Išsirinkite lūpdažį ir ji jums papasakos apie jūsų asmenybęPasirinkimas kurį darome kiekvieną dieną prieš išeidami iš namų, gali turėti gerokai didesnę reikšmę nei mes galvojome.Todėl nenuostabu, kad lūpdažio spalva kuria pasirenka moteris gali daug ką papasakoti apie ją.

Ryškiai raudonas lūpdažis
Tai pasitikėjimas savimi. Jei jūs pasirinkote ryškiai raudoną lūpdažį – parodote pasauliui, kad esate aistringa. Jums patinka, kai jumis žavisi, ir jūs neprieštaraujate jei kiti mato jūsų jausmingąją pusę.
Tiems kuriems trūksta drąsos ir pasitikėjimo savimi, raudonas lūpdažis jums gali padėti labiau pasitikėti savimi.

Alyvinė
Tai paprastai lūpdažis, kuris yra ne toks ryškus, ir jame yra purpurinės ir pilkos atspalvių. Alyvmedžių lūpdažis – tai rambė . Ši spalva rodo, kad jūs tiksliai žinote, ką darote. Jūs esate organizuota ir kantri. Mėgtate viską kruopščiai suplanuoti iš anksto.

Šviesiai raudona
Tai kuklumo spalva. Jei jūs naudojatės šios spalvos lūpdažiu, tai reiškia, jog esate ramus žmogus. Tačiau tai nereiškia, kad esate nuobodus žmogus. Jūsų vidinis pasaulis yra labai išvystytas.

Persikinė
Šis atspalvis rodo, kad esate geras ir dosnus žmogus. Jūs rūpinatės savo šeima ir draugais. Galite dažytis šia spalva, kad nepažįstami žmonės apie jus susidarytų geresnį įspudį.

Rausva
Jei naudojate rožinį lūpdažį, tu esi ta, kuris džiaugiasi. Šis atspalvis pasakoja pasauliui, kad jums patinka mielūs ir malonūs dalykai. Jūs mylite vaikus ir gyvūnus.

Smėlio spalvos
Jūs manote, kad esate giliai susijęs su gamta, gyvūnais ir pasauliu esančiu aplink jus. uvokiate prasmę visko, ką matote ir darote.

Mėlyna, žalia, geltona ir pan. – tai viskas apie kūrybiškumą
Kai pritaikote šias spalvas, tai reiškia, kad turite lakią vaizduotę. Galite būti introvertė ar ekstrovertė, bet kūrybiškumas ir meniškumas užima didžiausią jūsų gyvenimo dalį.

Juoda
Juodoji lūpdažis nereiškia, kad esate neigiamas ar blogas žmogus, tai reiškia, kad turite tamsią pusę.Turbūt tamsioji jūsų pusė, tai humoro jausmas.

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Nikss

Kas cia tas nesamones sudarineja matyt sarlatane vaiva budraisudyte

Taip pat skaitykite