Žvakių magija. Kaip namuose sugrąžinti laimę?

zvakiu-magija-namaiNuotolinio būrimo projektas “Vajezau buria” dalinasi praktiniais patarimais kaip galime paprastai sugrąžinti laimę savo namuose naudojant žvakių magiją.

 

Aistros atgaivinimui

 

Jei jaučiate, jog santykiuose išblėso aistra, į pagalbą pasitelkite žvakių magiją. Uždekite dvi raudonas žvakes dešiniajame miegamojo kampe.

 

Įsitikinkite, kad abi žvakės neatitolusios viena nuo kitos – jų užduotis suteikti intymumo. Deginkite šias žvakes du kartus per dieną. Galite uždegti ne tik miegamajame, bet ir tolimiausiame dešiniame namų kampe. Jei mėgstate kvapnias žvakes, rinkitės tokius aromatus, kaip rožių, jazminų ar ylang-ylang.

 

Dėmesio sulaukimui

 

Jei jaučiatės nepastebėti ar neįvertinti, ir norite susigrąžinti dėmesio spindulius, uždekite devynias raudonas žvakes tolimiausios namų patalpos centre. Deginkite žvakes kiekvieną dieną šviesiu paros metu.

 

Tikslo atradimui

 

Jei namuose turite nenaudojamą židinį, jis puikiai pasitarnaus Jums atrandant savo norimą prasmę ir tikslą. Deginkite žvakes pačiame židinio viduje, centre, bent kartą per savaitę. Žvakių spalvą rinkitės pagal židinio vietą.

 

Pavyzdžiui, jei židinys yra netoli pagrindinio įėjimo, rinkitės mėlynas žvakes. Jei židinys yra kambario kairėje sienoje, rinkitės žalias žvakes. Jei židinys tolimiausioje namų patalpoje, rinkitės raudonos spalvos žvakes. Jei dešinėje kambario sienoje – baltas.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Jaukumui

 

Jei jaučiate, jog namuose nemalonu būti, jog patalpos šaltos ir nuteikia negatyviai, Jums padės trys žalios žvakės, kurias deginti reikėtų prie pagrindinio įėjimo į namus. Jei mėgstate kvapnias, tinkamos būtų levandų ar pipirmėtės aromatų žvakės.

 

Entuziazmo suvaldymui

 

Jei esate iš tų žmonių, kurie atsikanda daugiau nei gali sukramtyti, susidėlioti savo planus ir paversti juos įveikiamais padės devynios raudonos žvakės, deginamos kiekvieną rytą kairės namų pusės centre.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Įkvėpimui

 

Įkvėpimą gyvenimui sugrąžins, rutiną išsklaidys ir motyvacijos suteiks aštuonios mėlynos žvakės, deginamos artimiausiame nuo pagrindinio įėjimo kairiame kampe kiekvieną vakarą.

 

Sveikatos pagerinimui

 

Jei skundžiatės prasta kraujo cirkuliacija, artrito, prasto regėjimo arba sausos odos, į pagalbą pasitelkite taip pat žvakes – deginkite penkias geltonas, geriau, kvadratinės formos, stambias žvakes kiekvieną dieną ant savo virtuvės stalo.

 

Gyvenimo atgaivai

 

Jei jaučiate, kad gyvenime nejaučiate jokio nuoširdaus džiugesio ir esate panirę tik į rūpesčius, pagelbės septynios baltos, apvalios formos žvakės dešinės namų dalies centre. Deginti žvakes reikėtų kiekvieną dieną, geriau ankstyvo vakaro metu. Renkantis kvapnias žvakes, tinkamos būtų gaivios – apelsino ar citrinos aromatų žvakės.

 

Parengė: Vajezau buria

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Julia

Tim kaip suzinoti kur kambaryje randasi kairys arba desinys kampas?

Hei

Nuo pagrindinio įėjimo.

Taip pat skaitykite