Maginės kačių savybės pagal jų spalvą: ką neįtikėtino savyje turi jūsų katė?

Katės yra vieni gražiausių gyvūnų pasaulyje. Jų aura yra tokia didelė, kad apima ne tik konkretų asmenį, bet ir jo šeimą, namus ir teritoriją. Būtent todėl jūs turite suprasti, kad kai katė trinasi prie Jūsų kojų, ji ne tik bando pasiekti savo, bet ji tuo pačiu dalijasi savo stebuklinga astraline jėga.

 

Ezoterikai tvirtina, kad visos katės turi ne tik savitą energiją, tačiau ir tam tikras magines savybes. Būtent katės spalva turi didelę įtaką žmogui ir gali pakeisti net jo likimą.

 

Melsva (pilka, dūmų)

 

Šios spalvos katės dar yra vadinamos vaisingumo deivės Frėjos pasiuntinėmis. Dažniausiai būna paslaptingos ir tylios, o Tailande egzistuoja paprotys tokias kates dovanoti nuotakoms tam, kad deivė Frėja apdovanotų vaisingumų.

 

Ten, kur gyvena tokios katės, dažniausiai juntama laimę, meilę ir šiltas namų jausmas. Taip pat tikima, kad šios katės atnešą sėkmę moteriškos giminės atstovėms.

 

Balta

 

Baltos katės simbolizuoja Mėnulio jėgą ir visas jo paslaptingas savybes. Teigiama, kad tokios katės turi didelę gydymo galią, nuima skausmą, žino kada “pakrauti” žmogų energetiškai.

 

Šios spalvos katės ramiai gyvena tik tuose namuose, kur juntamas gėris ir tarpusavio supratimas. Kitais atvejais, katės gali būti irzlios ar net bandyti bėgti iš “neigiamų” namų.

 

“Ryžos” (raudonos)

 

Saulės energijos katės, kurios ypatingai myli vyrus. Šios spalvos katės pritraukia pinigus, taip pat kuria namų pilnatvės jausmą.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Padeda žmonėms, kurių gyvenimas yra susijęs su rizika ir sunkiu fiziniu krūviu.

 

Juoda

 

Mitais apipintos juodos katės puikiai susidoroja su žmonėmis, kurie jums linki pikto. Jos tarsi dulkių siurbliai išsiurbia visą negatyvą iš namų, perfiltruoja ir palieka “gaivų” būsto plotą.

 

Tikima, kad tokios katės padeda išvengti nužiūrėjimų, taip pat apsaugo nuo nesėkmių.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Dvispalvė (oranžinė su baltu, juoda su baltu ar pilka su baltu)

 

Laikoma talismanu, suteikia šeimos laimę. Tokios katės aura yra tokia didelė, kad apima ne tik tam tikrą asmenį, bet ir jo šeimą, namus ir teritoriją, kuri, jos nuomone, yra jos.

 

Tokios katės taip pat laikomos geriausiais sargybiniais namuose nuo blogo.

 

Trispalvė (juoda, balta ir „ryža“)

 

Suteikia savininkui laimę, ypatingą apsaugą ir apsaugo namą nuo ugnies. Šios katės astraliniai sugebėjimai yra tokie stiprūs, kad ji gali lengvai įveikti bet kokį kitą nematomą astralinį kūną (pvz. blogos dvasios).

 

Suteikia sėkmę, šviesą, įdomų požiūrį į situacijas, netgi labiausiai kritišką, įkvepia juoką ir entuziazmą.

 

Jeigu jūsų katės raštai ar spalvos susipina, reikia žiūrėti kokia spalva labiau dominuoja. Kurios spalvos ar spalvų daugiau – tokie ir katės maginiai sugebėjimai.

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
cortesas

o kur ruda ar rusva spalva,sakyčiau nuotraukoje būtent tokios dominuojančios kailio spalvos gyvūnėlis?

Taip pat skaitykite