Eteriniai parazitai: ką apie juos žinome ir kaip nuo jų apsisaugoti?

eteriniai-parazitaiGana daug žmonių girdėjo apie prakeikimus, nužiūrėjimus, vaiduoklius, energetinius vampyrus ir k.t. Tačiau paklausus konkrečiai, tai mažai kas gali apibūdinti tą reiškinį ir kaip visa tai veikia, rašo Andrianas Krutoguzenko tinklalapyje andrianas.lt.

 

Aišku visų pirma čia kaltas mokslas, kuris to nepripažįsta, nes neturi instrumentų šių reiškinių tyrinėjimui. Bažnyčios institucijos tarsi pripažįsta tai, tarsi ne, nes tai psichologinė-finansinė organizacija siekianti kuo daugiau žmonių padaryti priklausomais nuo jų. Jiems reikia kuo daugiau mistikos, nervų virpuliukų ir „stebuklų“ po bažnyčios sparneliu.

 

Pakalbėkim kol kas tik apie paprasčiausius energetinius parazitus. Žinom mes apie eterines esybes ar nežinom, bet jos yra ir jos veikia. Tai informacinės energetinės esybės, turinčios savo vibracijų lygį, energijos kiekį. Jos maitinasi rezonansinėmis vibracijomis iš aplinkos, kitų esybių.

 

Joms nesvarbu ar tai gyvūnas, ar žmogus, ar geopatogeninė zona. Joms svarbi pati energija, kuri savo vibracija artima tų esybių vibracijoms. Užtenka žmogui susinervinti, „užsidegti“ ir jau į jį atkreips dėmesį eterinės esybės. Jei susinervinimas išlieka kurį tai laiką, tai jau prie žmogaus prisitvirtina viena ar kelios eterinės esybės, kurioms ta energija su tokia vibracija tinka. Paprastai esybės tvirtinasi prie tų vietų, kur vyksta intensyvus spinduliavimas.

 

Jei žmogus po kurio laiko nurimsta, susibalansuoja, tai energetinės esybės turi tris išeitis : atsikabinti ir ieškoti kitos aukos, palaukti prisikabinus iki kito „pamaitinimos“, sukurti norimą situaciją, kad vėl gautų „maisto“. Pirmos dvi situacijos būdingos pasyvioms energetinėms esybės, kartais dar vadinamoms lervomis. Trečias variantas būdingas jau patyrusioms energetinėms esybėms, kurios sugeba žmogų „nuvesti“ į tinkamą vietą, pas tinkamus žmones, kur tinkamai paveikus emocinę vampyruojamo žmogaus būseną sukelti konfliktą ir taip gauti energijos.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Tai zombiuojančios energetinės esybės, nes žmogus elgiasi kaip zombis, nesupranta ką daro ir po konflikto praėjus kuriam laikui stebisi kodėl taip pasielgė. Tuo atveju dar yra šansų atsikratyti zombiuojančių energetinių esybių. Daug sunkiau, kai tokios esybės su savo nešiotoju – žmogumi yra sudariusios simbiotinį ryšį. Tuomet, po žmogaus sukelto konflikto, energijos gauna ne tik zombiuojanti energetinė esybė, bet ir pats žmogus.

 

Energetinė esybė duoda dalį energijos, dalį „kaifo“ žmogui, kad jau ir pats žmogus būtų stimuliuojamas kelti tokius konfliktus. Iš stebėjimų galiu pasakyti jog nemažai senų žmonių nešioja tokius zombiuojančius parazitus. Tai jų bėda ir prakeikimas. Kodėl? Todėl, kad dauguma senų žmonių nebegalės niekuomet nusiimti šių parazitų, nes jų mąstymas sustabarėjo, pasaulėžiūra sustabarėjo ir siela sustabarėjo, o kūnas tik to pasekmė.

 

Eterinės energetinės esybės nesuinteresuotos gera savo nešėjo (žmogaus) sveikata. Tuomet žmogaus ne tik fizinis, o visų pirma energetinis imunitetas atmes tokias „erkes“. Geras žmogaus imunitetas asocijuojasi visų pirma su kūnu. Deja tai netiesa. Visų pirma geras turi būti informacinis-energetinis imunitetas, o kūno imunitetas yra tik jo pasekmė.

 

Aišku sportuodamas, grūdindamas savo kūną žmogus stiprina jo imunitetą ir tai veikia informacinį-energetinį imunitetą, tačiau tai per daug energetiškai neefektyvu. Svarbiausias imunitetas spinduliuoja iš sielos, iš jausmų. Geri, harmoningi jausmai, meilės jausmas ne tik, kad neprileidžia energetinių esybių, bet jas net transformuoja, pakeičia jų vibracijas į aukštesnes, pakelia jų suvokimą. Maitintis kitais būdinga tik žemesnio išsivystymo esybėms. Esybės su aukštu išsivystymu maitinasi bendru Visatos energolauku.

 

Todėl mes, žmonės, dar neesame aukšto išsivystymo esybės ir kažkieno tai atžvilgiu esame kažkas panašaus į tuo „vampyrus“. Todėl ar verta per daug pykti ant tų energetinių esybių, kurios siurbia mus, nes neturi kito mitybos šaltinio, nes neturi suvokimo ir galimybės save keisti. Žmonės turi galimybę save keisti per savęs ir pasaulio suvokimo keitimą.

 

Kaip atpažinti žmones, kuriuos „apsėdo“ tokios „erkės“ ? Deja energetinės esybės yra skirtingos ir simptomai yra skirtingi. Be to svarbu kokioje vietoje tos esybės prisisiurbė. Bendri simptomai gali būti tokie : ilgalaikis, besikartojantis silpnumas; ilgalaikis, besikartojantis dirglumas; besikartojantis pakliuvimas į panašias situacijas, kuriose elgiamasi neadekvačiai; prisirišimas prie alkoholio, rūkalų, narkotinių medžiagų, tam tikrų vaistų, tam tikro maisto; prisirišimas prie tam tikrų vietų, įstaigų, parduotuvių, žmonių; tam tikrų žodžių, frazių, išsireiškimų dažnas kartojimas; prisirišimas prie tam tikrų simbolių, amuletų, religijų; kai organizmas jaučiasi maloniai ir gerai noras kažką dar suvalgyti, išgerti, nueiti pas kažką, kažką padaryti, tarsi nuo to turėtų pasidaryti dar geriau (deja pablogėja) ir t.t.

 

Ypač įdomus paskutinis atvejas, kurį teko pastudijuoti ant savęs. Visi kiti atvejai yra susiję su tiesioginiu „erkių“ maitinimu, o šitas kiek kitoks. Jis įdomus tuo, kad remiasi natūraliu žmogaus noru turėti daugiau gėrio savyje ir dalintis juo su kitais. Tačiau pasirodo ant tų kitų sėdi „erkės“, kurios tave, kai tu esi energetiniam tonuse pritraukia. Ateini pas artimą žmogų, draugą, draugę ir … malonus jausmas, buvęs tavyje gana greit nuslūgsta, o kartais net nueina į minusą.

 

Gali sukilti susierzinimas, pyktis, išsekimas. Kartais nebūtina net bendrauti, o tik įeiti į to žmogaus teritoriją, priartėti per metrą kitą. Iš karto galite diagnozuoti, kad ant to žmogaus sėdi eterinės energetinės esybės, kurios buvo gana alkanos. Aišku dalis energijos tenka ir pačiam žmogui, tačiau jei jis simbiozėje su tomis „erkėmis“, tai pajutęs ką jūs galite atnešti jam, pradės dažniau jums skambinti telefonu, sieks dažnesnio bendravimo, dažnai prašys pagalbos net smulkmenose.

 

Dažnai tokie žmonės turi „nepagydomų“ ligų, juos kankina periodinis silpnumas, kartais alergijos (jei jie gerokai išpuikę), depresijos, nemokėjimas bendrauti su įvairiais žmonėmis, o ypač su priešinga lytimi. Būna ir labai aktyvių bendravime žmonių kurie ant savęs turi energetinių esybių, tačiau juos vienija būtent keistos nepagydomos ligos, nerviniai sutrikimai, fobijos.

