nėra jokių įrodymų, nes lėktuvas niekada nebuvo rastas. Todėl kariškiai ataskaitoje turėjo nurodyti, kad torpedinių bombonešių dingimo priežastis nežinoma.

 

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite