Pagrindiniai požymiai liudijantys sielos nuovargį. I dalis

Vienas iš labiausiai matomų psichinio išsekimo požymių yra noras ilgiau miegoti ir nesugebėjimas atlikti net pagrindinių fizinių funkcijų bei darbų. Jei laiku nesirūpinsite šiais, nerimą keliančiais signalais, ateityje gali kilti rimtų sveikatos problemų, tokių, kaip lėtinė nerimo būsena arba gili depresija.

 

Kai siela pavargsta, žmogaus gali tapti pernelyg jautrus ir labai nervingas. Jei į šią būseną nekreips dėmesio, tai anksčiau ar vėliau lauks emocinis išsekimas.

 

Žemiau pateikiami dažniausiai pasitaikantys psichikos išsekimo požymiai ir simptomai.

 

1. Neaiškus skausmas ir kančios jausmas.

 

Mūsų protas, kūnas ir siela yra glaudžiai tarpusavyje susiję. Jei tarp jų susiformuoja disbalansas, jis paveikia visą kūną. Taigi, jei žmogaus siela ar širdis yra pavargusi, tada ji gali patraukti jūsų dėmesį fizinės negalios pagalba. Tai gali būti nepaaiškinami skausmai ir kančia, galvos svaigimas, pykinimas, migrena arba sunkūs skausmai, regos sutrikimai ir negalavimai, susiję su virškinamuoju traktu, bei kiti simptomai, kuriems nėra aiškios medicininės priežasties.

 

2. Nerimas ir panikos priepuoliai.

 

Kai siela pervargsta, mums sunku jausti vidinę taiką, o pasaulis atrodo niūrus ir nesuprantamas. Tokiais atvejais žmonės išbando daugybę atsipalaidavimo būdų, kurie anksčiau padėdavo, bet dabar nė vienas iš jų neveikia. Tuomet vis intensyviau patiria baimės ir beviltiškumo jausmą, o nerimas ir panikos priepuoliai pradeda kartotis.

 

3. Kyla sunkumai sprendžiant problemas ir įveikiant kliūtis.

 

Gyvenimas yra kupinas pakilimų bei nuosmukių, tačiau kiekvienas iš mūsų dažniausiai žinome, kaip su jais susidoroti. Bet, kai mūsų siela yra užvaldyta nuovargio, nebegalime rasti jėgų išspręsti net paprasčiausias problemas. Todėl labai svarbu žengti žingsnį atgal, padaryti pertrauką ir pasirūpinti savo dvasine gerove. Joga, meditacija, tyloje praleistas laikas arba šventų vietų lankymas padeda atkurti energiją ir įveikti gyvenimo sunkumus.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

4. Nemiga.

 

Jei nerasite ramybės ir jausitės nepatenkinti, galite atsisveikinti su kokybišku poilsiu. Net, jei sugebėsite miegoti keletą valandų iš eilės, likęs laikas bus pripildytas nerimą keliančių minčių ar neaiškių svajonių, o po to pabusite pavargę ir išsekę. Be to, ši nemaloni būsena išliks visą dieną ir neleis susikoncentruoti į darbus.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

5. Dominuoja neigiamos emocijos, tokios kaip pyktis, neapykanta ar pavydas.

 

Kartais mes visi atsiduriame neigiamų emocijų sūkuryje. Deja, kuomet jos tampa nuolatinėmis palydovėmis, valdančiomis kūną ir protą, pavargsta siela. Savo įspėjimą ji perduoda fiziniais negalavimais bei dar intensyvesniu sudirgimu. Tuomet reikėtų peržiūrėti savo mintis bei vyraujančias emocijas ir jas pakeisti pozityviomis, kupinomis meilės bei atjautos.

 

6. Didelis vienišumo jausmas, net būnant tarp žmonių.

 

Jei asmuo neturi kontakto su savo siela, jis gali jaustis neįtikėtinai vienišas, net ir tarp žmonių. Jam atrodo, kad niekas jo nesupranta, todėl jis negali pasitikėti kitais. Tokiais atvejais dažnai prasideda egzistencinė krizė – žmogus ima ieškoti gyvenimo prasmės ir žmonių tarpusavio sąsajų. Atsakymus į tokius klausimus galima rasti tik vienatvėje, todėl tokį asmenį įveikia nenugalimas noras atsiskirti ar išeiti į pensiją.

 

Šaltinis: http://www.esotericblog.ru

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Dronas

Tiesa mane kankina tos problemos depresija ir neisigydau gryžta

Taip pat skaitykite