 

Kaip apsisaugoti nuo energetinių esybių vampyravimo ir nuo žmonių, kurie jų turi ? Išsiaiškinus „erkių“ nešiotojus galima jų vengti, bet čia ne išeitis, nes ir artimieji gali jų turėti. Ir artimieji gali jų iš kažkur parsinešti. Kaip tuomet? Visų pirma reikalinga energetinė higiena. Mes iš po lauko plauname rankas ? Mes prausiamės po dušu, vonioje, pirtyje. Tačiau ar mes turime prausti tik kūną ? Reikia „prausti“ ir mintis ir jausmus. Va tuomet bus tikroji higiena. Minčių „prausimui“ yra daug būdų. Gal kiekvienas jau savų atradot ? Galiu pasiūlyti vieną paprastą būdą. Trumpam sustoti einant, ar tiesiog prisėsti. Užsimerkti ir stebėti savo mintis, kaip debesėlius plaukiančius iš kairės į dešinę.

 

Tegul jie laisvai plaukia neliečiami. Jūs matote savo mintis, bet nė prie vienos nesiliečiate. Jos jūsų ir tuo pačiu ne jūsų. Jos protingos ir kvailos, juokingos ir liūdnos, pilnos rūpesčių ir pareigos. Tegul jos teka, o jūs nieko nedarote ir nė į vieną neįsikabinate. Tegu tai trunka 5 – 15 min. Po kelių tokių seansų, minčių srautas sumažės ir gerokai sumažės. Tai leis suvokti tikrąsias jūsų mintis, o ne kažkieno įpirštas, ar mestelėtas energetinių esybių. „Prausti“ būtina ir jausmus. Kaip tai daroma ? Vienas iš būdų panašus į minčių „prausimo“ būdą.

 

Kai tik kažkokioje situacijoje sukyla jausmai : pyktis, pasimetimas, susireikšminimas, džiaugsmas, neviltis, susierzinimas ir t.t. nors trumpam stebėti kurios kūno vietos įsitempia, į kurią pusę norisi judėti, ką daryti. Jei vyksmo neįmanoma sustabdyti fiziškai, tai veiksmo metu stebėti savo veiksmus iš šalies. Labai gerai „pasitreniruoti“ ant silpnesnių stresinių situacijų ir mažesnių konfliktų, kuomet galima prisėsti, paeiti į šalį, nusukti žvilgsnį ir pajusti savo jausmus.

 

Pajusti kurioje vietoje tai kyla, kurios kūno vietos įsitempia. Pajusti tą energetinį ryšį su konfliktuotuoju, kuris gali būti panašus į siūlų gijas, audinį, virvutes ir kt. Mintimis galima perkirsti tuos siūlus, „padegti“ juos. Galima daugybę magiškų gynybos būdų pateikti, tačiau pats efektyviausias – meilės jausmas krūtinėje. Jei tą jausmą išsiugdysite, tai jis automatiškai apsaugos jus, bet kas įdomiausia, tai darys transformacinį poveikį ir „agresoriui“.

 

Jo „erkės“ nukentės ir joms bus skaudu. Todėl ir tam žmogui gali būti skaudu (jausmiškai) ir jis nesupras kodėl jam taip skaudu. Jis gal net labiau pyks, gal net didesnė agresija iš jo gali pasireikšti. Tiesiog nusukti kalbą kitur, tiesiog prisimint kažką „svarbaus“ neatlikus pasitraukti iš teritorijos. Valytis geria, bet dar geriau mažiau susiteršti savo mintis ir jausmus. Todėl mažiau žiūrėti TV kur skleidžiama agresija, kvailystės, dorovės žeminimas. Mažiau dalyvauti kvailuose koncertuose, masiniuose renginiuose, girtuose pobūviuose. Kuo mažiau susitepsi, tuo rečiau bus galima praustis, bet vis viena reiks.

 

Artimieji, vaikai, draugai ant savęs parneša „erkes“ iš žmonių susibūrimo vietų, mokyklų, parduotuvių, koncertų ir kt. Jei jiems sugrįžus pajutote tarp jūsų įtampas, tai jau ženklas, kad kažką jau parsinešė. Jei jūs mylite savo artimą, vaiką, draugą (draugę), tereikia prisiminti šį jausmą ir suaktyvinti jį krūtinėje. Tuomet įsivaizduojamu šviesos spinduliu pasiūsti šią energiją į artimo krūtinę, bambos sritį, galvą. Jei įmanoma – pagaukit savo akimis jo (jos) akių žvilgsnį ir žvelkite su meile gilyn.

 

Jei turite pajautą kurioje vietoje jūsų artimas ar vaikas parsinešė „erkę“, tai žvelgiant, ta vieta jums atrodys sunkesnė. Gali kilti savotiškų vaizdinių ar pojūčių jūsų kūne. Tai eterinė energetinė esybė tikrina jus kaip galimą maisto šaltinį. Siūskite į tą vietą šviesą savo akių, savo sielos šviesą ir meilę. Kai tik savyje pajusite nusiraminimą, beliks tik švelniai paglostyti tą vietą ant jūsų artimo ar vaiko, tarsi užglostant buvusią žaizdą, arba tiesiog keliom sekundėm uždėti delną. Aišku galima panaudoti ir energetinius apvalymo būdus pavyzdžiui įsivaizduojamą energetinį dušą leisti virš žmogaus tol, kol jumyse ateis vidinė ramybė. Dar galima nupiešti energetinę žvaigždę aplink žmogų nutraukiant energetinius vampyrinius ryšius ant jo.

 

Žvaigždė piešiama ranka, žvilgsniu, mintimis taip : pradedam nuo viršugalvio, palei galvą kaire žmogaus puse iki kairės pėdos, po to staiga link dešinio žmogaus peties išorės, po to link kairio, tuomet link dešinės pėdos ir staiga dešine puse į viršų link galvos. Virš galvos žvaigždė ir susijungia. Daryti tai greitai, bent tris kartus. Kad pajusti būtina pasitreniruoti darant tai lėtai. Jei darysite greitai ir be pojūčio efektas bus menkas arba jokio. Jei darote lėtai svarbu kaip kvėpuojate.

 

Įkvėpti reikia virš žmogaus galvos (arba virš savo jei sau darote), tuomet su iškvėpimu dėmesys slysta kaire išorine puse link kairės pėdos. Su įkvėpimu judame link dešinio peties, nekvėpuojant link kairio, iškvepiant link dešinės pėdos ir įkvepiant sujungiam žvaigždę virš galvos. Tas metodas leidžia nukirsti „vampyrų“ prisikabinimus. Darant sau ir sąžiningai išjaučiant galimi šalimo ir kaitimo priepuoliai, kurie gali trukti ne vieną valandą. Tai susiję su nauju energetiniu persibalansavimu, gal su giluminių vampyrinių darinių šalinimu. Nieko tokio. Susibalansuos.

 

Kokios pasekmės jei eterinės „erkės“ užsibūna ilgai ant mūsų organizmo? Dalis jų įsisiurbia vidun, sudaro simbiotinius ryšius. Tuomet tuose vietose atsiranda ir fizinių parazitų. Būtent fiziniai atsiranda tik tuomet ir tik ten, kur jau yra eteriniai parazitai ir kur jau imunitetas susilpnintas. Tie parazitai nebūtinai kirminukai. Tai gali būti ir grybeliai ir bakterijos, virusai. Eterinių vampyrų prisisiurbimo vietose gali būti ištisos kolonijos mumis besimaitinančios mikrofaunos.

 

Tuose vietose būna sutrikusi kraujotaka, mikrospazmai, sunkumo jausmas, įtampos jausmas. Rimtesnės eterinės „erkės“ prisisiurbimo teritorijos aplinkoje gali lengvai prisisiurbti ir „keliaujančios“ eterinės esybės, kurios pasimaitina vienoje, kitoje kūno paviršiaus vietoje ir keliauja prie kito žmogaus. Žmogus savo gyvenimo būdu, pasaulėžiūra sukuria savyje įtampas, nepasitenkinimus, savęs smerkimus ir pan. Taip žmoguje susidaro įtampos zonos, kur energetinis imunitetas būna silpnesnis. Ten lengviau prisisiurbti eterinėms esybėms. Tai židiniai, kurie traukia tas esybes. Pasekmė – fiziniai parazitai ir fizinės ligos. Todėl labai svarbu peržvelgti savo praeitį sau ir visiems atleidžiant; save ir visus mylint.

 

Peržiūrėti praeities situacijas, kurios net ir dabartyje kelia įtampas, kaip prisimename jas ir „išgyventi“ jas dabartyje, priimant su meile. Švara bus tuomet, kai prisiminus „aštrius“ įvykius, jumyse nekils jokio jausmo, bus tik ramybė. O dar geriau, jei jumyse kils meilės jausmas. Jis išvalo panašius praeities įvykius giminėje ir galimus panašius įvykius jūsų ateityje. Informaciją ir energijas giminėje svarbu pravalyti. Be šito nebus ir jūsų asmeninio informacinio-energetinio kitimo. Visų pirma joks vaikas į šį pasaulį neateina švarus. Kiek vaikų ateina su išsigimimais, ligomis ir t.t. Visa tai iš tėvų, giminės ir pagaliau pačios sielos karmos problemos. Visa tai traukia eterines esybes nuo pat vaiko pradėjimo, o jam gimus dar labiau. Paskui jas ateina ir fiziniai parazitai, ligos.

 

Savo fizinio kūno švarinimuisi mes naudojame vandenį ir detaliau tai atliekame prieš miegą. Būtina tai atlikti ir su mintimis bei jausmais. Geriau tai atlikti prieš fizinį nusiprausimą. Tiesiog ramiai pasėdėti grožintis gamta, užsimerkus prisiminti dienos įvykius ir „atrišti“ įtampos mazgus, kurie susiformavo toje dienoje, nuplauti erzinančias, nešvarias mintis. Tai galima padaryti ir įsivaizduojamu energetiniu dušu. Po to galima eiti apsiprausti ir fiziniu dušu. Jokiu būdu prieš miegą nežiūrėti TV, neskaityti spaudos, agresyvumą skleidžiančios ir mintis pagaunančios knygos. Prieš miegą nevalgyti, nes tas maistas skirtas fiziniams parazitams, kurie aktyviausi apie pirmą valandą nakties. Su kokiomis mintimis eisite miegoti, su tokiomis visą naktį ir dirbs jūsų pasąmonė.

 

Būtina ne tik fizinė higiena, bet ir proto bei jausmų higiena. Dar svarbiau yra kiek galima mažiau sutepti ne tik savo kūną, bet ir mintis bei jausmus. Savo kūną mes gi nevoliojame purve, o jei tai įvyksta tai skubame praustis. Tai kodėl kas dieną voliojame savo protą ir jausmus purvuose ir dar nenusiprausiame nuo jų prieš miegą? Liga tik paskutinis laiptelis, pirminis – mūsų perdėm įtemptos mintys ir išderinti jausmai, kas pritraukia eterinius parazitus. Susivokim ir padėkime susivokti kitiems.

 

Autorius: Andrianas Krutoguzenko

 

Šaltinis: andrianas.lt

Rekomenduojami video:


2500
4 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Lankytojas

Superinis straipsnis. Aisku ne kiekvienam Delfio skaitytojui ji suprasti… Aciu autoriui

Tikrai

Ko cia nesuprasti:D poto prades akyse lervos ir dar sapnuosi kosmarus paskui… uzsiprogramuosi paskui savo pasamone …

Tikrai

SUper mamos ir taip paranojina.. tai dar paranojiniu nesamoniu prirasineta.. jeigu galvosi apie sitas nesamones tai ir gausi dar daugiau lervu

SWAGGyNEXO

Wtf…?
Jei nesupranti, šis straipsnis kaip tik skirtas padėti tiems, kurie yra susidūrė su šiomis bėdomis. Ir tik jų reikalas ar jie pasinaudos šiais patarimais.
Ir nebūtina primesti, ale koks aš protingas kad netikiu tuo ko nematau… Ir neturėdama įrodymų bandau įrodyti ir kitiems kad tai kas rašo yra netikra.

Tikrai

Nesamone

SWAGGyNEXO

Kaip tai nesąmonė? Blin… Aišku kad sąmonė. Kai jautiesi liūdnas, tu automatiškai pasijungi muzika kuri yra liūdna (kad būtu dar liūdniau…) Nes taip jautiesi… Ir neklausi savęs: kodėl aš klausausi liūdnos muzikos kai man liūdna xD Ir nesusimąstai: ar netureciau pasijungi linksmos muzikos kad paskelčiau savo nuotaika? Ir būdamas tarp šių dviejų variantų: linksma muzika rinktis ar liūdna?, Spėk link kokios minties (varianto) labiau eisi.. žinoma kad daugelis žmonių eis prie liūdnos muzikos (nes jie taip jaučiasi) ir lervos iterbdamos savo žodžius vietoj tavo minčių pritaria tau ir skatina kad klausytumiesi liūdnos muzikos… Nes tu galvoji kad tai geriau bus…… Skaityti daugiau »

Demogogas

Galima abibudinti vieno žodžiu o dar tiek

Taip pat skaitykite