Sutuoktiniai, pragyvenę kartu 65 metus, mirė 65 minučių skirtumu

Nors mokslininkai bando meilę paaiškinti kaip cheminiais procesais vykstančiais mūsų smegenyse, daug labiau tikėtina, kad meilė tai nepažinta ir labai stipri energija.

 

JAV Pensilvanijos sutuoktiniai, pragyvenę kartu 65 metus, mirė 65 minučių skirtumu.

 

Marjorie Landis mirė Pensilvanijos ligoninėje po ilgai trukusios ligos.

 

Paskutinėmis Marjorie gyvenimo akimirkomis, šalia senolės visuomet buvo ir jos vyras, 89-erių metų Jamesas Landis. Atsisveikindamas jis žmonai pasakė: „Viskas gerai, aš myliu tave. Mes kartu nugyvenome daug nuostabių akimirkų. Pažadu tau, kad mes vėl greitai susitiksime”.

 

Prabėgus šiek tiek daugiau nei valandai po žmonos mirties, Jamesui pasidarė negera, ir jis mirė nuo širdies priepuolio. Oficialus mirties laikas – 65 minutės po žmonos mirties.

 

“Jie negalėjo gyventi atskirai. Tai buvo meilė nuo pirmo žvilgsnio. Pragyveno kartu 65 metus, o atskirai buvo tik 65 minutes”, – sakė poros anūkė.

 

Mokslininkų tarpe egzistuoja nevieša hipotezė, kad bendrais santuokos gyvenimo metais, atsiranda nematomos ryšys tarp sutuoktinių širdies ritmų, o jam nutrūkus, tai gali privesti prie širdies sustojimo.

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
ąąąąąąąąąą

Mirus mano krikšto mamai, po pusmečio mirė ir jos vyras, su kuriuo ji pragyveno virš penkiasdešimt metų. Mirus močiutei, senelis mirė po mėnesio. jie irgi kartu pragyveno virš penkiasdešimt metų. Tikiu, kad tai ne šiaip sau sutapimai…

tyyr

paprastas sutapimas.

Laiko kontrolė

Daugiau nei valandos o ne minutės ką čia meluojat niekšai

Taip pat skaitykite