The Sour Toe – kokteilis su nupjautu žmogaus kojos pirštu

Kanadoje, Doson Sityje, yra baras, kuriame galite paragauti alkoholio burnelės su kiek neįprastu ingridientu – nupjautu žmogaus kojos pirštu… Tie drąsuoliai, kurie nori paragauti pagarsėjusi „Sūraus piršto“ kokteilio turi sumokėti 5 dolerių piršto mokestį, o gerdami – tik priliesti pirštą lūpomis ir jokiu būdu jo nepraryti. Tačiau praėjusį savaitgalį kažkas šią taisyklę pažeidė, praneša odditycentras.com.

 

 

Jukone paplitusi tradicija gerti burneles su nupjautu pirštu siekia aštunto dešimtmečio pradžią, kai ekscentriškas baržos kapitonas Dickas Stevensonas rado senoje trobelėje žmogaus kojos pirštą, įsimetė jį į taurę su šampanu ir tokiu būdu sukūrė „Sūraus piršto“ kokteilį. Per pastaruosius 40 metu Doson Sityje įsikūręs „Downtown Hotel“ padarė daugiau nei 52 tūkstančius šio keistoko gėrimo iš viso pasaulio čia atvykusiems žmonėms.

 

Terry Lee, baro „Piršto kapitonas“, tvirtina, kad pirštai anksčiau ne kartą atsitiktinai yra patekę į geriančiųjų burnas, tačiau niekas negalėjo pagalvoti, kad kažkas sugebėtų tyčia praryti išties nekaip atrodantį kokteilio ingridientą. Tiesa, baras prevenciškai buvo sukūręs taisyklę, pagal kurią pirštą prarijęs asmuo turėtų sumokėti 500 dolerių baudą.

 

Būtent toks sunkiai suvokiamas atvejis įvyko praėjusį šeštadienį, kai iš Naujojo Orleano atvykęs vyras vardu Joshas užsuko į barą prieš pat jam užsidarant. Jis sumokėjo įprastus 5 dolerius, kad į jo viskio taurelę būtų įdėtas žymusis pirštas.

 

Joshas turėjo „Sūraus piršto“ klubo nario kortelę, ir tai reiškė, kad jis kokteilį su žmogaus pirštu buvo ragavęs jau anksčiau.Joshas vienu gurkšniu išmaukė taurelę – visą skystį kartu su pirštu, numetė ant stalo 500 dolerių ir išėjo.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Į T. Lee klausimą, kur yra pirštas, Joshas ramiai atsakė: „Aš jį prarijau.“ „Buvau šokiruotas“, – prisimena barmenas.„Sūraus piršto“ kokteilis yra pagrindinis miestelio ir baro traukos objektas. Kokteiliui naudojamas pirštas būna tamsiai rudos spalvos, būtinai su nagu.

 

Barui pirštai yra aukojami. Dažniausiai tai būna žmonės, kurie prarado pirštą nelaimingų atsitikimų metu. Neišvengiamai kai kurie pirštai yra jau negyvų žmonių pirštai…

 

T. Lee pasakoja, kad pradingus naudotam pirštui, baras dabar teturi vieną likusį pirštą. „Šiaip turime du pirštus, kai leidžiame vienam pirštui pailsėti, pakeisdami kitu, prailginame jų gyvenimą. Kol vienas pirštas naudojamas, kitas savaitę guli druskoje ir tampa tvirtas, kaip akmuo.

 

Dabar turėsime tik vieną pirštą, turėsime jį nuolatos naudoti…“, – pasakoja jis.Kad situacija niekada nebepasikartotų, baras padidino piršto nurijimo baudą nuo 500 iki 2500 dolerių. Baras taip pat aktyviai ieško naujo amputuoto piršto.

 

 

Rekomenduojami video:


2500
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
paprika [aitrioji]

maniau, kad tas pirstas dirbtinis..o net tikra naudoja= stipru…!!!

shin

nu neskaniai atrodo…..

Eimantas

Kur tiksliau tai yra butu kada malonu paragauti :D

gražka

BL… tik ka pavalgiau

K1LL3R 80Y

eina nx nu cia tai prikolas.

Taip pat skaitykite