2017 m. Rudenio Taro-prognozės visiems Zodiako ženklams

ruduo-taro-prognozesNuotolinio būrimo projektas Vajezau buria dalinasi Taro prognozėmis kiekvienam zodiako ženklui rudeniui.
 
Portalas anomalija.lt primena, jog tai tik bendro pobūdžio kortų apžvalgos, jų labai suasmeninti nederėtų. Norintieji asmeninių, individualių prognozių – gali kreiptis pas Vajezau buria.
 
Taigi, sužinokime kokias bendras tendencijas kortos žada šį rudenį.
 
AVINAS
 
Dabartyje avinai pasirodo gana įkvepiančioje pozicijoje, tarsi, gimstantys iš gilaus vasaros sapno ir pamažu įžengiantys į naujus tikslus, tiesa, į juos žvelgia ne per baimę keliančią rutiną, o per siekį savo darbus paversti kiek įmanoma kūrybiškesniais, atskleisti savo originalumą, sužibėti.

 

Tai – puikus metas kūrybine veikla (fotografija, dizainu, muzika) užsiimantiems avinams, juos įkvėpimas turėtų pastaruoju metu lankyti dažniau. Taip pat rudens pradžia avinus paliesti turėtų ir iš jausminės pusės – įsipareigoję avinai gali savo partnerį atrasti iš naujo, tai įsimylėjimo, susižavėjimo, tyrų jausmų metas. Na, o vienišiems avinams laikas taip pat neatrodo prastas – didesnė tikimybė stipriai įsimylėti, susižavėti, atgaivinti užgesusius jausmus. Avinų iššūkiu rudeniui tampa dėmesys: jo sulauksite nemažai, o ir sieksite jo.

 

Tačiau nelabai mokėsite su gaunamu dėmesiu tvarkytis. Iš vasaros avinai atsineša perdegusias emocijas, kuomet buvo būtinas poilsis, atsitraukimas ne tik nuo darbų, bet ir nuo žmonių. Todėl į rudenį avinai žengia pamažu, nesistengdami iš karto viso pasaulio užkariauti. Jų tikslu rudeniui tampa savarankiškumas, lyderystės savyje auginimas. Ypatingai stiprios jausis avinės, todėl vienišoms leisti rudenį ne taip jau ir baisu turėtų būti: dėmesio sulauksite, bet išliksite nepriklausomos ir jausitės stipriomis.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

Ko avinai nematys: ruduo – pats tinkamiausias ir palankiausias metas tiek tolimesnėms kelionėms, tiek savirealizacijai, dar neatrastų talentų gimimui. Netolimoje ateityje super ypatingo laiko kol kas dar tikėtis nereikėtų: pirmasis rudens mėnuo pasižymės chaosu, kurį pajausite per vidinę būseną, per nesugebėjimą susikaupti – atrodys, kad darbai, kuriuos anksčiau visą laiką taip stropiai atlikdavote, staiga nesiklosto taip paprastai ir lengvai, atrodys, kad neįsėdate į savo vėžes, nes prieš tai kažkur buvote išplaukę.

 

Kortų patarimu tampa didesnis dėmesio nukreipimas į šeimą, giminaičius, namus. Tačiau patys avinai daugiau sieks save nukreipti į karjerą bei materialinės gerovės didinimą na, ir čia atsimuš į savotišką sieną, kurioje ir spręs, kaip sulyginti tuos finansus ir artimus ryšius, kad jie tarpusavyje nesipjautų. Ir jiems pavyks. Rezultate avinai tampa nebepavaldūs rudens melancholijai: jie stiprūs, jie vienoje rankoje turi finansinį stabilumą, kitoje – meilę.

 

JAUTIS

 

Dabartinėje pozicijoje jaučius puola nenumatytos, tačiau ir ne itin skaudžios nesėkmės. Tai kliūtys, kurias jaučiai privalo įveikti, kad įsibėgėtų į rudenį. Jų iššūkiu rudeniui tampa seni ryšiai, nostalgija, kuri stabdys nuo greitesnio naujų planų kūrimo. Kai kuriems jaučiams kortos pataria ir keisti bendravimą su savo atžalomis – čia taip pat laukia sudėtingas metas.

 

Iš vasaros į rudenį jaučiai atsineša nenorą rizikuoti, bėgimą nuo intrigų ir dramų. Netolimoje ateityje kortos pataria nesiimti didelių investicijų, privengti stambesnių pirkinių, nes finansai kol kas linkę banguoti. Jaučių tikslu rudeniui tampa ramybės ir susikaupimo paieškos: kartais norėsis pabėgti nuo viso supančio pasaulio, užsidaryti kažkur, pasislėpti ir, paprasčiausiai, atsipalaiduoti. Ko jaučiai nematys: jaučiams bus sunku pastebėti paprastus, mielus dalykus, mielas smulkmenas, elementarų nuoširdumą jų atžvilgiu: jie bus pernelyg susitelkę į savus rūpesčius, darbus, rutiną, kuri dažnai uždengs akis prieš paprastus, bet gražius dalykus.

 

Kortų patarimas jaučiams: rudenį Jums NIEKUR NEREIKIA SKUBĖTI. Nesistenkite pagreitinti jokių įvykių ir sprendimų, antraip suklysite. Ramybė pas Jus neateis, jei bėgsite paskui ją. Ramybė ateis, kai sustosite. Kortos taip pat pataria pasisaugoti naujų, rimtų kūrimo rudenio eigoje: didelė tikimybė, jog naujai sukurti ryšiai, galiausiai, taps ne tik Jums nenaudingi, tačiau ir gali įskaudinti.

 

Šį rudenį jaučiams didesnė tikimybė ir būti apgautiems, tad likite budrūs. Apie apgavystes užsimena ir rudens rezultate pasirodančios kortos, kurios pataria saugotis ne tik naujų santykių, tačiau ir stebėti esamus, mat čia didesnė tikimybė trečio žmogaus įsikišimui. Svarbūs ir santykiai su draugais – stebėkite jų elgesį, didelė tikimybė, jog už Jūsų nugaros bus kuriamos Jums nenaudingos kalbos, gandai.

 

DVYNIAI

 

Dvyniai rudenį – savo stichijoje: čia pilna dviprasmybių, pasirinkimų ir įtartinai skambėsiančių galimybių. Į rudenį dvyniai žengia taip pat gana dviprasmiškai nusiteikę. Visų pirma, didžiausi iššūkiai laukia meilės srityje, kurioje bus sunku suprasti savo antrąją pusę bei jos poreikius, gali net užklupti jausmas, kad esate, tarsi, iš visai skirtingų pasaulių.

 

Dvyniai gilinsis į savo jausmus, savo emocijas, skraidys savo svajonėse, fantazijose ir iliuzijose (tarp kitko, šį laiką labai šaunu būtų išnaudoti kūrybingumo reikalaujantiems projektams/idėjoms), o realus pasaulis atrodys neaiškus ir miglotas. Todėl daugiausiai dvyniai slėpsis savyje, juos supančiai aplinkai neatskleisdami savo suglumusių jausmų ir tikrųjų minčių. Artimoje ateityje dvyniams derėtų būti atsargesniems: net nepajausite, kaip pasiduosite kažkieno įtakai, priprasite, prisirišite…

 

Na, bet kokie įsipareigojimai ir prisirišimai į Jūsų gyvenimą, praktiškai, veržte veršis, todėl, jei norite išsaugoti savo nepriklausomybę ir nesijausti niekam skolingi, vertėtų bent kol kas iš savo vidinio pasaulio ir plūduriavimo jame ištrūkti, ir racionaliau įvertinti aplink esančią situaciją bei Jus supančius žmones: net ir patys artimiausi gali Jums nebūti naudingi, ir čia omenyje turiu (taip, taip) būtent širdies reikalus. Būtent meilė bus TAS dvynių kabliukas, ant kurio jie gali pakibti, tik, šįkart, ne jų pačių naudai.

 

Likusi dvynių aplinka rudenio aplinkoje bus daugiau nei keista – nors anksčiau turėjote ir jautėte didelį palaikymą, tačiau rudenį, pajausite, jog likote vieni. Ir taip bus ne tik dėl nusigręžusių aplinkinių – tam darys įtaką ir Jūsų pačių jau minėtas paskendimas savyje bei atsiribojimas nuo aplinkinių, kurio nė patys nepastebėsite. Pats ruduo, pasak kortų, nebus ypatingai sunkus – bet kokias kliūtis pavyks įveikti būtent savarankiškų pastangų dėka, o jei dar sugebėsite prie nieko neprisirišti, tuomet ruduo laukia svajingas, šiek tiek kvepiantis vienatve, bet užgrūdinsiantis Jus.

 

VĖŽYS

 

Kiekvieną kartą, kai dėlioju kortas vėžiams, mane stebina jų mokėjimas ir norėjimas nuolat kurti planus, svajoti ir kaskart tikėti, kad visos tos svajos išsipildys, ir labai greit. Panašus vaizdas pasirodo ir šįkart: vėžiai iš vasaros atsineša planavimą, o visą rudenį vėžiai, na, iš esmės, taip pat planuos, kurs, svajos.

 

Esamoje pozicijoje kiek sudėtingesnis laikas rodomas moterims, gimusioms po vėžio ženklu – jos nesijaus savame kailyje, norės paramos iš artimos aplinkos. Tuo tarpu, vyrai pasirodo kiek stipresnėje pozicijoje, jie nepraranda ir savarankiškumo. Iš vasaros vėžiai atsineša nemažai neišpildytų planų, kuriuos tikisi perkelti į rudenį. Netolimoje ateityje galima, žinoma, ir toliau svajoti, tačiau reikėtų susilaikyti nuo tokių svajonių realizavimo, kurios reikalaus ir piniginių investicijų – laikas finansiniams reikalams neatrodo palankus, daug svarbiau kol kas būtų taupyti.

 

Visą rudenį vėžiai norės DAUG, bet kai pajaus, kad ne visiems jų norams kol kas lemta išsipildyti, gali ir prie emociškai sudėtingesnių etapų prieiti – čia kortos kalba apie jausmą, jog rankos surakintos, jog nejaučiamas progresas. Tiesa, tokie periodai nesitęs ilgai. Daugiausiai dėmesio derėtų skirti, visgi, ne meilės, o būtent materialiems reikalams – pinigams, karjerai. Kalbant apie meilę, didelių kliūčių čia kol kas nematyti.

 

Jei leisite meilės reikalams klostytis savaime, jie savaime į savas vietas ir susidėlios – čia nereikalingas nei Jūsų spaudimas, nei desperatiškas pokyčių laukimas. Šis ruduo, paprasčiausiai, skirtas ne tiek iniciatyvai ties jausmų puoselėjimu imtis, kiek laisvės suteikimui natūraliam jų vystymuisi ar gimimui. Vieniši vėžiai rudenį turės galimybių susižavėti ir įsimylėti, tačiau tie jausmai, didelė tikimybė, bus apgaulingi. Kaip ir buvo pradėtas ruduo, taip ir bus užbaigtas: gražiais norais ir svajonėmis.

 

LIŪTAS

 

Šiuo metu liūtus kortos rodo kaip kiek išsiblaškiusius ir pasimetusius. Tai visų pirma, atsiliepia per karjeros sritį, kurioje jie stokoja susikaupimo ir motyvacijos, o jos nesulaukia ir iš aplinkos. Liūtų iššūkiu rudeniui tampa jų stichijos – ugnies – susigrąžinimas ir išlaikymas savyje.

 

Jiems reikalingas tas postūmis, kuris juose vėl įžiebtų aistrą, reikalingas spyris, kuris juos išjudintų ir priverstų siekti naujų tikslų, naujų pradžių, kuris juos, paprasčiausiai, sugrąžintų į tą vietą, kurioje jie ir priklauso – ugningą, entuziastingą, suteikiančią pasitikėjimo savimi, aistros. Tokį pasimetimą liūtai atsinešė dar iš vasaros, kuomet aplinkiniams stengėsi įrodyti esantys stiprūs ir nepriklausomi, tačiau savo viduje jie jautėsi kovojantys mūšyje, kuriame jų pralaimėjimas nulemtas.

 

Čia kortos kalba apie kiek desperatišką būseną, kuomet tikslai ir prioritetai išsibarstę, pasitikėjimas savimi – nebe toks, koks buvo anksčiau, tačiau vis dar stengiamasi grįžti į senas vėžes, ir tai, žinoma, pagirtina. Artimiausi dveji mėnesiai liūtams staigių permainų nepažadės, jiems vis dar bus sunku įsitvirtinti savose rogėse ir pasijausti lyderiais. Jie daugiau koncentruosis į tolimesnę ateitį, lauks ateinančių metų, kuriais žadės nuversti kalnus ir sau įrodyti gebantys žymiai daugiau nei galėjo iki tol. Priešingai nei kitų ženklų dėlionėse, rudenį liūtai turėtų nebijoti remtis į juos supančią aplinką – artimieji bus nusiteikę palaikyti, padėti susiorientuoti išsibarsčiusiuose tiksluose ir planuose, tad užnugaris tikrai bus, ir jis bus ne bet koks.

 

Kad ir kaip bebūtų keista, tačiau liūtams ruduo tinkamas visokiems neįdomiems reikalams, susijusiems su valstybinėmis institucijomis tvarkyti, tame tarpe ir skyryboms. Kalbant apie meilės reikalus, kur kas palankesnė atrodo antroji rudens pusė, kuomet atradę daugiau ramybės savyje ir pamažu įkūrę ugnį, jie sugebės ja pasidalinti ir su kitais. Tokiu būdu sulauks daugiau dėmesio iš priešingos lyties atstovų, taps labiau pastebimi ir įvertinami.

 

MERGELĖ

 

Mergelės vis dar išlaiko savo taktiškumą aplinkinių atžvilgiu, tačiau vis tiek pernelyg arti į savo gyvenimą neprisileidžia žmonių, išlaiko atstumą. Ir kad ir kokios gražios būtų daugystės kuriamos, mergelės išlieka ramios bei draugiškos, tačiau aplink save vis tiek stato barikadas, kurios saugo jas nuo nenaudingų ar įtartinų žmonių. Mergelių iššūkiu rudeniui būtent tampa moteriškoji lytis: tai ne pats geriausias laikas kurti naujas draugystes su moteriškosios lyties atstovėmis, mat mergelės, energijos požiūriu, bus silpnesnės, lengviau tą energiją kitiems atiduos.

 

Artima ateitis po mergelių ženklu gimusiems žmonėms atrodo veikli ir judri: veikti tikrai bus ką, o ir nemažai gims naujų planų bei idėjų, kurias skubėsite įgyvendinti. Visgi, ne visur mergelės norės skubėti. Jų tikslu tampa troškimų produktyvus įgyvendinimas bei progresas nesiverčiant per galvą ir pernelyg savęs neišvarginant – ir taip bus, kas vargins.

 

Na, o mergelių darbas bus sklandus, kruopštus ir nepaliekantis neužbaigtų galų. Kortos pabrėžia, jog veiklus ruduo dar negarantuos puikios finansinės padėties, mat ji atsiliks, ir pasistūmėti priekin turėtų tik nuo ateinančių metų. Kortų patarimas rudeniui mergelėms: tai puikus metas ne tik karjeros, tačiau ir meilės srityje. Įsipareigojusios mergelės turėtų pajusti jausmų atgimimą, na, o vienišoms mergelėms, pasak kortų, didelė tikimybė sulaukti seniai išsvajoto jaunikio/nuotakos – būtent įsimylėjimą, šiltus jausmus ir romantiką antroje dėlionės dalyje pažymi kortos.

 

Tačiau jos taip pat pabrėžia, jog nauji jausmai taps daugiau žadantys tik tuomet, jei nebijosite rizikuoti. O rizikuoti teks. Ir Jūs tai bijosite padaryti, mat vis dar bus užsilikęs Jūsų įtarumas bei nenoras prisileisti bet ko į savo gyvenimą. Todėl kortos pataria geriau apmąstyti kiekvieną žmogų bei jo intencijas – galbūt ne visi tokie blogi, kokie atrodo?

 

SVARSTYKLĖS

 

Pastaruoju metu daug ramybės svarstyklėms surasti nepavyks: aplink į įvykių sūkurį temps dramos ir intrigos, nesusipratimai, nesusikalbėjimas net su artimiausiais žmonėmis, o tai, žinoma, vargins. Svarstyklėms nepavyks išlikti objektyvioms, kaip tai yra įprasta, todėl chaosas, ateinantis iš aplinkos, kels įtampą. Svarstyklių iššūkiu rudeniui tampa savęs išjudinimas – daugiau bus telkiamasi jau ties ateinančių metų planais ir tikslais, laukiama kažko svarbaus ir kažko didelio, kas gyvenimą pakeistų.

 

Tačiau kortos pataria nenuvertinti savo galimybių, ir dar rudenį pasistengti save ir savo aplinką pakreipti sau naudingesne linkme. Iš vasaros į rudenį stipresnės atkeliauja po svarstyklių ženklu gimusios moterys: jos kiek tvirčiau atstovės laukiančias dramas ir nesusipratimus, jausis savarankiškomis.

 

Tuo tarpu, artimoje ateityje stulbinančių pokyčių vykti neturėtų: kortos kalba apie svarstyklių norą pokyčiams, tačiau ir tuo pačiu sekančią baimę, jog bet kokie kardinalesni pokyčiai atims iš jų stabilumą. Todėl jiems nebus kol kas ryžtamasi. Svarstykles rudenį lankys praeities prisiminimai, gali grįžti seni ryšiai, užgimti seni jausmai, persekios maloni nostalgija. Atžalų turinčios svarstyklės daugiau laiko skirs vaikams.

 

Ko svarstyklės rudenį nematys: visgi, tai ne itin produktyvus metas. Būtent rudenį reikėtų apgalvoti, kokios Jūsų pastangos Jums atsiperka, o kurios tik atima energiją, bet neatneša naudos, mat, atrodys, kad dirbate ir stengiatės daug, tačiau progresas išlieka mažas. Visą rudenį svarstyklės orientuosis į laukimą, todėl priekin ir judės gana lėtai.

 

Meilėje svarstyklėms ruduo svarbus senų ryšių atžvilgiu – didesnė tikimybė atkurti prarastus santykius arba sulaukti šešėlių iš meilės praeities. Tuo tarpu, įsipareigojusios svarstyklės didelio pasistūmėjimo santykiuose pajausti neturėtų. Pats ruduo – ne toks ir blogas. Jį palankesniu paversti pavyks atsikračius nereikalingų atsakomybių ir pareigų bei nusprendus neatidėlioti ryžtingumo reikalaujančių sprendimų.

 

SKORPIONAS

 

Skorpionų iššūkiu rudeniui tampa svyruosiantys finansai bei vis stiprėsiantis poreikis įrodyti kitiems savo vertę – skorpionai rudenį stokos dėmesio ir pripažinimo, todėl stengsis parodyti, kad yra verti daugiau nei atrodo kitiems. Skorpionų tikslu rudeniui tampa senų nuoskaudų nurijimas ir atsikratymas jomis. Panašu, jog ruduo sėkmingas metas skorpionams meilėje: čia pasirodančios kortos užsimena, kad patys skorpionai ilgokai nesugebės suprasti ir įvertinti savo galimybių bei teigiamai jų atžvilgiu susiklosčiusios situacijos, na, o kortos ties meilės sritimi pasirodo, išties, geros: nors didelę dėmesio dalį atims atsidavimas karjerai, tačiau akiratyje vieniši skorpionai turėtų sulaukti netgi labai šiltų ir nuoširdžių ryšių pradžios.

 

Tuo tarpu, įsipareigoję skorpionai turės visas galimybes netrukdomi puoselėti jau esamus ryšius, juos stiprinti – santykiai didelių išbandymų patirti neturėtų. Ruduo skorpionams itin palankus tolimesnėms kelionėms, transporto įsigijimui. Artimoje ateityje turėtų užkariauti didesnės energijos kiekis, norėsis eiti, veikti, judėti, daryti, todėl vietoje stovima tikrai nebus.

 

Dar pirmasis rudens mėnesis kortų įvardijamas kaip produktyvus ir veiklus metas, kuomet daugiausiai dėmesio ir bus nukreipta į asmeninių tikslų įgyvendinimą, o ne pasiaukojimą dėl kitų. Tiesa, nors finansinė padėtis ypatingos laimės ir neteiks, nereikėtų būtent į ją savo energijos nukreipti: finansai vysis Jūsų augimą karjeroje, tačiau vis tiek atsiliks. Nereikėtų nuvertinti ir supančios aplinkos: antroje rudens dalyje pavyks sulaukti daugiau palaikymo ir motyvacijos, tad entuziazmas ir pasitikėjimas savimi augs.

 

ŠAULYS

 

Dabartinis metas šauliams – šiek tiek grėsmingas ir paslaptingas. Minėtoji grėsmė iškyla iš jų pačių neteisingai susidaromų iliuzijų bei planų, kuriems trūksta pagrįstumo. Tai metas, kuomet galima susidaryti neteisingus įspūdžius, ne taip suprasti situacijas, susikurti mintyse daug svajonių, kurioms nebus suteikiamas pagrindas būti įgyvendintomis.

 

Šaulių iššūkiu rudeniui tampa santykiai su šeima, artimaisiais. Dėmesio šauliai sulauks nemažai ir tikrai nesijaus nei apleisti, nei vieniši, o ir patys į gaunamą dėmesį tinkamai atsakys. Tai palankus metas neįsipareigojusiems šauliams, mat tų ryšių nusimato ne vienas. Šauliai rudenį rodomi kaip, tarsi, atjaunėję, o ir patiems norėsis ne būti įsikabinus į esamą, jau sukurtą pagrindą, o išmėginti naujus dalykus, kaupti naujas patirtis.

 

Jie jausis drąsesni, entuziastingesni, energingesni, jų galvose kils naujos, originalios idėjos, kuriomis norėsis pasidalinti, tad rudens melancholija šaulius, panašu, jog aplenks. Gana sėkmingas laikas ir finansų bei karjeros srityse: rudenį didesnė tikimybė susirasti papildomą pajamų šaltinį, o ir laviruoti vienu metu tarp finansinių bei meilės reikalų nebeatrodys taip sudėtinga, kaip kad buvo anksčiau.

 

Iš esmės, sėkmingesnė antroji rudens dalis, kuomet šauliai turėtų prieiti didesnį stabilumą: pavyks sėkmingai susitvarkyti su nenumatytomis išlaidomis, netgi, pagerinti finansinę situaciją, o meilės sritis, kad ir kaip bebūtų reta, bet nenukentės. Šauliai rudenį išmoks jausti ramybę savyje, tuo pačiu, nepasiduodant vienatvei ir neatsitraukiant nuo juos supsiančios aplinkos, neprarandant savasties.

 

OŽIARAGIS

 

Ožiaragiai taip pat rudens melancholijai pasiduoti linkę nebus. Artimu metu turėtų daugiau remtis į šeimą, namus, artimuosius, daugiau laiko praleisti nedidelėse, jaukiose, savose erdvėse. Jų iššūkiu rudeniui tampa savasties išsaugojimas bei tobulėjimas: daugiau dėmesio bus skiriama ne tik vidinio pasaulio pokyčiams, tačiau ir fizinei išvaizdai, grožio puoselėjimui.

 

Moterys sieks savyje iššaukti moteriškumą, seksualumą, fizinį patrauklumą, tokiu būdu padidindamos pasitikėjimą savimi. Iš vasaros ožiaragiai atsineša sulėtėjusius sprendimus – jie mokėsi geriau pagalvoti prieš pasiryždami naujų idėjų realizavimui, ir rudenį per galvą skubėdami nesivers.

 

Artima ateitis sėkminga finansų atžvilgiu, tuo tarpu, laiko bendravimui su artimaisiais gali ir pristigti. Nepaisant to, širdies reikalai nukentėti gali nebent tik rudens viduryje, kuomet didesnė tikimybė pasimesti planų gausoje ir atitrūkti nuo jausminių ryšių. Bet kuriuo atveju, ruduo ožiaragiams – perspektyvių ir kokybiškų įsipareigojimų metas.

 

Jis palankus tiek naujiems darbo ryšiams, tiek meilės ryšiams sukurti. Antroje rudens dalyje ožiaragiai jausis laisvesni, galintys daugiau parodyti pasauliui savęs ir savo gabumų. Vyrai ožiaragiai rudenį jausis tapę stipresni, turintys daugiau galimybių lyderiauti. Tuo tarpu, moterys ožiaragės sieks keistis pačios, pritraukti kitų dėmesį, nustebinti.

 

VANDENIS

 

Vandeniai buvo, yra ir lieka savo tvirtovėje, į kurią ne valia bet ką įsileisti. Juos supantis pasaulis mažas, jie gyvena savo atskirame pasaulyje, savo erdvėje, kurią siekia paversti kiek įmanoma tvirtesne, saugesne. Vandenių iššūkiu rudeniui tampa klausimas, kaip jiems geriau atsiskleisti, kaip jiems paspartinti progresą savo gyvenimuose, nes viskas, atrodys, vyksta gana lėtai, ir ne pagal jų pačių norus.

 

Iš vasaros vandeniai atsineša viduje tūnantį jausmą, kad jie bus laimingesni, jei pasauliui apie savo nesėkmes ir sėkmes nešauks, jei išlaikys nedidelį patikimų žmonių ratą, tačiau bent jaustis suprasti ir nesulauks įtampos. Todėl išlieka neatsivėrę, nes jiems taip, tiesiog, geriau.

 

Vandenėms moteris artima ateitis žada geresnę, palankesnę finansinę situaciją, šiuo aspektu gana saugiai turėtų pasijausti ir vyrai. Tačiau pats ruduo nėra siejamas vien tik su finansinės padėties stiprinimu – maždaug nuo rudens vidurio iki tol pasitaisiusi situacija ir vėl ims kelti daugiau nerimo, tuomet bus imama orientuotis į širdies reikalus.

 

Įsipareigojusiems vandeniams kortos pataria daugiau dėmesio skirti švelnumo, romantikos į santykius sugrąžinimui, na, o vienišiems vandeniams – palankus metas tiek įsimylėti, tiek sulaukti žavingo žmogaus, kuris sukels šiek tiek prieštaringus jausmus: nors dėmesys ir džiugins, tačiau nepatiklumo jausmas išliks. Visgi, daugiausiai vandeniai iš rudens laimės susitelkę į mokslus, naujas žinias. Šis ruduo palankus besimokantiems, studijuojantiems ir savo žinias kitiems perduodantiems žmonėms, gimusiems po vandenio ženklu: žinios bus perduodamos lengviau, o įgyjama nauja informacija įsisavinama greičiau.

 

ŽUVYS

 

Panašu, jog rudens melancholija jautriąsias žuvis palies stipriausiai. Tačiau tai nereiškia, jog visus tris rudens mėnesius teks praleisti su gumulu gerklėje ir ašaromis akyse – nors metas emociniu atžvilgiu bus ir sudėtingas, o žuvų nuotaikos – banguojančios, visgi, žuvims pavyks rudenį paversti produktyviu.

 

Jų iššūkiu taps finansinė padėtis, kurią jau antroje rudens pusėje pavyks stabilizuoti ir apversti savo naudai. Žuvys nesitikės, kad ruduo bus toks veiklus ir kupinas užduočių. Tačiau tai sėkmingas metas tiek karjeroje, tiek savarankiškiems projektams įgyvendinti.

 

Kortos nepataria šį rudenį imtis didelių investicijų ar planuoti stambių pirkinių, taip pat tai nepalankus laikas ir biurokratinių reikalų tvarkymui. Tačiau palankus užbaigti ore pakibusius darbus, palankus laikas nutraukti nebenaudingus ryšius.

 

Visi veiksmai orientuoti ne tiek į naujas pradžias, kiek į senųjų procesų užbaigimą. Kadangi ruduo nusimato veiklus ir darbingas, nuo to šiek tiek nukentės meilės reikalai: žuvims norėsis daugiau romantikos ir švelnumo, tačiau ir pačios jos nesugebės pakankamo indėlio į širdies reikalus įdėti, tad aistros ir jausmų atgimimas nusikels jau į vėlesnį periodą.

 

Parengė: nuotolinio būrimo projektas Vajezau buria

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
nesvarbu

Įdomu man patinka domėtis horoskopai aš tikiu ir net tiesa apie mane rašo ir bei su kuriuo aš bendrauju žmogumi irgi tiesa rašo liuks daugiau ikelkite apie horoskopus man įdomu paskaityti

Taip pat skaitykite