Štai ką sušnibždėjo Dievas kiekvienam zodiako ženklui į ausį

Tai nutiko auštant. Dievas apkabino kiekvieną iš savo dvylikos vaikų ir sušnibždėjo kiekvienam iš jų labai svarbią gyvenimo paslaptį. Kiekvienas mažylis priėjo prie jo tam, kad gautų jam skirtą dovaną.

 

TAU, Avine
Aš pavedu tau būti lyderiu, vesti paskui save kitus, uždegti ugnį jų širdyse! Judėk link savo Svajonės tam, kad įkvėptum kitus! Daugelis bars tave už tavo užsispyrimą, bet atmink, kad be jo niekada nepasieksi savo tikslo!

 

TAU, Jauti
Dovanoju tau neįprastą dovaną. Tu gebėsi lengvai dauginti materialines gerybes savo gyvenime, jeigu tavo širdyje degs meilės ugnis. Svarbiausia, nesupainiok meilės ir pinigų. Meilė tau turi būti pirma, tada pavyks ir antra ir trečia ir dešimta.

 

TAU, Dvyniai
Dovanoju tau gebėjimą suprasti kitus. Bet pirmiausia, turėtum surasti harmoniją su savimi ir aplinkiniu pasauliu. Jeigu tau tai pavyks – pasaulis gaus vieną geriausių politikų, diplomatų, psichologų per visą žmonijos istoriją.

 

TAU, Vėžį
Dovanoju tau neįprastą jautrumą ir jo sekančią išmintį. Bet, prašau, netapk išminčiumi-atsiskyrėliu, juk tavo išmintis taip reikalinga pasauliui!

 

TAU, Liūte
Kaip ir Avinui, dovanoju tau gebėjimą vesti paskui save žmones. Daugelis bars tave už tavo egoizmą, kaip bara net išmintingiausius valdovus, bet į ką jie kreipiasi su pagalbos prašymais? Taip, žinoma, į tave. Dovanoju tau didžiadvasiškumą, kad padėtum kiekvienam, kam tavęs reikės!

 

TAU, Mergele
Aš pavedu tau tapti nuostabaus pasaulio, kurį sukūriau, tyrinėtoju. Sek paskui savo interesus, tirk, naudodamas kruopštumo dovaną ir skleisk aplink save ramybės ir ištikimybės įpročiams aurą.

 

TAU, Svarstyklės
Dovanoju tau gebėjimą matyti gražiausią pačiuose paprasčiausiuose dalykuose. Grožėkis ir garbink viską, ką matai. Būdą pasirink pats – gali dainuoti, rašyti, piešti ar sugalvok dar ką nors, tu turi pakankamai talentų grožiui išreikšti!

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

TAU, Skorpione
Dovanoju tau labai sunkią dovaną…Bet nesupyk ant manęs, mano vaike. Aš suteikiu tau gebėjimą matyti kitų žmonių sielas skersai ir, žinoma, tai atneš tau daug kančių… Bet kai tik tu susitaikysi su gyvuliu savyje ir kituose žmonėse ir priimsi šį pasaulį tokį, koks jis yra… Tu gausi viską, ko panorėsi.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

TAU, Šaulį
Aš dovanoju tau gebėjimą džiuginti kitus žmones ir uždeginėti juose svajonės šviesą. Kiekvienas, kad susitiks su tavimi, lyg prisilies prie kažko geriausio savyje…

 

TAU, Ožiaragi
Aš dovanoju tau darbštumo dovaną. Tu išmokysi žmones dirbti, kad jie pasiektų visko, ko pageidauja. Kam, jeigu ne tau, žinoti, kad geriausi dalykai neateina lengvai!

 

TAU, Vandeni
Aš pavedu tau būti laisvu ir laimingu, kad aš galėčiau kalbėti per tave… Tam, kad tu galėtum priminti žmonėms apie mane. Geriausiai tau tai pavyks, jeigu iš tiesų būsi laimingas, taigi nepamiršk džiuginti savęs!

 

TAU, Žuvys
Mano jauniausiam vaikui taip pat atiteks labai nelengva dovana. Tu jausi ateitį, tu būsi iš tikrųjų labai-labai jautrus viskam pasaulyje, kad pastebėtum mane viskame. Bet pasaulis tuo tave sužeis, juk kančių yra tiek daug. Neliūdėk dėl to, nes sudėtingiausioje situacijoje aš ateisiu tau į pagalbą.

 

Šaltinis https://vmarkus.lt/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite