Pasirinkite laivą ir raskite savo gyvenimo kelią

Jei jums atrodo, kad praradote gyvenimo orientyrą, nežinote nuo ko pradėti, kur bėgti, ką daryti, tada laikas atlikti šį lengvą psichologinį testą. Tai padės suprasti, ko norite pasiekti, kuria kryptimi geriau judėti dabar, kokias savybes lavinti.

 

Pažvelkite į paveikslėlį ir pasirinkite laivą, link kurio linksta jūsų širdis. Neanalizuokite, o klausykite savo vidinio balso. Ar pavyko? Koks jūsų laivas?

 

Laivo numeris 1

 

Jūsų pasirinkimas rodo, kad esate įpratę gyventi šia diena. Nieko neplanuojate, nieko nesiekiate, nekeliate ilgalaikių tikslų. Deja, tokia gyvenimo pozicija gali su jumis sužaisti žiauriai. Dar nevėlu, padarykite ką nors, ko jums trūksta. Išmokite iš anksto išsiaiškinti savo žingsnius, planuoti, švęsti pasiekimus. Priešingu atveju jūs plauksite su srautu, nežinodami, kur jus išmes naujoji banga.

 

Laivo numeris 2

 

Jūs šiek tiek užstrigote ties savimi ir savo problemomis. Norėdami kažkaip nutraukti šį užburtą ratą, išmokite pastebėti, kad kiti žmonės gyvena šalia jūsų. Ir visi su savo rūpesčiais ir džiaugsmais. Paradoksaliausias dalykas yra tai, kad rūpinimasis kitais padės išspręsti jūsų problemas. Pradėkite nuo mažiausio: paskambinkite tėvams, paklauskite, kuo galite būti jiems naudingi.

 

Laivo numeris 3

 

Jūs turite viską, ko jums reikia laimei, išskyrus sveiką protą. Esate iš tų, kurie mėgsta eiti į priekį tiesiausiu keliu. Bet tai bloga idėja. Pabandykite nusiraminti, viską apgalvokite ir tik po to pasielkite. Priešingu atveju jūsų emocinių veiksmų pasekmės gali būti netikėčiausios.

 

Laivo numeris 4

 

Jūsų gyvenimo kelias – kūryba. Pasirinkite kūrybinę profesiją, tada galėsite 100% realizuoti savo galimybes. Galbūt jau atradote savo talentą, tačiau nežinote, ar jį išvystysite. Nėra apie ką galvoti – stenkitės skirti kuo daugiau laiko ir energijos savo dovanai.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Laivo numeris 5

 

Jūs turite suprasti, kad gyvenimas yra tikras. Esate įpratę svajoti spalvotai, tačiau nieko nedarote, kad pasiektumėte savo tikslus. Laukiate, kol viskas įvyks kažkaip savaime. Taigi: neatsitiks. Pradėkite dirbti, kad svajonės išsipildytų, kitaip bus per vėlu.

 

Laivo numeris 6

 

Jūsų pasirinkimas rodo, kad nemėgstate persistengti. Stengiatės išvengti atsakomybės, neperkrauti savęs darbe, problemų sprendimą perkelti kitiems. Turite susikaupti, suimti save į rankas ir įveikti tingumą. Tai yra vienintelis būdas pasiekti savo karjeroje tam tikras aukštumas.

 

Šaltinis: http://www.esotericblog.ru/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite