Jūsų sūnus pasirinko savo motina būtent jus

O jūs žinojote, kad vaikai patys pasirenka savo tėvus? Taip, yra šitaip ir jūsų sūnus pasirinko jus, susiejęs savo sielą su jūsiške. Prieš gimdamos būsimų vaikų sielos išgyvena tai, ko paskui negali atsiminti, bet ryšys su motina sukuriamas dar iki gimimo, ir sielos susijungia visam laikui.

 

Šis motinos kreipimasis į sūnų ištirpdys bet kokią širdį!

 

„Man sunku apsakyti žodžiais visas emocijas ir pojūčius, kuriuos aš jaučiau, žinodama, kad tu atsiradai mano pilvelyje. Tu taip greitai augi, žvelgdamas į pasaulį nekaltu žvilgsniu, ir kasdien atskleidi sau naujas šio pasaulio paslaptis.

 

Bet tu augi ne vienas – aš augu kartu su tavimi ir vystausi kaip motina.

 

Ir aš noriu, kad tu žinotum, kad tikslas gyvenime – ne šiaip būti laimingu. Tu džiaugsiesi ir liūdėsi, sutiksi įvairių žmonių – gerų ir blogų, ir pats spręsi, ką paleisti, o ką pasiimti su savimi. Bet kiekviena akimirka te būna pripildyta teigiamos prasmės, kad tu gyventum šiandiena, o ne rytojaus viltimis.

 

Negaišk laiko tam, kas griauna tavo pasaulį. Daryk tai, kas vers tavo sielą vibruoti, o visa kita ateis savaime.

 

Nepriklausyk nuo nieko, juk kūrimo energija randasi būtent tavo viduje.

 

Tegu tavo mintys būna gražios, ir tavo gyvenimas toks taps. Tai, kas tavo galvoje, taps tavo dalimi, ne tik mintyse, bet ir realybėje. Laikas nuo laiko mėgaukis tyla ir įsiklausyk į savo esybę, ir tada galėsi išsklaidyti bet kokią abejonę, kuri tau kils.

 

Būk dėkingas, tai geriausia prizmė, per kurią reikia žiūrėti į gyvenimą, ir kuo daugiau tu dėkoji, tuo daugiau tu gauni.

 

Meilė vienija tuos, kurie myli vienas kitą, amžiams. Aš myliu tave be jokių sąlygų ir reikalavimų, nepriklausomai nuo to, ką tu darai ar nedarai. Aš be galo dėkinga gyvenimui už tai, kad suteikė man galimybę tapti tavo motina.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Aš vertinu ir puoselėju mūsų ryšį…tą, kuris eina iš pačių mūsų sielų gelmių.

 

Aš neneigiu, kad puiku būtų apsaugoti tave nuo viso to, kas gali versti tave kentėti. Bet tai apribos tave, pavogs tavo patirtį, ir jei tu pasirinkai mane, kad ateitum į šį pasaulį, tai geriausia, ką aš galiu padaryti – tai mylėti, palaikyti ir gerbti tave. Aš čia ne tam, kad eičiau tavo keliu vietoje tavęs, aš tiesiog lydėsiu tave.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Ačiū, kad buvai mano dalimi, brangus sūnau. Mano gyvenimas tapo daug gražesnis, kai jame atsiradai tu. Atleisk man mano klaidas, aš stengiuosi kaip galiu ! Aš norėčiau atšvęsti su tavimi dar daug gimtadienių, matyti tave ir mylėti kasdien!“

 

O ką jūs pasakytumėte savo sūnui?

 

Šaltinis: http://www.gdemotyvacija.com/

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Neispruselis

Idomu kodel tada tiek daug motinu, kurios vaiku nemyli, issizada, net vaikus nuzudo? O kaip su tevais? Kodel tiek daug vyru, neturinciu to sielu rysio , pergyvena ir net zudosi jei negali matyti vaiku ir su jais bendrauti?

CNN

Na nesistebek, juk cia sraipsniai kuremi “parukiusiu” zmoniu

Lietuvis

Taip taip. Sielų niekas nematė, niekas apie jas nieko neatsimena, bet jos yra :D .

Taip pat skaitykite