Karminė liga: kaip mūsų praeitų gyvenimų pasekmės įtakoja dabartį

Karma sanskrito kalba reiškia veiksmą. Tačiau religija suteikė jai gilesnę prasmę. Karmos samprata taip pat kalba apie pasekmes, kurias gali turėti konkretus veiksmas. Galbūt todėl daugelis pradėjo galvoti, jog karma tai bausmė.

 

Bet iš tikrųjų, net jei pažvelgsime į išplėstą karmos reikšmę, pamatysime, kad tai nėra bausmė. Atvirkščiai, karma yra tarsi gyvenimo pamoka, kuri pateikiama per tiesioginę patirtį.

 

Karma ir dvasingumas

 

Kai kalbame apie karmą iš dvasinės pusės, tai reiškia patyrimą iš mūsų praeitų gyvenimų.

 

Dėl mūsų buvusių gyvybių egzistavimo, visi turime bent vienos rūšies karminį požymį, esantį mūsų viduje. Būtent dėl šios perduotos karmos susiformuoja reinkarnacijos poreikis – mes gimėme augti išmintingiau, kad išmoktume pamoką ir teisingai nuspręstume, ką nepadarėme ne taip savo ankstesniame gyvenime.

 

Karminės ligos

 

Karminės ligos yra tam tikra praeito gyvenimo išraiška, kurią mūsų organizme suaktyvina emocinės, fizinės ir psichinės reakcijos.

 

Įprastas medicininis požiūris liudija, jog mes susergame, dėl tam tikrų virusų ar kitų išorinių veiksnių. Žvelgiant karminiu požiūriu, liga jau tūnojo pasąmonės lygmenyje ir, susiformavus tinkamoms aplinkybėms, pasireiškė. Pavyzdžiui, praeitame gyvenime smerkėte ir niekinote girtuoklius, o šiame gyvenime nesuprantate iš kur toks nenugalimas potraukis svaigalams.

 

Panašiai pasireiškia ir gyvenimo būdo bruožai. Tarkime, kad praeityje gyvenote skurdžiai. Todėl dabar, net, jei esate turtingas, vis tiek norisi perdėtai taupyti ir baimintis dėl nepritekliaus.

 

Taip yra todėl, kad išlikęs netinkamas įsitikinimas bei požiūris, skatinantis jus ir jūsų šeimą vėl grįžti į panašią būseną, kurioje kadaise buvote. Nors daugelis karminių požymių atrodo nepalankūs, tačiau karminės ligos gali būti ir teigiamos, ir neigiamos.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Negatyvios karminės ligos

 

Jei praeityje turėjote neigiamų patirčių, tikėtina, jog surinkote daug neigiamų karmos išraiškų. Tai gali tapti nemenka kliūtimi jūsų dvasinėje evoliucijoje ir sudėtinga bus vėl grįžti į dievišką šviesą.

 

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

Kaip taisyklė, neigiama karma vystosi, jei ankstesniame gyvenime nesutarėte su žmonėmis, jų nekentėte ir engėte. Santykiai su žmonėmis yra svarbus veiksnys, kai kalbama apie neigiamą karmą. Pavyzdžiui, jei ankstesniame gyvenime patyrėte pernelyg didelę kaltės naštą, tuomet dabar jūs dažnai atsiprašinėjate ir verkiate be aiškios priežasties.
Taip yra todėl, kad kaltė tapo jūsų pasąmonės dalimi. Panašiai, jei anksčiau buvote sukčiavimo ar piktnaudžiavimo auka, jūs tikriausiai nuolat slepiate tikruosius jausmus ir mintis. Tai sukelia depresiją ir panikos priepuolius bei gali net išsivystyti į naviką ar vėžį.

 

Priverstinės karminės ligos

 

Yra tam tikrų karminių ligų, kurios mus paveikia dėl pasyvumo praeitame gyvenime. Pavyzdžiui, pasyvus stebėjimas gali lemti trumparegystę mūsų vėlesniame gyvenime. Jei matėme, kad įvyko kažkas blogo ir neprieštaravome, tada gali atsirasti trumparegystė.

 

Taip yra todėl, kad kai matome, kad kažkas vyksta negero, bet bijome užkirsti tam kelią ar esame abejingi, mūsų akys surenka daug neigiamų vibracijų. Tai neteisybės karma, kuri išlieka net ir kitame gyvenime.

 

Karminės ligos gali paveikti jus bet kuriame gyvenimo etape. Tačiau nesuverskime visos kaltės karmai, ligas sukelia ir esamo gyvenimo blogi įpročiai, poelgiai, mąstysena bei netinkamas gyvenimo būdas!

 

Šaltinis http://www.esotericblog.ru/

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Marija ...Marijele

Kaskokia mistika..nelabai suprantu,kad Karma tai liga !!!!

Taip pat skaitykite