Ufologas teigia, kad JAV slepia tiesą apie ateivių egzistavimą

Yra surinkta daugybė neginčijamų įrodymų, kad Žemėje ateiviai lankėsi net kelis kartus. Nežemiškų civilizacijų atstovai jau seniai vykdo vadinamąsias žvalgybos misijas, atidžiai stebėdami žmonijos vystymąsi. Apie tai interviu su RT papasakojo projekto „Atskleidimas“ vadovas ir Nežemiškos žvalgybos tyrimo centro direktorius Dr. Stephen Greer.

 

Pasak eksperto, ufologai Amerikos valdžiai neatskleidžia visų sensacingų atradimų šioje srityje. Štai kodėl prieš kelerius metus jis kartu su savo kolegomis parengė specialų pranešimą Baltųjų rūmų vadovams.

 

„Aš supratau, jog visi nori žinoti tiesą. Ir kaip tik todėl dabar esu Vašingtone. Tai yra didžiausia paslaptis visoje Žemės istorijoje. Kai pirmą kartą parengiau informacinį pranešimą prezidentui Billui Clintonui ir CŽV direktoriui, visi gerai žinojo, kad šioje srityje yra didelių paslapčių “, – sakė Greer.
Pasak jo, JAV išrinktieji pareigūnai paprastai negali kontroliuoti tokių projektų.

 

„Jei netikite, prisiminkite Jimmy Carter žodžius po to, kai jis tapo prezidentu ir pabandė viską išsiaiškinti. Paklaustas, ką reiškia būti galingiausiu žmogumi pasaulyje, jis atsakė, kad kalbama ne apie jį, nes apie tam tikrus dalykus jis nėra informuojamas“, – pridūrė ufologas.

 

Greer įsitikinęs, kad egzistuoja speciali organizacija, kuri saugo visą informaciją, susijusią su NSO. Tai tarptautinė organizacija, kuriai priklauso kelių pirmaujančių pasaulio šalių atstovai.

 

„Kelių šalių bendromis pastangomis, šis klausimas dešimtmečius buvo laikomas paslaptyje. Tačiau JAV atlieka didžiąją dalį darbo – paprasčiausiai, dėl savo technologinės plėtros, ir reikia pripažinti, kad tai turi didžiulę makroekonominę įtaką “, – pabrėžė ekspertas.

 

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Jo nuomone, amerikiečiai per ilgai vadovaujasi interesais, kurie tapo labai nedemokratiški. Dėl to kyla grėsmė pasaulio laisvei ir net pačiai žmogaus egzistencijai biosferoje.

 

„Jau sakiau, kad Jungtinėms Valstijoms toks slaptumo lygis buvo problema nuo Eisenhowerio laikų, tačiau ši problema egzistuoja ir kitose šalyse“, – sakė Greer.
Kiek anksčiau Šefildo universiteto mokslininkai stratosferoje rado „unikalias biologines rūšis“. Ekspertai mano, kad tai dar kartą įrodo nežemiškojo gyvenimo egzistavimą.

 

Šaltinis https://mir24.tv/

Rekomenduojami video:


2500
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Anonime

Ir taip aisku, kad jie tai slepia, jie to pripazint nenori

CNN

Kaip galima slept tai, ka visi zino?

Stagnacija

Ateiviai sako, kad USA pasirinko kaip aukščiausio išsivystymo šalį, Rusija buvo atmesta dėl agresyvumo, Kinija dėl stagnacijos.

Taip pat skaitykite