Keturmečio pasakojimas šokiravo mamą: buvau kūdikis tavo pilvelyje, bet vėliau miriau

Kartais vaikai pasako dalykų, nuo kurių pašiurpsta oda, imame tikėti antgamtinėmis būtybėmis ir sunkiai paaiškinamais reiškiniais. Taip nutiko ir vienai Australijoje gyvenančiai mamai. Savo sekėjams socialiniame tinkle ji papasakojo neįtikėtiną istoriją, kurios pagrindiniu veikėju tapo jos sūnus Luca.

 

Laura Mazza savo įrašą pradėjo atskleisdama, kad prieš susilaukdama sūnaus ji patyrė persileidimą.

 

„Pamenu, kaip nėštumo testas parodė teigiamą rezultatą, tačiau po kelių dienų pilvo srityje mane ėmė kankinti stiprūs skausmai, prasidėjo gausios mėnesinės. Tada nesupratau, kas nutiko, – rašė moteris. – Sūnaus Lucos ėmiau lauktis vos ne iškart.“

 

L. Mazza paaiškino, kad vos tik gimė sūnus, ji jautė, kad berniukas jau vaikščiojo šia žeme.

 

„Jis priminė seną žmogų, kalbėjo išmintingai ir mokėjo pajuokauti. Jam patiko senos dainos, kurios eilinio keturmečio nė nedomintų“, – tęsė ji.

 

Tačiau tuo, jog jos vaikas iš tiesų yra „sena siela“, moteris įsitikino vieną vakarą prausdama Lucą vonioje. Pasak mamos, berniukas jos paklausė, ar jie kada nors gyveno Australijoje. Moteriai pateikus teigiamą atsakymą, Luca paprieštaravo.

 

„Aš gyvenau tavo pilvelyje… Buvau ten, tačiau po to miriau“, – sūnaus žodžius citavo Laura.

 

Šiuo metu tris atžalas auginanti moteris iš pradžių nesuprato, apie ką kalbėjo jos sūnus, tad paprašė jo paaiškinti. Tam, ką išgirdo, ji pasiruošusi nebuvo.

 

„Ne, mamyte. Aš apsigyvenau tavo pilvelyje ir tada miriau. Ieškojau tavęs, bet neradau. Ieškojau namuose, visur, tačiau tu manęs negirdėjai. Nuliūdęs tapau angelu. Pasiilgau tavęs, tad nusprendžiau sugrįžti. Tapau kitu kūdikiu tavo pilvelyje ir tada gimiau“, – pasakojo jis.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Galiausiai Laura suprato, kad jos sūnus kalbėjo apie persileidimą ir tai, kad į jį reinkarnavosi kūdikis, kurio moteris neteko prieš antrą kartą pastodama.

 

„Tiesiog žiūrėjau į jį ir verkiau. Mūsų vaikai patys pasirenka, kas taps jų mamomis dar gerokai anksčiau, nei mes pastojame“, – užbaigė ji.

 

Moters sekėjai dėkojo jai už šią istoriją. Kai kurie jų tikino, kad skaitant tekstą jų kūnu nuėjo šiurpuliukai. O kaip jaučiatės jūs?

 

Rekomenduojami video:


2500
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
JolaBenz

Ištryško ašaros…nes mano pilvelyje mirė mergaitė, rik ji daugiau mamęs nepasirinko…turiu tik kapą, kur ilsisi jos kūnelis…

Yonas

Visi ir pasirenka tevus ir priesus ir draugus dar pries gimima

Kii

Uz mane kiti pasirinko kas bus mano tevai, gal todel kad buvau jauna siela ir nezinojau ko noriu

Taip pat skaitykite