Majų karalius, ant kurio sarkofago dangčio išraižytas žmogus kosminiame laive, o dabar surasta keista kaukė

sutapimai
Astronautai ne visiems gali sietis su tolima senove. Tačiau karalius Pakalas, gyvenęs 603-683 m., yra pramintas „Palenkės astronautu“. Tokią pravardę jis gavo dėl to, kas yra pavaizduota ant jo sarkofago dangčio. Daugelis mano, kad ten išraižytas žmogus kosminiame laive.

Kaukė, nesenai atrasta vietoje, kurioje anksčiau stūksojo senovinis majų miestas Palenkė, manoma, simbolizuoja galingąjį šio miesto valdovą K’inich Jannaab Pakal I. Jis dar vadinamas Pakalu arba Pakalu Didžiuoju, o jo vardas, išvertus iš originalios majų kalbos, reiškia skydą.

Jis visiems yra gerai žinomas dėl to, kad valdė net 68 m., o tai yra ilgiausias žinomas valdymas Amerikos istorijoje.

Senovės miesto karaliaus kapas yra labai stipriai susijęs su astronautų senovėje hipotezėmis. Erichas Von Danikenas savo 1968 m. išleistoje knygoje „Dievų vežėčios“ (angl. „Chariots of the Gods“) šią plokštę reprodukuoja ir lygina raižinius su žmogumi kosminiame laive. Autorius mini ir detales bei lygina šią plokštę su astronautais kosminiame laive projekto „Mercury“ metu.„Sarkofago dangčio centre matome žmogų palinkusį į priekį. Jis turi kaukę ant nosies, naudoja abi rankas kažką kontroliuoti, o jo kairės kojos kulnas yra padėtas tarsi ant pedalo. Galinė dalis nuo jo yra atskirta, jis sėdi sudėtingai sukonstruotoje kėdėje, o už raižinių sienų matome ugneles, kurios tarsi simbolizuoja kosminio laivo išmetimą“, – rašo autorius.

Archeologai atrado kaukę, kuri, manoma, reprezentuoja karalių Pakalą atlikdami išsaugojimo darbus ir archeologinius tyrinėjimus El Palacio, Čiapase, Meksikoje. Ekspertai praneša, kad be kaukės jie rado ir įvairių objektų skirtų ritualams, keraminių figūrėlių, išraižytų kaulų ir titnago.

„Tai nėra Dievo reprezentacija. Pažiūrėjus į kai kuriuos paveikslėlius, tikėtina, jog tai tikrai Pakalas Didysis. Mes tuo pakankamai įsitikinę. Po kauke buvo statulėlių, keramikos dirbinių, mažų plokštelių ir daug žuvų kaulų, kas rodo santykį su vandeniu“, – sako archeologas, Arnoldas Gonzalezas.

Remiantis Meksikos nacionaliniu antropologijos ir istorijos instituto (INAH) pranešimu, archeologai dar atrado pastato, dažniausiai vadinamu Casa C, pamatų liekanas.Karaliaus Pakalo biustas buvo sukonstruotas atliekant išsaugojimo darbus, skirtus išspręsti vandens kaupimosi problemą rytiniame, taip vadinamo „Namo E“, kiemelyje.

Šis atradimas yra pirmų išsaugojimo darbų rezultatas, kuriuos nusprendė atlikti Meksikos kultūros ministerija per INAH su JAV ambasados Meksikoje parama.

Parengta pagal ancient-code.com

Šaltinis: Technologijos.lt ir Lrytas.lt

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
inkognito

Ten ne raketa,o erdvėlaivio schema su antigravitaciniu torsionio lauko varytuvu,tik čia išgraviruota truputį tobulesnė schema palyginus su mano kuriama,ten kur jūs manote kad liepsnos liežuviai realiai yra imploziniai skysčio srautai generuojantys antigravitacinę levitacija,labai įdomi schema kur jis valdo pedalo pagalba sklendes atidarančias ir uždarančias srauto tekėjimo kanalus.Kairėje pusėje matomas tas kanalas užspaustas o dešinėje atidarytas ir tai ne skulptoriaus klaida,o detalus techninis brėžinys. Ačių,- asmeniškai man jis buvo labai naudingas dabar galėsiu šiek tiek pakoreguoti ir savajį projektą pagal pamatytą info.

trollolol

Nu dar ko, ka reikes daryt visiems doktarantams egiptologams seniams, kurie prisiekia, kad piramides isdroze su variniais saukstais??? Tiesa yra viena, ka jie skelbia. Visa kita, anomalijos Muahahahahahaha

Krapštukas

.. neturėjo jie tada “varinių šaukštų”, viską išskaptavo mediniais dantų krapštukais!

Taip pat skaitykite