Prisikėlęs iš numirusiųjų 84 metų vyras: aš mačiau šviesą

gyvenimas-mirtis-poŠvedijoje 84 metų vyras sukėlė didelį šoką visiems savo giminaičiams, prisikėlęs per savo paties laidotuves, praneša užsienio žiniasklaida.

 

Vyro artimieji buvo gedėjimo salėje bei meldėsi už numirėlį, kai šis pradėjo žiopčioti ir staiga pabudo.

 

Pabudęs vyras ne iš karto suprato kur randasi.

 

“Nors jis ir atsikėlė, tačiau akys jo negalėjo patikėti kur jis yra”, – teigė vienas giminaitis.

 

Buvusio velionio šeimos nariams ligoninėje, kurioje buvo gydomas ligonis, buvo pasakyta, kad vyro gyvybė palaikoma tik deguonies aparatu ir kad jis mirs iš karto, kai tik aparatas bus atjungtas. Senjoro artimieji nusprendė vyrą išrašyti iš ligoninės, kad šis galėtų ramiai mirti savo namuose.

 

Giminaičiai atjungė deguonies aparatą, aprengė laidotuvių drabužiais ir paguldė šarvojimo salėje, tačiau vyras pradėjo kvėpuoti pats.

 

Senolis nedelsiant buvo nugabentas į ligoninę, kur medikai negalėjo patikėti neįtikėtinu jo atsigavimu.

 

“Aš mačiau ryškią šviesą ir staiga atsibudau karste. Daugiau nieko nepamenu, bet šviesa buvo tokia maloni, kad kai kitą kartą numirsiu, tikiuosi jau neatsibusiu”, – susirinkusiems ligoninės darbuotojams ir savo šeimos nariams pasakojo 84-metis.

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
nikas

as gyvas pamaciau sviesa,neapsakomas jausmas

Taip pat skaitykite