Karas: Filosofinė ir Anomali Perspektyva

 

Karas yra vienas iš labiausiai paslaptingų ir sudėtingų žmogaus istorijos reiškinių. Nuo senovės civilizacijų iki šiuolaikinių valstybių, karo vėjas nesiliauja pučiant, keldamas klausimą: kodėl mes, kaip žmonės, nuolat kovojame?

 

Filosofinė Perspektyva

 

Kai kurie filosofai teigia, kad karo priežastis yra žmogaus prigimtyje. Tomas Hobbsas teigė, kad žmogaus būklė savo natūra yra “visų prieš visus” kova. Šis pesimistinis požiūris į žmogaus prigimtį matomas kaip esminė karo ir konflikto priežastis.

 

Kiti, kaip Immanuelis Kantas, tikėjo, kad taika ir harmonija yra pasiekiama per teisingą ir moralinį žmogaus elgesį, o ne per pastovias kovas. Tačiau ir jis pripažino, kad yra tam tikrų sunkumų, su kuriais susiduria žmonės, siekdami taikos.

 

Anomali Perspektyva

 

Jeigu žvelgiame iš paranormalios perspektyvos, galime įsivaizduoti, kad karai yra daugiau nei tik žmonių tarpusavio konfliktai. Ar gali būti, kad yra tam tikros nematomos jėgos ar dvasios, kurios skatina mūsų linkimą į konfliktus? Senovės mitai ir legendos pasakoja apie dievus ir demonus, kurie žaidžia su žmonių likimais, sukeldami karus ir nesantaiką.

 

Kai kurie šiuolaikiniai tyrėjai spekuliuoja, kad galbūt yra tam tikrų “energetinių sričių” ar “aurų”, kurios gali paveikti žmonių elgesį ir nuotaikas. Ar gali būti, kad kai kuriose karo zonose yra tam tikra energetika, kuri skatina konfliktus?

 

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Nors karo priežastys gali būti labai įvairios ir sudėtingos, svarbu žinoti, kad mes, kaip žmonės, visada galime rinktis kitokį kelią. Filosofinė ir paranormali perspektyva gali mums padėti pažvelgti į karą iš naujo požiūrio taško ir ieškoti būdų, kaip sukurti taikesnį pasaulį.

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite