NASA ieško žmogaus, galinčio apsaugoti Žemę nuo ateivių

ateivis-nasaPranešama, kad NASA atsirado nauja, labai gerai apmokama darbo vieta. Tiesa, tikriausiai nemažai žmonių ryžtųsi prisiimti šį darbą net jei būtų mokamas tik minimalus atlyginimas, nes šio darbo aprašas – tarsi iš kokio fantastinio filmo. Ar norėtumėte ginti Žemę nuo ateivių? Taip, būtent tokio specialisto NASA ir ieško, rašo technologijos.lt.
 
Skamba kaip kokio prasto juokelio pradžia ar ištrauka iš „Vyrai juodais drabužiais“ filmo? Gali būti, tačiau tai – visiška tiesa. NASA organizacijai reikalingas specialistas, galintis apsaugoti mūsų planetą nuo nežemiškų gyvybės formų taršos ir kitas planetas nuo Žemės gyventojų. Už tai bus mokama pakankamai įspūdinga alga – 124-187 tūkstančiai JAV dolerių per metus.
 
Aišku, kaip jau supratote, darbas ne kiekvienam ir nėra toks, kokį įsivaizduojate. Lazeriniais ginklais į ateivių laivus šaudyti neteks, nereikės akis į akį susigrumti su neprašytais mūsų planetos svečiais ir niekas medalių už šį darbą nedalins. NASA laikosi taisyklės, kad iš Žemės į kitas planetas negali būti išsiųsti jokie vietiniai organizmai, galintys užteršti kitas Saulės sistemos planetas.

 

Atrodo, kad taisyklė gana keista – ką mūsų bakterijos ir taip veiktų, pavyzdžiui, Marse? Tačiau masiškas žemiškų gyvybės formų transportavimas į kitą planetą gali pradėti keisti jos mikroskopinį paveikslą ar, labiau tikėtina, sujaukti tyrimo rezultatus. Koks nors robotas Marse galėtų aptikti organinių medžiagų, kurios būtų laikomos gyvybe kitoje planetoje, o paskui paaiškėtų, kad šiuos organizmus ten netyčia pasiuntė NASA.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Tos pačios taisyklės ragina užtikrinti, kad į Žemę iš kitų planetų su mėginiais grįžtantys robotai neužterštų mūsų namų nežemiškomis gyvybės formomis. Tai – labai rimta užduotis. Nors gali pasirodyti, kad patyrinėti kitos planetos bakterijas būtų labai įdomu ir vertinga, nesuvaldytos jos gali sukelti itin skaudžių padarinių. Jos gali paveikti ištisas ekosistemas, o ir žmonių imuninė sistema nėra pasiruošusi joms atremti.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Taigi, NASA ieško puikiai šią sritį išmanančio mokslininko. Tokių specialistų organizacijoje yra tik du, vienam iš jų pasitraukus atlaisvėjo vieta, tačiau akivaizdu, kad ji greitai bus užpildyta. Sutartis bus pasirašoma trims metams su galimybe ją pratęsti dar dviem.

 

Rekomenduojami video:


2500
3 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Casiacas

O tai kometose ir asteroiduose, visikiuose kituose dangaus kunuose atseit nali būti bakteriju ar dar ko. Jie tai laisvai krenta ant žemės.

ahaha

as jau CV nusiunciau, laukiu atsakymo gal priims :)

Auksiukas

Tai jeigu ieško, reiškia yra atevių.

Casiacas

Turbūt neatidžiai skaitei straipsni. Nebent tik pavadinima perskaitei ir drėbei komentara. Tada sutikčiau su tavim. Bet čia šiaip apie visokius mikro organizmus ir bakterijas esmė, kaip pvz iš marso parsigabenus koki akmens luita ir jame radus kokia bakterija neužsikresti nes mūsų dnr jos neatpažins ir užsikrėtus gali išmirti daugybė žmoniu ir pan.

Casiacas

Siaip straipsnio pavadinimas perdėm burbulas.

ahaha

kaip jus nesuprantat jus bukagalviai! raso mikrobai, bakterijos ir t.t cia yra tik maskuote!!!!! kad nesukelt panikos beieskant darbuotoju, o jiem paskui prazonduos, praplaus smegenis ir bus ateiviu tvarkos priziuretojai! Peace aliens!

Casecas

Siaip tai pakomentavau teksta ką juom norėta parasyt, o kas ten kaip tarp eilučiu rašoma nesigilinu. Palieku kiekvieno vaizduotei. Nes mano nuomone niekam neidomi nes as niekas iš niekur…

Taip pat skaitykite